Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 79

Wątek: Peugeot 208 3d 1.6 VTi Allure

Auto
    Mazda 323f

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Co znaczy "odlecieć"? .
    Strasznie wyje uczucie takie jak w odrzutowcu , a kierownice trzeba mocno trzymać bo zaczyna pływać

Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Popcorn Zobacz posta
    Jednak na trasie przy 120-130 ma się uczucie jakby silnik miał odlecieć
    Nie dziwne, wszak 130km/h to prawie kres możliwości tego silnika W dodatku żłopie wtedy tyle samo albo i więcej paliwa od 2.0 HDI w większym samochodzie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez nexus Zobacz posta
    @Brabus - Na skrzynie 6-biegową też narzekałeś? Bo taka chyba jest właśnie w 1.6 e-HDi. Ja mam taką w swoim i jestem z niej bardzo zadowolony, biegi wskakują precyzyjnie, z wyczuwalnym oporem. Jedyne co mi trochę przeszkadza, to nieco zbyt długi skok lewarka. Natomiast skrzynia 5-biegowa faktycznie nie jest rewelacyjna, trochę ma się wrażenie jakby mieszać łyżką w budyniu.
    Tak, na 6-biegową - posiada jakiś taki dziwny, nieprzyjemny opór i "plastikowy" styl pracy, który zresztą nie tylko mnie nie przypadł do gustu - Marcin "Seth" Napieraj testował ten sam egzemplarz dla exoticcars i też narzekał:
    http://exoticcars.pl/testy/peugeot-2...-hdi-allure/3/

Auto
    Mazda 3 BM 2,0 165 KM

Domyślnie

No cóż różne są gusta i odczucia . Jak dla mnie skrzynia jest bardzo dobra, prawie jak dobra jak ta która miałem poprzednio w civicu 6 generacji. Przypomniałem sobie, że oprócz wspomnianego długiego skoku lewarka, skrzynia (jak to francuska) trochę wyje na 2 i 3 biegu przy niskich obrotach silnika.

P.S. Wiesz może, czy Peugeot Polska ma swoim parku prasowym 208 z silnikiem 1.6 THP? Od pół roku ponad czekam na polski test tej wersji i się doczekać nie mogę.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez nexus Zobacz posta
    P.S. Wiesz może, czy Peugeot Polska ma swoim parku prasowym 208 z silnikiem 1.6 THP? Od pół roku ponad czekam na polski test tej wersji i się doczekać nie mogę.
    Z tego, co się orientuję, to redakcja Top Gear'a ma 1.6 THP na długim dystansie.

karol383
    Guest

Domyślnie

Miałem okazję dzisiaj obejrzeć to auto w salonie Peugeota,była to wersja 5 drzwiowa z silnikiem 1.2,82 KM,cena 52 tys zł,pozytywnie mnie zaskoczyła jakość materiałów we wnętrzu,208 bije na głowę jakością wykończenia Aveo oraz I20

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Szczerze mówiąc, 208 to najlepiej wykonane auto w segmencie, nie wiem czemu o tym się milczy?

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Grey Zobacz posta
    208 to najlepiej wykonane auto w segmencie
    Przetestowałeś wszystkie modele z tego segmentu, że wydajesz taką dość ryzykowną opinie?

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

To wcale nie jest taka ryzykowna opinia. 208-ka to bardzo dobrze wykonane auto w swojej klasie (w ogóle modele z serii xx8, zwłaszcza 508 i 208 zapoczątkowały nową jakość jeżeli chodzi o Puga). Konkurencja nie bardzo ma czym zagrozić. Nowe Clio-plastik fantastik pełną gębą, do tego nowe renówki w środku najnormalniej w świecie śmierdzą. Fabia daleko w tyle, podobna historia z Ibizą. Yaris też nie ma czego szukać, w nim jest chyba jeszcze gorzej niż w nowym Clio. Jedynie Polo w miarę może konkurować pod tym względem (ale tylko od Comfortline wzwyż bo Trendline to mydelniczka w środku).

Domyślnie

208ki w podstawowych wersjach "pachną" gumą

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów