Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: 2013 Skoda Octavia

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez maciek-m Zobacz posta
    1. Niemcy są królami optycznego tuningu Golfów.
    German Style jak najbardziej. Czysta forma.
    2. Cichociemny to nie to samo co brzydki.
    Octavia też nie jest brzydka.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

German style to już chyba troszkę nieaktualny termin, ale ja pisałem o typowym odpustowym tuningu- kameleon, dziwne bodykity i lambo doors. Takie auta w Niemczech można spotkać, są tylko zrobione z większym rozmachem niż w biedniejszej Polsce.

Nie jest brzydka hmm... Na zdjęciach nawet jest ok, ale na żywo szczególnie od połowy do tyłu kompletnie mi się nie podoba, wygląda bardzo słabo. Tak jak w przypadku Superba- kombi powinno wyglądać lepiej, ale takiego jeszcze nie widziałem.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Wiesz, idąc tym tropem to w zasadzie wszędzie można spotkać wieś-tuning. Bogatszy lub biedniejszy, ale tak naprawdę wszędzie.

Kwestia gustu. Mi się nawet podoba. Doopy nie urywa, to fakt, ale Skoda = Volkswagen = spokój i umiarkowanie.

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Ten spoiler w sedanie trochę zbyt ostentacyjny. Na "sleepera" faktycznie lepszy kombiak. 220 kucy po programie na 280 w zwykłym rodzinnym kombi. Tylko jak tym jeździć w FWD?

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

German style to już chyba troszkę nieaktualny termin, ale ja pisałem o typowym odpustowym tuningu- kameleon, dziwne bodykity i lambo doors.
    To tuning francuski - sorki za offtop.
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Pierwsze zdjęcie live. Niezbyt wyraźne, ale zawsze coś.

(c) caradisiac

Felgi robią robotę.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

odgrzebię troszkę.
    otóż dzisiaj miałem spotkanie z dalszym znajomym, jakiś czas temu faktycznie gadaliśmy, że szuka samochodu i może kupi octavie (myślał o tej poprzedniej).
    dzisiaj czekam na niego, jedzie jakieś auto, patrze błyska długimi to myśle że on, przyglądam się dalej - nie poznaje auta na pierwszy rzut oka, podjeżdża - octavia nowa.
    prezencja na żywo jest bardzo dobra - wygląda na prawdę elegancko, nie da się tego pomylić z rapidem (wersja za circa 100k).
    z tyłu również elegancko - jak dla mnie o wiele lepiej niż pastuch się prezentuje.
    jedyne co to niestety ale kolega kupił klekota więc zanim się go zobaczyło to było go słychać

Auto
    OOOO

Domyślnie

No nie rozwaliłes mnie z tym :klekotem: albo masz słuch węża , a może to był ursus c330 , troche przesadziłes.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

klekot to klekot - hałasuje, smrodzi, truje i w ogole do niczego sie nie nadaje.

mniejsza o to.
    widziana dzisiaj DRUGA octavia, tym razem czarna, rowniez wysoka wersja - xenony, jasny srodek, znaczek tsi na klapie wiec pewnei 1.8.
    na prawde wygląda to auto MEGA elegancko.
    zaryzykuje stwierdzenie ze z wygladu jest bardziej prestizowe w obecnym ksztalcie niz superb - patrząc na wygląd zewnerzny czy wewnetrzny.

Domyślnie

Nowe zdjęcia RS-ki - w tym wnętrze:

(C) inautonews.com

EDIT

Jeszcze przy okazji shoty z ulicy - szary i zielony rządzą. Ciekawe, czy pojawi się w ofercie także mój ulubiony Sprint Yellow.

(C) carscoops.com

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów