Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Wątek: Volkswagen Tiguan 1.4 TSI 160 CityLine

Auto
    Opel Corsa 1.2 85 KM 2011

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez chris Zobacz posta
    To jest wyprzedaż tego co zostało dilerom , wejdż sobie na strone vw , już dawno zniknęly materiałyy i konfigurator golfa plus.

Awatar Samurai
    Auto
    Lancia Lybra SW 2,4 JTD

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    A nie uznajesz pojęcia "samochód uniwersalny"? Moim zdaniem właśnie SUV-om najbliżej do takiego określenia.
    Oczywiście, że uznaję. Sądzę, że są uniwersalniejsze i lepsze segmenty za jeżeli nie mniejsze to te same pieniądze co SUV`y.
    Wg. mnie SUV`om jest w swojej istocie najdalej do samochodu uniwersalnego.

Cytat Zamieszczone przez Kedirak Zobacz posta
    :-)
    zaryzykowałbym.., że normą to jest właśnie kupowanie rowerów 'górskich', świat się już zmienił
    Świat rowerowy (w Polsce), w którym troszkę siedzę na szczęście wydostaje się ze średniowiecza i ludzie zaczynają już kupować rowery przystosowane do danej roli.
    Już dawno na świecie zauważono, że rower górski jest najgorszym z możliwych wyborów jeżeli nie poruszamy się w ciężkim terenie.
    Polska w tym względzie to jeszcze ciemnogród.
    "More is better" - J.Clarkson

Domyślnie

Mój wujek jeździ takim autem. Spalanie, które podaje producent nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Przy spokojnej autostradowej jeździe na tempomacie 120km/h. Spalanie kształtuje sie na poziomie 7,5 - 8 l/100 km. Nie wiem jak można uzyskać wyniki podawane w katalogach. Chyba na oponach 13 calowych

Domyślnie

To aż taka duża rozbieżność? Producent podaje w trasie 5,7, więc podejrzewam, że przy spokojnej jeździe do 90 km/h Twój wujek osiągnąłby w granicach 6,5 litra (skoro ma 7,5 na autostradzie przy 120 km/h) - a to bardzo przyzwoity wynik.

Auto
    VW Tiguan / Mitsubishi ASX

Domyślnie

Trasa Katowice - Kołobrzeg drogą S11 . 2 dorosłe, 2 dzieci, bagaże. Średnie spalanie po 600 km wyniosło 6.3 l

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów