Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 172

Wątek: Promocje i obniżki cen na nowe auta

Awatar kataryniarz
    Auto
    Renault Megane III Grandtour GT Line

Domyślnie

Akurat szukam dobrej oferty na Renault. W żadnym salonie nie zaoferowali konkretnego rabatu na nowe auto ponad to co daje oficjalnie Renault, były to jakieś symboliczne 3k zł. Chyba już wdrożyli nowy program "żadnych rabatów", gdzieś o tym czytałem. Na rozesłane zapytania do odległych salonów zero odpowiedzi. Nie widzę, żeby mieli kryzys i szukali klienta. Jeden z salonów na zapytanie o 3 auta jakie mają na stanie udzielił informacji o jednym na odczepnego, żadnego zainteresowania żeby coś sprzedać.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

BigDeal tak, poprzedni rocznik i auto z placu ale... u każdego dealera.

Serwisujemy tam, gdzie proponowali 72 tysiące, ojciec powiedział sprzedawcy za ile kupiliśmy i sprzedawca przyznał, że cena "po bandzie" a oni mieli taką politykę u dealera.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kataryniarz Zobacz posta
    Akurat szukam dobrej oferty na Renault. W żadnym salonie nie zaoferowali konkretnego rabatu na nowe auto ponad to co daje oficjalnie Renault, były to jakieś symboliczne 3k zł.
    Oficjalny cennik Renault to już na "dzień dobry" kilka tysięcy rabatu i najniższa cena na rynku - przykładowo na Megane Grandtour dają 9000 zł. Jeśli do tego dostałeś 3000 zł ("symboliczne", jak powiadasz...) to nie wiem czego szukasz. Za darmo też Ci nikt auta nie odda.

Auto
    Renault Megane Scenic I 1.6 8V LPG

Domyślnie

...a propos wspomnianej też Skody, to chyba nadal jest jakaś duża promocja na Roomstera 1.4 z LPG (rabat na instalację + chyba jeszcze jakaś obniżka). Naprawdę jakieś małe pieniądze wychodzą.
    www.i-moto.pl - moje spojrzenie na motoryzację

"Pojawił się wujek (albo dziadek) z Niemiec i widząc utrapienie młodego mężczyzny podarował mu swojego Golfa (nie bity, jeżdżony tylko w parzyste dni słoneczne). Młodzieniec nie potrafił powstrzymać łez, w końcu wygrał życie. Dziś dumnie spogląda na świat i pewnym krokiem codzienne zmierza do parkingu."

Awatar kataryniarz
    Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Oficjalny cennik Renault to już na "dzień dobry" kilka tysięcy rabatu...
    To na "dzień dobry" to jest praktycznie przez cały rok, nie od dziś sprawdzam ceny. Jak na wyprzedaż 2012 to nie ma rewelacji. W zeszłym roku była akcja bez VAT, a w rzeczywistości -18,8 % i to była konkretna oferta. Wczoraj wreszcie trafiłem na dwóch konkretnych handlowców i mam dwie ciekawe propozycje.

Auto
    Boxer

Domyślnie

Napisz proszę co Ci zaproponowali

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kataryniarz Zobacz posta
    W zeszłym roku była akcja bez VAT, a w rzeczywistości -18,8 % i to była konkretna oferta.
    Bo właśnie tyle oznacza bez VAT, 1000 jest mniejsze od 1230 o dokładnie 18.7%: )

Auto
    różne

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Oficjalny cennik Renault to już na "dzień dobry" kilka tysięcy rabatu i najniższa cena na rynku - przykładowo na Megane Grandtour dają 9000 zł. Jeśli do tego dostałeś 3000 zł ("symboliczne", jak powiadasz...) to nie wiem czego szukasz. Za darmo też Ci nikt auta nie odda.
    Nikt chyba nie oczekuje za darmo ale w rozsądnej cenie.
    Aktualne ceny samochodów nijak nie można nazwać rozsądnymi. Z mojego punktu widzenia są o jakieś co najmniej 10 - 15 % za duże, mówię tu o cenach po wszelkich rabatach, bo bez rabatów czyli oficjalne cennikowe są ok 30 % za wysokie.
    Apropos Renault, rozsądna cena za Megane Grandture dynamique z silnikiem 1,4 TCE to 60 tyś zł z lakierem metalik.
    Takiej samej ceny bym oczekiwał np. po fordzie focusie TREND z silnikiem 1,6 ecoboost 150 KM, wówczas mówilibyśmy o rozsądnych cenach.
    Jak widać po sprzedaży ceny nie są aktualnie rozsądne i nabywców brak, gdyby dilerzy zamiast sprzedawać 3 samochody w miesiącu sprzedali taniej ale 15 to wyszliby na to samo.
    Jak widać po kilku postach niektórzy dilerzy potrafią zaoferować rozsądny rabat i napewno na tym nie starcili.
    Ja rozumiem również, że ceny samochodów to nie tylko wina dilera ale głównie wartośći złotówki, niektórzy z okolic rządu wmawiają nam, że słaby złoty to lepiej dla gospodarki, pozostawie to bez komentarza bo właśnie widzimy jak dobrze rozwija sie nasza gospodarka przy słabym złotym a jak rozwijałą sie kilka lat temu gdy złoty był mocny i za euro płaciliśmy 3,3 zł.

Auto
    Boxer

Domyślnie

Coś kręcisz z tymi cenami aut zobacz ile kosztują nowe na zachodzie. Prawie wszędzie są dużo droższe niż w PL.
    Czego oczekujesz że np dobrze wyposażony golf VII 1.2 TSI 85 km będzie kosztował 47 k zł czyli tyle ile golf IV golas w 2002 roku z 1.4 75 km?

Awatar kataryniarz
    Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez citro Zobacz posta
    Napisz proszę co Ci zaproponowali
    Megane III ph2 Grandtour dCi 110 PRIVILEGE doposażony o opcje, cennikowo 92k zł za 72k zł

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów