Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Toyota Yaris Hybrid 100 Dynamic

Awatar Chelini
    Auto
    Mazda 3

Domyślnie

Za idiotow?Gdzie tak napisalem?
    Mysle ze to poprostu tak dziala ta nazwa hybryda i od razu mysl to nie bedzie nic palilo.
    Oferta fajna lle nie za 80kzl.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Za 66tys. zł.

Awatar Chelini
    Auto
    Mazda 3

Domyślnie

Aaa to juz lepiej brzmi.

Auto
    brak

Domyślnie

Jeździłem tym autkiem.

Zaciesz przy każdym ruszaniu, cisza, błoga cisza, spokój, mruk silnika nie gwałci moich uszu, serce nie bije szybciej tylko płynnie i spokojnie...

Nie będe ukrywał - przy tej krótkiej, kilkukilometrowej przejażdżce odpocząłem.

A tak patrząc na autko - podejrzewam, że w trasy jest przeciętne (tak jak pisał autor), do miasta jest genialne - po pracy mozna wyciszyć się w takim Yarisie. W środku - poprawnie, miejsca - z tyłu za mało (ale co wymagać od takiego auta...), bagażnik - na zakupy miesięczne w hipermarkecie dla 4 osobowej rodziny.

Tyle ode mnie

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kaczor Zobacz posta
    Zwróćcie uwagę na spalanie w różnych warunkach - jest ono prawie identyczne, jak w kultowym 1.9 TDI
    Oklaski dla toyoty, po 15 latach rozwoju hybryda pali tyle co dwudziestoletni klekot.

Cytat Zamieszczone przez Omaley Zobacz posta
    W Stanach więc jazda będzie darmowa, rowerem wyjdzie im drożej 1 galon na setke.
    Raczej 60 mil na galonie, zresztą jankesi mają priusa c który ma wymiary yarisa i podają 50 mpg.

Domyślnie

Ja tak się zastanawiam, co będzie jak się baterie skończą, albo co będzie jak takie "cudo" techniki zostawię na noc na -20 .

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez coo84
    Oklaski dla toyoty, po 15 latach rozwoju hybryda pali tyle co dwudziestoletni klekot.
    I oklaski dla całej reszty, że ich diesle palą tyle samo, co 20 lat temu, a nawet więcej.

Cytat Zamieszczone przez korzen
    Ja tak się zastanawiam, co będzie jak się baterie skończą, albo co będzie jak takie "cudo" techniki zostawię na noc na -20 .
    A co ma być? Nawet jeśli temperatura będzie z początku za niska dla baterii, to odpali ze spalinowego, jak normalny Yaris.

Awatar Ma_ster
    Auto
    Toyota Yaris

Domyślnie

Uważam, że jako fani motoryzacji posiadamy swoje preferencje i jesteśmy również świadomi rozgrywki marketingowców z koncernów samochodowych, gdzie każdy chwali swoje i przekonuje o słuszności wyboru (głównie droższych rozwiązań).
    Hybrydy to kolejna alternatywa, którą dają nam producenci – dla nich to biznes a dla nas zagadka o tyle trudniejsza o ile mniej mamy pieniędzy w portfelu.
    Dobrze jest o tej „kosmicznej” technologii wiedzieć i analizować (okazuje się całkiem ciekawa i godna uwagi) ale przypomnę, że w Polsce średni wiek samochodu to nadal kilkanaście lat. Dlatego i na tym forum są opinie, że „nie rozumiemy tej ekologii” – bo jak pokazują liczby niewielu Polaków na nią stać.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów