Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy 12345678
Pokaż wyniki od 71 do 79 z 79

Wątek: Peugeot 208 3d 1.6 VTi Allure

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez citylion Zobacz posta
    Od cen salonowych czy z konfiguratora można uzyskać rabat jeśli człowiek się o niego zapyta. Ja otrzymałem prawie 13k
    Rozumiem, że w tym upuście jest już rabat 6600 zł zawarty w cenniku?

Domyślnie

Nie wiem jaki był ówcześnie rabat w cenniku, ale z tego co pamiętam nie było żadnych oficjalnych (wrzesień 2012). Obecna cena (przed rabatem) mojej konfiguracji (czyli pełne dodatkowe wyposażenie) jest w dzisiejszym konfiguratorze wyższa o 1650 zł od tej jaka mi wyszła gdy poszedłem zamówić auto u dilera. Kiedy odbierałem auto (grudzień 2012) były jakieś rabaty cennikowe w granicach 2-2,5k, ale z tego, co mówili w trakcie rozmowy to rabaty nie łączą się więc jeśli ktoś wytarguje sobie jakiś większy upust to będzie on najprawdopodobniej zawierał aktualny cennikowy rabat. Tak czy inaczej, nawet z zawartym już rabatem każdy dodatkowy upust to miła rzecz.

Awatar matce
    Auto
    Mitsubishi Lancer VIII

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ryjas Zobacz posta
    Fiesta w sumie fajna, ale trochę ciasna:/ Wnętrze nie zrobiło na mnie dobrego wrażenia. Siedziałem w jakimś egzemplarzu na targach i w sumie miałem wrażenie ze deska rozdzielcza była jakby z jednego kawałka z wtryskarki.
    Wczoraj bylem w salonie Forda i siedzialem w fiescie po lifcie i przyznam Ci szczerze miejsca dla pasazera jest duzo mniej, porownalismy to razem z tatą i bylismy zakoczeni, nie wiem czy bylo to spowodowane, że siedzenia były podgrzewane ale miejsca na glowe po prostu bylo go brak a mam 184 cm. Widzisz dla Ciebie deska byla jak z wytryskarki to dla mnie tak wygladala 208 w tej wersji Actvie Pack, co bylo najfajniesze w tym samochodzie to mala kierownica i zegary to jest po prostu pomysl w 10tke, na minus na pewno w 208 jest skrzynia biegow, to jest wg mnie totalna porazka wg mnie cieżko bardzo wyczuc, aby wrzucic 5-tke musialem po prostu uzyc duzo siły, i kwestia prowdzenia Fiesta sie prowadzi dużo lepiej.
    Choc bardzo czesto mam takie dni, że kurde szkoda, że nie zdecydowałem sie na 208. ale to wiadomo każdy ma takie dni.
    Pozdrwiam

Domyślnie

Co do skrzyni masz rację matce, ta 5-cio biegowa chodzi dziwnie. Jeździłem przez kilka dni różnymi wersjami z tą własnie skrzynią i czasem wsteczny nie chciał wskoczyć. W moim jest 6-biegowa i chodzi świetnie. Zawieszenie też jest sztywniejsze niż w pozostałych wersjach i prowadzi się także świetnie

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Skrzynie w PSA to jest oddzielna historia Zgadza się. Nie każdemu to przypada do gustu. Odnośnie 208vsAVEO to to tez był jeden z czynników, który zadecydował o wyborze Chevroleta.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez citylion Zobacz posta
    Co do skrzyni masz rację matce, ta 5-cio biegowa chodzi dziwnie. Jeździłem przez kilka dni różnymi wersjami z tą własnie skrzynią i czasem wsteczny nie chciał wskoczyć. W moim jest 6-biegowa i chodzi świetnie. Zawieszenie też jest sztywniejsze niż w pozostałych wersjach i prowadzi się także świetnie
    Testowałem 208 1.6 e-HDi z 6-biegową skrzynią i też narzekałem:
    http://www.autogaleria.pl/auto_test/...llure,756.html
    "Zastrzeżenia można mieć także do pracy 6-biegowej skrzyni. Owszem, aluminiowa dźwignia (prawdziwy, marznący metal!) dobrze leży w dłoni, ale prowadzenie lewarka jest niepewne. Skrzynia pracuje z bliżej nieokreślonym plastikowym "kliknięciem", który wcale nie powoduje pozytywnych emocji u kierowcy."

Domyślnie

Może Ty narzekałeś. Moja pracuje dobrze.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

W zwykłym 208 z 5 biegową skrzynią trzeba dorzucić jeszcze to że praca samej dzwigni zmiany biegów jest docyś specyficzna, tak jak bym mieszał kijem w wiaderku z gwoździami i kiślem. A dodatkowo jest dziwne głuche echo jak bym zmieniał biegi w starze. Ale ogólnie to moim zdaniem jedno z najlepszych wnętrz w klasie B. Chociaż osobiście dużo lepiej czuje się w Punto.

Awatar matce
    Auto
    Mitsubishi Lancer VIII

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez hondacbr11 Zobacz posta
    W zwykłym 208 z 5 biegową skrzynią trzeba dorzucić jeszcze to że praca samej dzwigni zmiany biegów jest docyś specyficzna, tak jak bym mieszał kijem w wiaderku z gwoździami i kiślem. A dodatkowo jest dziwne głuche echo jak bym zmieniał biegi w starze. Ale ogólnie to moim zdaniem jedno z najlepszych wnętrz w klasie B. Chociaż osobiście dużo lepiej czuje się w Punto.
    Ja pracę skrzyni biegów odczułem, jakbym miał duży patyk w maśle i tak sobie się nim bawie. Dla mnie 208 jest piękny po prostu kierownica, zegary i detale czarują i nic więcej.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów