Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: 2013 Mitsubishi Pajero Sport

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie 2013 Mitsubishi Pajero Sport

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Jeżeli chcą dobrze zacząc 2013 rok, to niech wywalą na zbity pysk obecnego stylistę, wycofają z produkcji nowego Outlandera, opracują wygląd zewnęrzny i deski rozdzielczej 3 generacji jeszcze raz.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Szkoda ze odpuscili sobie zupełnie klase srednia. Galant to był zawsze swietny i klimatyczny woz z wyjatkiem ostatniej generacji, ktora wygladała jak kibel. Auto dokonczyło zywota w tym roku a nastepcy brak.

Domyślnie

Dla mnie największa ciekawostka to fakt, że Pajero Sport będzie oferowany tylko w Polsce. Ciekawe co jest tego przyczyną? Bardzo ciekawi mnie cena tego auta.
    Ostatnio edytowane przez Dj Brabus ; 10-01-2013 o 16:39

Awatar Maybach 57S
    Auto
    Daewoo Lanos

Domyślnie

Outlander wygląda teraz jak podwyższone kombi, więc musieli wprowadzić model, który przypominał będzie terenówkę i nie rujnował kieszeni jak Pajero.
    MAYBACH - A Great Name. A Great Tradition

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Zgadzam się z przedmówcami. Do wyrzucenia jest albo stylista, albo - jeśli jego pomysły są atrakcyjne - ludzie, którzy go blokują. Ale czy to pomoże? Mitsubishi ma po prostu kiepską ofertę. Ciekawy dla niektórych może być ASX i...to w zasadzie tyle (nie licząc Lancera Evo). No chyba, że wspomniane Pajero, ale słabo znam ten segment i nie wiem, czy to jest dobra propozycja, czy nie. Poza tym mają zbierającego dobre oceny diesla 1.8. I to koniec. Lancer jest archaiczny (choć ładny), I-MIEV to żart, Outlander odstrasza, Colt też nieszczególny (sprzedaje się to w ogóle?). Rację ma Robak - powinni ogarnąć Galanta, może przywrócić w sensownej odmianie Carismę, z Coltem wrócić do stylizacji sprzed 2003 i nadać mu charakteru. Do tego błyskawiczne unowocześnienie Outlandera i Lancera... i może Mitsu mogłoby wyjść na prostą. Tylko, że to kosztuje, i to sporo!

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Pink Zobacz posta
    wrócić do stylizacji sprzed 2003 i nadać mu charakteru.
    O tak, niezapomniane lata 90.
    "gwiazda na masce to czujnik parkowania dla ubogich".. LiveLetDie

Auto
    Corolla E12, mazda 323f bj, Mazda 6 GJ 2012

Domyślnie

Problem mitsu, lancer jest już archaiczny a silnik 1.8 Pb paliwożerny, diesel za drogi, gdzie jest nowy model? Brak Galanta jak już zostało wspomniane. ASX, brak silnika benzynowego i napędu 4x4, pozatym z bliska nie robi już dobrego wrażenia, ani karoseria tym bardziej wnętrze. Outlander to wielka pomyłka mitsu.

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Dla mnie największa ciekawostka to fakt, że Outlander Sport będzie oferowany tylko w Polsce. Ciekawe co jest tego przyczyną? Bardzo ciekawi mnie cena tego auta.
    Ku gwoli ścisłości - Pajero Sport Outlander Sport to amerykański ASX

Awatar Rok z Bagien
    340
    Auto
    Mitsubishi ASX 1.6 Pb

Domyślnie

Pajero Sport był dla mnie zawsze złotym środkiem pomiędzy solidnością, możliwościami terenowymi, wyglądem, wielkością i estetyką wnętrza.
    Wystarczająca ilość atrybutów pojazdu terenowego, odpowiednio spartańskie wykończenie i wygląd lekkiego pojazdu na solidnych kołach.
    No ideał

Taki był poprzedni model - bodaj do 2006 r. - produkowany.
    Kompletnym semantycznym nadużyciem było użycie słowa Sport...najmocniejszy diesel miał 136 kM, a benzyna coś ok. 160 kM... (przynajmniej w wersjach na Europę).

Ten nowy model, czyli dorobiona kabina do pickupa L200, może być strzałem w 10.
    O ile trafi tam jakiś sensowny silnik, a cena nie zabije.

Osobiście wolałbym nieco spartańskie wnętrze ala L200, niż Pajerowy wypas i jego ceny.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów