Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 74

Wątek: Lamborghini Murciélago

Domyślnie

Bardzo dobra robota! Widzę, że potraficie jak chcecie

Awatar Max

Domyślnie

Świetnie !! brawo Agent moje gratulacje i super tapety

ps.mi by sie nie chciało tego robic

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Szkoda że tak mało tekstu , przez co brakuje kilku informacji.
    Foty też są komercyjne przez co widac że praca była robiona na szybko.

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Racje mają przedmówcy, galeria SUPER jednak malutko tekstu, takie auto napewno ma bogatszą historie. Ale to taka konstruktywna krytyka
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar SIDO
    Auto
    Ford Focus 1.8

Domyślnie

AGENT świetna robota! Normalnei czytasz w mich myślach . Ja te autko poprostu kocham!. Dałeś mi niezły zastrzyk emocji . Gratulację za taki wysiłek i za takie kompendium, jeśli chdozi o tekst to dla mnie wporzo.
    Już wkrótce SEAT Ibiza Cupra będzie moja ;]

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

W świetle nowego regulaminu temat ten zostanie poddany publicznej ocenie, w sprawie rozpatrzenia kwestii czy będziesz mógł robić dalsze kompendia.

Do głosowania tydzień; jeżeli chcesz uwzględnić jakieś poprawki zrób to w tym czasie.

Inni użytkownicy mogą też pisać uwagi dotyczące tego tematu tak żeby Agent wiedział co poprawić

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Dobrze, zgadzam się i zamierzam trochę ulepszyć swój temacik o Lambo. Tak więc zwracam się z apelem do wszystkich którzy mają jeszcze jakieś fajne zdjęcia Murcielago, aby podzielili się tym ze mną.
    Dodatkowo dam więcej tekstu - widzę że każdy ma ochotę coś więcej poczytać o tym aucie. Wasza prośba zostanie niebawem spełniona.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT
    Dobrze, zgadzam się i zamierzam trochę ulepszyć swój temacik o Lambo. Tak więc zwracam się z apelem do wszystkich którzy mają jeszcze jakieś fajne zdjęcia Murcielago, aby podzielili się tym ze mną.
    Dodatkowo dam więcej tekstu - widzę że każdy ma ochotę coś więcej poczytać o tym aucie. Wasza prośba zostanie niebawem spełniona.
    Prawda AGENCIE nie żeby Twoje kompendium było złe, ale jednak brakuje mi jakiegoś ciekawego tekstu jeszcze, jednym słowem czuję pewien niedosyt, który mam nadzieje zaspokoisz . To taka moja sugestia aby jeszcze dorzucić torszkę tekstu. Życzę powodzenia!
    The Hate U Gave Lil Infants Fu#ks Everybody

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Wprowadziłem pewne novum, mianowicie filmiki, myślę, że pozostali twórcy kompendiów pójdą w moje ślady Dodatkowo zmienilem tekst, ale to jeszcze nie jest moje ostatnie słowo :-)
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Auto
    *

Domyślnie

Wiesz co mi się tu podoba, to że mimo przeciwności losu przyłożyłeś się i zrobiłeś więcej i za to masz +.
    konto zamknięte

Uprawnienia umieszczania postów