Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 22 z 36 PierwszyPierwszy ... 6789101112131415161718192021222324252627282930313233343536 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 354

Wątek: 1994 Toyota Corolla E10 4E-FE

Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

mowisz - masz ze zdjec wybralbym 1,2 i 6 ;]
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Dzięki, daboo.

A skoro już postanowione, że Rolka zostaje na najbliższe lata, wracam do poprzednich planów. Na pierwszym miejscu (oczywiście zaraz po konserwacji podwozia) stoją nowe koła. I teraz mam dylemat, bo spośród kilkunastu potencjalnych modeli (m.in. Anzio Turn, MAK Audace, Fox Motorsport MS006, Momo Corse...) skreśliłem większość i zostały mi trzy, które chętnie bym widział w Toyotce. Ale nie mogę się zdecydować. Kolejność od najfajniejszej:
    1. Rota Grid Gunmetal
    2. Lenso Samurai D1-R Matt Black
    3. Calibre Vintage Gloss Black
    Wszystkie w rozmiarze 16 cali (w trzecim modelu mógłbym zejść do 15", bo ten wzór nawet lepiej wygląda w mniejszych rozmiarach). Pozycja #3 jest w zasadzie lekko wyrwana "z kontekstu", bo podejrzewam, że taki felunek będzie dobrze wyglądał tylko w przypadku ekstremalnej gleby, a nie mam w planach obniżania samochodu. Rota wygląda świetnie (typowo japońska stylistyka), ale Lenso też mi się podobają (fajne jest to głębokie osadzenie = szeroki rant). Jakieś sugestie?

Awatar pyra666
    Auto
    VieśWagen

Domyślnie

Rota będzie idealna, ale wg mnie i tak troszeczkę byś musiał obniżyć zawias. Calibre w ogóle nie pasuje do Toyotki.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Inna sprawa, że te upatrzone Roty mają szerokość 7 cali. Chciałem je naciągnąć na oponę 185/50/16, ale chyba nie da rady (kalkulator zaleca szersze gumy). Mógłbym się zdecydować na 195/45/16, tylko nie wiem, czy nie będzie to już ciut za mały profil do w miarę bezpiecznego podróżowania.
    Inna sprawa, że te felgi 16" mają odsadzenie 40, a producent do E10 zaleca ET38. Dużą to różnicę zrobi? Nigdy tak do końca nie skumałem, czym jest ten cały offset...

Awatar Grummi
    Auto
    Kia ProCee'd

Domyślnie

Ja bym chyba celował w Lenso. Wizualnie najbardziej pasują głównie ze względu na to, że są całe czarne. Calibre niezłe, ale w ogóle nie pasują do charakteru auta.

Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

Kazda felga bedzie ladnie wygladac ... o ile zglebisz auto. W przeciwnym wypadku albo bedzie wygladac jak koza (jak moja almera na lenso) albo beda smieszne kolka nieproporcjonalne do nadwozia. Ogolnie to moja rada jest taka: jesli nie masz w planie dlubac zawiasu, odpusc sobie chlopie cokolwiek i zajmij sie skladaniem na lepsze auto zeby szybciej sie zmaterializowalo w garazu. Takie pojedyncze modyfikacje przy zwyklym dupowozie slabo wygladaja.
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Rota najlepsza.
    Jak zawiasu nie ruszasz, a chcesz alu to lepiej poszukaj jakichś ori Toyoty fel.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Nie zakładaj 16'. Szkoda większych oporów toczenia i komfortu na naszych dziurawych pomorskich drogach. Orginalne z Toyoty będą najlepsze albo jak już jakieś "aftermarkety" to trzymaj się oryginalnego rozmiaru.

Awatar svonston
    Auto
    -

Domyślnie

Do totalnie seryjnego samochodu zwykłe oryginalne felgi aluminiowe Toyoty z tamtych lat. Jak dla mnie po kupnie tych "ekstra" felg z samochodu zrobi się typowa choinka, taki wieśtuning. Zbieraj pieniądze na nowy samochód, a ten doprowadź do stanu dobrego i tyle.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Na trzynastkach będzie najlepszy komfort!!!

185 spokojnie naciągniesz na 7". Ja teraz będę wrzucał na 8" 195/40.

Daboo ma rację (wyjątkowo )

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów