Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Wątek: Autogaleria zawsze w tyle

Auto
    FWD

Domyślnie

Spamerami, raczej bym nazwał osoby komentujące pod każdym tematem. Po prostu widząc zaangażowanie niektórych osób, sam bym się zastanawiał czy nie zaproponować mu pisania krótkich 'newsów'. Dlaczego nie? Przeglądam zagraniczne stronki tamci są zwykle najszybsi, ale 3- dniowe poślizgi w dziale wiadomości trochę nie przystoi. Autogaleria to nie tygodnik, panowie Aha, nie mam żadnego interesu w tym temacie po prostu lubię was czytać, a i nie zaszkodzi się czasem wpisać do księgi skarg, może ktoś przeczyta...

Awatar manager
    Auto
    W124/Multipla

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    manager ale zauważ, że ostatnio coraz wiecej ludzi sie pojawia z tekstami takimi jak ten typ ostatnio: wole golfa od ferrari.
    mi osobiście totalnie odechciewa się pisać w takiej sytuacji.
    Na tym polega demokracja. Ja też niektórych tematów nie czytam albo nie komentuję.

Cytat Zamieszczone przez Dżony Zobacz posta
    Nawet nie wiesz jak się mylisz, przez 5 lat nie dostałem żadnego ostrzeżenia a przez ostatnie 4 miesiące aż 3.
    Wcale się nie dziwię no offence
    Wiadomo, moderator też człowiek i każdy ma swoje życie, dlatego przydałoby się ich więcej. Trzydniowe pyskówki w temacie Golfa nie podwyższają poziomu forum.

A co do newsów to myślę, że niektóre można sobie darować. Z punktu widzenia przeciętnego czytelnika informacje o nowym modelu produkowanym w Brazylii są mniej ważne od newsa o Golfie czy innej Dacii. Można je spakować w takie tygodniowe newsy z podpisem 'ciekawostki'.

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kedirak Zobacz posta
    oj to fakt, wiecej robotow typu Lay's by sie na pewno sprzydalo :-) Tylko .. to jest sadze zmudne i meczace...i szkoda zycia.
    Hola hola, patrząc na wkład Szakala i Ecnelisa w newsy to zdecydowanie nadużycie traktowania mnie jako przykład newsmana bądź 'robota', zwłaszcza, że ostatnio czasu mam bardzo mało

@manager - Uderz w stół a nożyce się odezwą?

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

i stad 3800 postow + ten , na niego czas znalazles.

Awatar Maybach 57S
    Auto
    Daewoo Lanos

Domyślnie

Ja będę bronił tematu pojazdów z Brazylii itp. Świat motoryzacji jest różnorodny i warto tę wielokulturowość pokazywać. W końcu nie samą Dacią, Golfem człowiek żyje i warto czasami się dowiedzieć tego, co w innych krajach, na innych kontynentach się dzieje.
    MAYBACH - A Great Name. A Great Tradition

Domyślnie

Kolejny temat do ponarzekania sobie a i tak jaki tego będzie finał wiadomo.

Awatar Kedirak
    Auto

Domyślnie

w krk na rynku była akcja przewiązywania sobie rączek białą wstążeczką..brr..aby nie narzekać w życiu. Zima idzie to i humory padły, słońca mniej :-)

zresztą z newsami.. to chyba nie ma sensu "rywalizować z cnn" oglądalność im spadła po tym jak stali się bardziej obiektywni=nijacy, mimo, że zawsze obecni i szybsi. Siłę stanowi subiektywizm, byle trafiony.

Awatar manager
    Auto
    W124/Multipla

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Maybach 57S Zobacz posta
    Ja będę bronił tematu pojazdów z Brazylii itp. Świat motoryzacji jest różnorodny i warto tę wielokulturowość pokazywać. W końcu nie samą Dacią, Golfem człowiek żyje i warto czasami się dowiedzieć tego, co w innych krajach, na innych kontynentach się dzieje.
    Źle to sformułowałem, nie neguję tych tematów... ale 'nasze' auta wydają mi się jakby ważniejsze. Myślę, że gdyby spiąć kilka newsów o premierach z dalekich krajów w jeden (w jednym o autach z Chin, w innym o autach z Brazylii), byłoby nieco płynniej.

Cytat Zamieszczone przez Lay'S Zobacz posta
    @manager - Uderz w stół a nożyce się odezwą?
    Nie.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Pamiętam jaka beka była z newsa, że do Golfa można zamówić wreszcie led-owe lampy z tyłu oraz ten dotyczący Golfa Style. Cieszcie się, że w ogóle coś się pojawia, ja właściwie bazuję tylko na forum. Chyba dużo większym problemem jest serwer.. ?

Awatar Kedirak
    Auto

Domyślnie

nie ujmując AG niczego, (naprawdę nie), czy mogę prosić o podzielenie się anglojęzycznymi linkami źródeł wiedzy kółkowej ? takiej o autach .. osiągalnych dla kowalskiego po paru latach na zmywaku ;-) znam i zerkam czasem w sumie tylko na:

honestjohn.co.uk (oczywiście przesłodzone review fordów i hond)
    whatcar.com (tutaj wskazanie na vw)
    autoexpress.co.uk (ten nawet nawet w miare wydaje się być "niezależny"

( a np. coś pokroju eurocarnews.com już zupełnie mi nie leży, topgear oczywiście to już nieco inna płaszczyzna alternatywna

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów