Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Wątek: Lexus GS 250 Prestige

Auto
    440i

Domyślnie

Lexus stosuje glosniczki wspomagajace brzmienie w benzynowej szostce...? nie nadazam chyba za logika i trendami rynkowymi, niedlugo 3 cylindrowiec bedzie brzmial jak v8

Redaktor działu Migiem o... Awatar migas
    Auto
    AUDI "A coś tam;)"

Domyślnie

Czy ta Toyota z innym znaczkiem jest w stanie ruszyć (generując jakikolwiek dźwięk) w kłębach dymu z opon?

Swoją drogą to musi być strasznie piekący policzek w twarz dla osób które poświęciły wiele żeby elektrowozy z jasną skórzano podobną tapicerką omamiły europejskich klientów z taką łatwością jak udało się to w USA
    Tymczasem ZONG.

Równie żałosne jak próba Koreańskich Tygrysów odebrania klientów Mondeo i Passata a nawet Laguny za pomocą nowatorskiej limuzyny i40 lub innowacyjnej KIA Optima, bądźmy poważni. Pomijając wszystko inne NIE DA się zawojować Europy dychawicznym dieselkiem 1,7 CRDi (do niedawna jedynym dostępnym w i40)

Pytanko: Lexota, czy Infiniti M z porównywalnym silnikiem lub bateryjką?
    albo inaczej GS czy Jag XF, hi,hii

Auto
    E12/T25

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez reaver Zobacz posta
    Lexus stosuje glosniczki wspomagajace brzmienie w benzynowej szostce...? nie nadazam chyba za logika i trendami rynkowymi, niedlugo 3 cylindrowiec bedzie brzmial jak v8
    Oczywiście, że nie stosuje. W GS350 jest specjalna "puszka" w układzie dolotowym mająca poprawiać brzmienie (a raczej czynić silnik bardziej słyszalnym w pewnym zakresie obrotów), nie wiem, czy zastosowano ją też w mniejszym silniku.

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Myślę, że Lexus i choć hybryda jest ciekawym w użytkowaniu samochodem najbardziej optymalną odmianą wydaje mi się 350 na AWD.
    Start Engine.pl - Motoryzacyjny styl życia

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

migas - siądź wygodnie w fotelu i zastanów się 2 razy nad tym co napisałeś. Japończycy zawsze myśleli o jutrze. BMW się starało od kilku lat i niestety technologia elektryczna / hybrydowa ich przerosła, dlatego od teraz będą korzystać z najlepszych rozwiązań czyli tych od Toyoty. W zamian Toyota dostanie coś co jutro będzie historią, ale co BMW robi najlepiej czyli silniki diesla.

----- Poprzedni post napisany o 00:35 -----

Cytat Zamieszczone przez el_ Zobacz posta
    To jest właśnie problem Lexa - niby wszystko dopracowane, wysmakowane, nowoczesne, a nie niektórych detalach (szczególnie wszelkiego rodzaju przyciskach) RIP - otwieranie szyb rodem z Yarisa 2 gen wstecz, przyciski w podłokietniku wygrzebane z koszyka opatrzonego napisem 'born in the 80s' itd. Niemcy to czują, Lexus niestety nie :/
    Prawda, ale myślę, że powinno być napisane "księgowi Lexusa nie"

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    The mighty Abarthonio

Domyślnie

Ja tam jestem cichym zwolennikiem Lexusa, GS wydaje się być jedną z najciekawszych propozycji w swojej klasie. Przyjemny design, dopasowane wnętrze (przynajmniej patrząc po przymiarce w salonie na Żeraniu) no i... typowo japońska otoczka. Nie da się nie zgodzić z zarzutami, że przyciski są rodem z lat 80 bo faktycznie trącą myszką, ale mimo wszystko pasują do całokształtu i dobrze do siebie pasują Gdybym miał możliwość zakupu auta klasy wyższej GS byłby jednym z faworytów
    #drivetastefully

Auto
    Lexus

Domyślnie

Zgadzam sie ze ten silnik w cenie 300tys to za drogo.
    Ale ten jak i pozostale wersje silnikowe GSa to zdecydowanie auta na LATA.Jedne z ostatnich na rynku.
    Klasyczne silniki atmosferyczne(Hybryda tez trwala i niezawodna)
    Klasyczny automat(o awarii ctv w hybrydach tez nikt nie slyszal)
    No i beda to swietne propozycje PREMIUM z drugiej reki za pare lat.Ze wzgledu na to co wyzej.Bo niemiecka konkurencja przeszla juz niemal wylacznie na silniki turbo;swietne jako nowe(zachwyceni dziennikarze je testujacy) ale jest pewne ze po 100-200tys km wygeneruja spore koszta-bo taka ich konstrukcja.
    Kto w temacie zna narzekania na forum BMW na pierwsza 3litrowa doladowana podwojnie jednostke.Na 1.6-konstrukcje wspolna z PSa tez sa juz narzekania-a jest to poczatek bo -w porownaniu to Vwagenowskich TSI wciaz ich wiele na rynku nie ma.Ale juz dzis czytajac jakis poradnik kupujacych uzywane VAGi co czytamy?"omijac silniki tsi,Zwlaszcza ze skrzyniami dsg-po wiekszym przebiegu narazaja na duze koszta".Tak bedzie za pare lat z benzyniakami niemieckiej trojcy.
    Lexusowi to nie grozi.
    I chwala japonczykom za to ze...Europa jest dla nich rynkiem trzeciorzednym(po usa i azji)wiec nie musza spelniac chorych wymagan CO2 w UE.I wciaz stawiaja na dlugowieczne jednostki wolnossace.
    Inna sprawa ze te jednostki japonskie spelniaja wymagania Unijne,a wiec tak naprawde produkcja silnikow turbo to wymysl producentow europejskich-zarabia sie na nich wiecej niz na tradycyjnych wolnossakach.A ze kiedys beda bardziej problematyczne?Zmartwienie klientow-2lata gwarancji wytrzymaja.

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez maciek-m Zobacz posta
    Prawda, ale myślę, że powinno być napisane "księgowi Lexusa nie"
    Niby taa, ale czy koszt wyprodukowania brzydkiego przycisku jest aż tyle niższy, co ładnego? Nie chodzi mi o materiał, tylko po prostu jego kształt. Nawet Amerykanie to zakumali - wystarczy spojrzeć do kabiny Cadillaca ATS czy Forda Taurusa...

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie

Musze sie zgodzić z "SEN' , sama prawda, obecnie Lexus robi jedne z najlepszych limuzyn, sam bym sobie chętnie sprawił taką gdybym miał tyle pieniędzy, nie spojrzałbym na inne (no może po za infinity czy Magentis i Cadillac (stylistyczny majsterszyk!)
    mi przyciski w niczym nie przeszkadzają, są normalne, mają za zadanie słuzyć za przyciski to służą latami
    FUCK FUEL ECONOMY
    TDi engines are for senior citizens.

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    ale mimo wszystko pasują do całokształtu i dobrze do siebie pasują
    Wg mnie kompletnie nie pasują właśnie.

http://www.netcarshow.com/lexus/2013...llpaper_1c.htm

Patrz na deskę - idziesz od góry: duży wyświetlacz, nawiewy z ciekawym zegarkiem, fajne sterowanie radiem, plastiko-aluminium... i nagle JEB czarne przyciski wycięte od linijki + wyświetlacze rodem z wieży, którą pamiętam z wczesnego dzieciństwa. Dla mnie siara :/

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów