Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: Autogaleria zawsze w tyle

Auto
    FWD

Domyślnie Autogaleria zawsze w tyle

Chcę poruszyć kwestię informacji na stronie. Niemal zawsze pojawiają się z kilkudniowym opóźnieniem. Zabawne jest to, że na forum jest tylu aktywnych użytkowników, którzy serwują nam zawsze świeżą porcję nowości, a mimo to na stronie głównej nadal wiszą stare wiadomości. Czy redakcja nie pomyślała, aby dać szansę pisania wiadomości użytkownikom forum? Kilku, bardzo aktywnych robi naprawdę dobrą robotę tłumacząc teksty z zagranicznych źródeł, wrzucając fotki itp. W przypadku dzisiejszej wiadomości, to autogaleria jest prawie o tydzień do tyłu w porównaniu do innych źródeł.

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

zawsze mozesz wchodzic na news.google.com i tam filtrowac po slowach tematow, ktore Cie interesuja. Wyprzedzisz wszystko co w Polsce o co najmniej 1 dzien do nawet 2ch tygodni.. (w przypadku rmf-u np. ) media typu onet spokojnie o 5 dni do tygodnia.

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Problem wynika z braku wolnych rąk w przygotowaniu informacji do publikacji. Zapewniam, że są one pisane na czas. Zaległości spowodowane masą nowości z paryskiego salonu i moim brakiem czasu powoli są niwelowane. Dajcie nam jeszcze 2 tygodnie na nadrobienie wszystkiego a newsy będą pojawiały się na czas.

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Mnie się rzuca w oczy to że po tym jak dyskusja ma już 5 stron to dopiero wklejany jest news oficjalny. No ale skoro to przez Paryż to przymykamy oko
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Domyślnie

Spamerzy (liderzy tego forum w pisaniu pierdół... ) potrafią nabić 3 strony szybciej niż Tomek zdąży wstęp newsa napisać, więc to żadna wykładnia opóźnionych publikacji.

Auto
    Boxer

Domyślnie

W takim razie możecie się pozbyć spamerów. Myślę że za mało osób jest zaangażowanych w pisanie materiałów na stronę.

Awatar manager
    Auto
    W124/Multipla

Domyślnie

Myślę, że Mario nie miał na myśli tych stricte spamerów, a userów, którzy komentują tylko konkretne tematy, np. Pink, Robak. Nie wiem po co szukać dziury w całym. Trzeba odróżnić użytkowników Onetu od ludzi, którzy wiedzą co powiedzieć, są konkretni i od czasu do czasu chcą pogadać na luzie, jak MCL czy Dani.

Na forum od pewnego czasu jest coraz mniej osób, które chcą się w cokolwiek angażować (nawet na poziomie moderacji), dlatego zaczyna odstawać od konkurencji.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

manager ale zauważ, że ostatnio coraz wiecej ludzi sie pojawia z tekstami takimi jak ten typ ostatnio: wole golfa od ferrari.
    mi osobiście totalnie odechciewa się pisać w takiej sytuacji.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez manager Zobacz posta
    (nawet na poziomie moderacji).
    Nawet nie wiesz jak się mylisz, przez 5 lat nie dostałem żadnego ostrzeżenia a przez ostatnie 4 miesiące aż 3.
    Z drugiej strony trzeba tutaj oddać honor, że newsy są najczęściej znacznie bogatsze w informacje i materiały zdjęciowe od pierwszych informacji od użytkowników(no zdarzają się wyjątki jak ostatnie 25 lecie V12 w BMW).
    Ostatnio edytowane przez dżony ; 12-11-2012 o 18:18

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez citro Zobacz posta
    W takim razie możecie się pozbyć spamerów. Myślę że za mało osób jest zaangażowanych w pisanie materiałów na stronę.
    oj to fakt, wiecej robotow typu Lay's by sie na pewno sprzydalo :-) Tylko .. to jest sadze zmudne i meczace...i szkoda zycia.

Ale kazdy ma swojego konika - ulubiona marke itp i moze po prostu trzeba nie podchodzic "Jeden do wszystkiego" a nieco to rozdzielic na pomniejsze kategorie newsowe, wiecej osob, ktore przeczesuja jedynie swoja male kategorie tematow (bo inne ich nudza). Ale znowu.. to i tak zmudne sie moze okazac

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów