Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 74

Wątek: Lamborghini Murciélago

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Niniejszym oglaszam kompendium o Murcielago za ukończone w 100 procentach. Dodałem ponad 50 fotek, kilka filmików i dałem dłuższy tekst.
    Na koniec thx dla DJ'a Brabusa i Wielbląda za pomoc przy realizacji tego mozolnego przedsięwzięcia.
    Także teraz można już zmienić nazwę tematu i przykleić go.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Domyślnie

Teraz o wiele jest lepsze AGENT po tych poprawkach,nowe fotki są swietne i text lepszy.

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT
    Niniejszym oglaszam kompendium o Murcielago za ukończone w 100 procentach. Dodałem ponad 50 fotek, kilka filmików i dałem dłuższy tekst.
    Na koniec thx dla DJ'a Brabusa i Wielbląda za pomoc przy realizacji tego mozolnego przedsięwzięcia.
    Także teraz można już zmienić nazwę tematu i przykleić go.
    Jako, że AGENT sam potwierdził zakończenie poprawek można już głoswać nad tym kompedium. Można to robić anonimowo.

Temat zmieniony, a przyklejony będzie gdy wynik głosowania będzie poztywny.

Domyślnie

Zagłosowałem na TAK, bo doceniłem pracę AGENTA po raz drugi - dużo się napracował, a pochwalam to, że postanowił ulepszyć swoje kompendium i dołożył jeszcze więcej zdjęć oraz dużo informacji, których początkowo troszkę brakowało... Jedynym minusem (choć to tylko moja propozycja związana z konstruowaniem kompendiów przeze mnie...) mógłby być lekki chaos ze zdjęciami - mógłbyś poukładać je w nieco podobny sposób jak ja ("wnętrze", "silnik", "szczegóły" itp.). Ale powtarzam - TO TYLKO MOJA PROPOZYCJA dla lepszej "czytelności" pracy...

Plus w 100 procentach zasłużony - zrobiłeś znakomitą robotę i chciałbym zobaczyć jeszcze nie jedną pracę Twojego autorstwa!! Pozdrawiam!

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Ja równierz zagłosowałem na TAK i podzielam zdanie Brabusa, można by było jakoś usystematyzować te fotki, ale i tak jest dobrze, to już tylko wrażenia estetyczne.
    The Hate U Gave Lil Infants Fu#ks Everybody

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

TAK

Teraz kompendium o najlepszym wg mnie Lamborgini jest znakomite.
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, bmwfan@wp.pl

Awatar endrju
    Auto
    Fiat Punto I

Domyślnie

Gratulacje! Naprawde dobra robota, szczególnie imponuje taka kolekcja zdjęć . Mam tylko jedno zastrzeżenie, wydaje mi sie że ta fotka: http://img230.imageshack.us/my.php?image=motor4kl.jpg przedstawia zdjęcie silnika Gallardo a nie Murcielago. Ale głowy nie dam
    I don't want blood... I want petrol instead...

DC-3 | B744 | SR-71 | Concorde
    Miura | LP640 | Gallardo Spyder | Testarossa | F40 | 159

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Wystarczy policzyc na głowicy wtryski lub tam cos jest ich 5 czyli to Gallardo
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Awatar endrju
    Auto
    Fiat Punto I

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wielbłąd
    Wystarczy policzyc na głowicy wtryski lub tam cos jest ich 5 czyli to Gallardo
    Właśnie tak zrobiłem ale z mechaniką za panbrat nie jestem (jeszcze) więc nie chciałem wyjechać tutaj z jakims głupawym tekstem
    I don't want blood... I want petrol instead...

DC-3 | B744 | SR-71 | Concorde
    Miura | LP640 | Gallardo Spyder | Testarossa | F40 | 159

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

To chyba kaputrki na swiecach ale nie wiem bo sie nie znam. Jednak wydaje sie ze jest ich piec wiec to motor gallardo.
    Agent wspaniała robota. Przed poprawka byłem troche zawdziedziony i czułem niedosyt ale teraz jest wszystko tak jak trzeba, na najwyzszym poziomie. Gratulejszyns.

Uprawnienia umieszczania postów