Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Jakie opony zimowe - zbiór testów.

Domyślnie

Nokian, którego podałeś, jest bardzo dobry w kopnym śniegu i radzi sobie na lodzie ( o ile można powiedzieć że jakakolwiek opona sobie na nim radzi ), ale jest głośny, według mnie dość mocno. Z Uniroyalem nie miałem do czynienia

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Data produkcji bez znaczenia. Ja też mam bardzo dobre doświadczenia z zimowymi Nokianami w dwóch samochodach.

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

zamówiłem Nokiany w cenie 193 zł sztuka+koszty wysyłki - mam nadzieję, że będę zadowolony

Domyślnie

Ja w tym sezonie chyba zdecyduję się na Vredesteiny. Moi znajomi mają je w najróżniejszych samochodach BMW5, VW Tuareg, Skoda Fabia i wszyscy wypowiadają się pozytywnie.

Domyślnie

Tegoroczne testy w pierwszym poście.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów