Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy 1234567891011121314
Pokaż wyniki od 131 do 136 z 136

Wątek: Audi A7 3.0TDI quattro

Auto
    Dodge Challenger RT, Hyundai Santa Fe Ltd 3.3 V6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    Gratulacje!
    Dobrze przeczytalem? Idziesz do dealera i 6h pozniej wyjezdzasz autem na droge - juz "swoim"? Bez wydzialu komunikacji etc etd?
    Ogolnie tak, o ile bierzesz auto z placu (podobno robi tak 99% kupujacych tutaj).
    Wyjeżdżasz na tablicach tymczasowych ważnych miesiąc czy dwa - to zależy od stanu.
    I te 6h to było podobno długo. Wiele razy nas przepraszali, że to tyle trwa. Powinno być dwa razy krócej.

Cytat Zamieszczone przez Xerox Zobacz posta
    Z zewnątrz ładny, środek już trochę gorzej. Te fotele kubełkowe widać są pod Amerykanów, żeby się zmieścili - podparcia boczne 2x szerzej niż w EU
    Środek sprawia naprawdę dobre wrażenie - to zdjęcie jest słabe.
    Plastiki są niezłej jakości - miękkie na górze i w połowie, twarde na dole i z tylu.
    Fotele są w części skórzane w części suede (a moze alcantara). Te fotele są częścią dod. pakietu o nazwie RT Classic. Standardowo w wersji RT+ (to jest właśnie taka wersja) są w pełni skórzane. Ja specjalnie wybrałem tę wersję bo takie fotele - jeszcze z emblematem RT - bardziej mi się podobają i są ogólnie przyjemniesze niż pełna skóra. Mniej się tyłek poci i slizga
    Wstawki/akcenty są z ciekawą fakturą. To jest pewnie jakiś rodzaj plastiku, ale wygląda nieźle i dosyć unikalnie.
    Sa wielkie 2 ekrany LCD, świetny system Uconnect, etc.

Ogólnie byłem zaskoczony jakością wnętrza. Spodziewałem się amerykańskiego "badziewia" a tutaj jest zupełnie inaczej.
    ---
    Piotr Boguslawski
    Auto Spa Detailing Enthusiasts Club
    http://www.autospaclub.eu

VIP Awatar ilovebmw
    Auto
    Zostało jedno :( Mondeo MK4

Domyślnie

Gratulacje.
    Stoi tych samochodów cała masa na placach dealerskich, więc od ręki można kupić. Z tego co widziałem, to dosłownie do wyboru, do koloru (mówię generalnie o tego typu samochodach, muscle za $20,000-35,000.

There's more to liv
    ing than only surviving

Auto
    Dodge Challenger RT, Hyundai Santa Fe Ltd 3.3 V6

Domyślnie

Dodge Challenger juz odebrany (właściwie to ponad tydzień temu). Postaram sie w weekend poswiecic troche wiecej czasu i zalozyc oddzielny watek z dokladnym opisem i ladnymi zdjeciami i pierwszymi wrazeniami po przejechaniu pierwszych ok. 100mil.

Po naszym garazem

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	challenger 1.jpg
Wyświetleń:	189
Rozmiar:	184.5 KB
ID:	6219
    ---
    Piotr Boguslawski
    Auto Spa Detailing Enthusiasts Club
    http://www.autospaclub.eu

Domyślnie

Pod oknem sypialni parkuj, a nie w garażu !

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez malypb Zobacz posta
    Dziś mieliśmy jazdę próbną i zdecydowałem się na zakup Dodge Challenger RT.
    Podpisaliśmy tzw. Purchase Order i fizyczne odebranie odbędzie się w ciągu kilku najbliższych dni.
    Nie mieliśmy już dziś czasu aby siedzieć i załatwiać całą papierkologię - przy Santa Fe zajeło nam ok. 6 godzin od momentu przyjechania do salonu: ogladanie, jazda probne, papierkologia i wyjazd ok. 6 godz. poźniej autem do domu.

Ten egzemplarz:
    Załącznik 6198
    Załącznik 6199
    (zdjęcie wnętrza nie moje, wzięte z ogłoszenia)
    W końcu jakiś konkretny zakup na autogalerii! Gratuluje wyboru. konkretny silnik, piękna linia nadwozia, super fotele (są prawie identyczne jak te w Jeepie SRT8 czyli powinny porządnie trzymać w zakrętach), naprawdę niezły lakier. Felgi kapitalne! Do ideału zabrakło mi manuala, ale fun z jazdy i tak będzie konkretny. Wrzucaj co jakiś czas swoje spostrzeżenia o tym aucie. Jestem ciekaw jak się z nim żyje na dłuższą metę. Szerokości!

Auto
    -

Domyślnie

Nooo, grtuluję takiego autka. Typowy "amerykaniec".
    Czekam na więcej spostrzeżeń

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów