Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Wątek: Lexus GS 250 Prestige

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Jeśli chodzi o te konkretne przyciski i wyświetlacze od klimy to szczerze mówiąc bardzo dobrze wyglądają i świetnie tu pasują- prosto i czytelnie, mnie się podoba.

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie

el_ gdzie Ty tam widzisz niespojnosc, patrze i szukam i widze ze wszystko jest ok, fajne nawet pomimo ze kanciaste, mają swoj styl i mi sie on podoba jak i wielu innym. wnętrze tego Lexusa to dla mnie majsterszyk, a ten zegarek, to marzenie
    FUCK FUEL ECONOMY
    TDi engines are for senior citizens.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Wnętrze na pewno najlepsze i najbardziej stylowe w klasie, za nim Audi A6 i długo nic.

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Gdybym miał do wydania 250 tyś zł na takie auto to nie zastanawiałbym się długo. Dużym niewysilony wolnossak, do tego piękny design... to auto idealnie wpasowuje się w moje motoryzacyjne gusta
    No replacement for displacement

Auto
    2018 Volvo V60 Cross Country 2,4 D4 AWD

Domyślnie

nie podoba mi sie. zupelnie
    i. design: nijaki i slaby, nie porywa w tej chwili, za dwa lata bedzie juz chyba nawet tracil myszka.
    ii. wnetrze: deska ani ladna, ani brzydka, kierownica drazni swoim ksztaltem (gorsza jest chyba tylko ta 4-ramienna z nowych Audi), dodatkowo wpadki stylistyczne z detalami (okropny panel sterowania klima, sterowanie szybami).
    iii. silnik: bylby OK przy zalozeniu, ze jest to podstawowy motor. wolnossaca benzyna V6 to mily i dawno juz zapomniany przez innych producentow akcent. problemem jest cena, ktora przy takich przecietnych osiagach jest zupelnie nie do zaakceptowania. niemniej dla mnie 2.5 V6 >> 1.6/1.8/2.0 R4 turbo
    iv. cena: panie dzieju, dysponujac zawrotna kwota 300k PLN do wydania na auto, salon Lexusa bylby jednym z ostatnich miejsc, ktore przyszloby mi do glowy odwiedzic. az nie chce mi sie wymieniac ciekawych alternatyw dla GS-a, bo musialbym wypisac chyba wszytskie auta tego segmentu.

Auto
    2003 Mitsubishi Carisma 1.9 DID Comfort / 2003 Mazda 6 1.8

Domyślnie

Wg mnie cena za podstawę z całkiem niezłym wyposażeniem jest bardzo dobra Za 200 tys dostajemy oryginalny, ciekawszy od konkurencji samochód. Mnie osobiście się mega podoba

Awatar szymonn
    Auto
    328i

Domyślnie

wnetrze niezle, ale zamiast tych srebrnych wstawek inny material wygladal by zdecydowanie lepiej, ale tak czy inaczej jest bardzo przyjemnie

Domyślnie

Miałem okazję jeździć nowym GS350 i jest to naprawdę bardzo fajne auto. Z silnikiem wersji 250 spotkałem się w modelu IS-C i jak ktoś tu już wspomniał również w moim mniemaniu ten silnik był sporym rozczarowaniem. Jeśli już decydować się na GS-s to conajmniej w wersji 350. Conajmniej poniewąz topowa wersja 450h (oszczędniejsza i szybsza, ale bez 4WD) jest droższa od GS350 o ... 200 zł (porównałem ceny wersji podstawowych. W wyższych wariantach wyposażenia różnica cenowa rośnie, ale i tak nie jest ogromna).

Auto
    brak

Domyślnie

Samochód raczej zdaje się być poprawny i nic poza tym...

PS: chcę programować takie auta, gdzie kończyć studia i z jakiej specjalizacji, by móc dostać się do pracy w takich firmach jak mercedes, lexus, bmw itp. :>

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    The mighty Abarthonio

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez el_ Zobacz posta
    Wg mnie kompletnie nie pasują właśnie.

http://www.netcarshow.com/lexus/2013...llpaper_1c.htm

Patrz na deskę - idziesz od góry: duży wyświetlacz, nawiewy z ciekawym zegarkiem, fajne sterowanie radiem, plastiko-aluminium... i nagle JEB czarne przyciski wycięte od linijki + wyświetlacze rodem z wieży, którą pamiętam z wczesnego dzieciństwa. Dla mnie siara :/
    Wiesz, na co dzień jeżdżę Toyotą więc najzwyczajniej w świecie przywykłem do tego i uważam, że odrobina prostych i czytelnych rozwiązań nigdy nie zaszkodzi. Zawsze byłem fanem GSów (od 1 generacji) i uważam je za ciekawą alternatywę dla niemieckiej trójcy świętej.
    #drivetastefully

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów