Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 56

Wątek: Tajemnica rozkradzionej kolekcji - artykuł

Auto
    motcykl

Domyślnie

prawda jest taka ze synalek polozyl na to wszystko przyslowiowa
    lache i tyle i nie ma co go bronic..

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

położył lachę wtedy jak już go okradali i nie miał jak tego zwalczyć.. ciekawe co Ty byś zrobił?

Auto
    Audi 80

Domyślnie

Gdyby babka miala wasy, to by byla dziadkiem. Nie ma co gdybac bo juz sie stalo, ale na pewno nie zrobilbym nic jak ten gostek

Awatar Kakalo88
    Auto
    Golf III

Domyślnie

Taaaak
    Więc mieszkam niedaleko tego "złomowiska" jak to niektórzy tutaj określają,
    widziałem wszystkie auta od 540K do mikrusa i jedno muszę przyznać niektóre są w strasznym stanie ale bodajże 2 merce i alfa są bardzo niedaleko placu Damęckiego, i podobno same tam dojechały ale jak przechodząc kolo któregoś z jego placów (bo posiada aż 2 na których są samochody) to dostaje kurwicy jak zobaczę ze któryś z samochodów jest przestawiony albo brakuje mu jakiś części karoserii. ostatnimi dniami widziałem że Wacław zaczął sie zajmować tymi autkami i część wywiózł (4 porshe 1 mg mercedes nie dałem rady określić dokładnie marki i jeszcze jakiś samochód). z tego co zauważyłem to był tam nawet założony alarm (Juwentus) ale był z nim taki problem ze potrafił się włączać nawet 5-7 razy dziennie i to nie jest żaden żart bo mieszkam na tyle blisko ze go słyszałem a któregoś razu zobaczyłem niedaleko placu z autkami taką puszkę metalową na alarm z napisem juwentus i od tego czasu już nigdy nie usłyszałem tegoż alarmu
    uffffff ale się rozpisałem jezeli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej piszcie na gg 734109
    Pozdrawiam

Domyślnie

Czy masz możliwość zrobienia jakichś zdjęć tego miejsca (samochodów)?

Awatar Kakalo88
    Auto
    Golf III

Domyślnie

Postaram się na razie nie mam aparatu ale sadze ze za 2 dni będę w stanie zrobić kilka fotek.

Domyślnie

Byłbym wdzięczny (z resztą pewnie nie tylko ja), bo ze swego czasu bardzo interesowałem się losami tej kolekcji.

Awatar Kakalo88
    Auto
    Golf III

Domyślnie

Może jeszcze dziś zrobię parę fotek telefonem nie najlepsza jakość ale będą.

Auto
    wv VENTO

Domyślnie

Ja tez jestem szczesliwym mieszkancem Grodziska gdzie znajdowala sie ta kolekcja. Pan Tadeusz Tabencki posiadal dwa palace na ktorych zanajdowalo sie ponad 200 motocykli i bardzo rzatko spotykane samochody. Oczywicie Tadeusz Tabencki byl kolekcjonerem kolejek elektrycznych i moze z tego powodu znajdowala sie na jednym z placow ale oczywiscie jak chyba jak wszystkie ciezkie rzeczy zostaly wyniesione przez zlomkow ktorzy poszukiwali szybkiego zarobku na wino.
    Ostatnio Waclaw Tabencki syn Tadeusza chyba postanowil wkoncu cos zrobic z tymi resztkami pojazdow. Wywiuzl 4x Porsche 912 w tym jedno w 95% kompletneoraz wspaniale MG cabrio w super stanie i Zabytkowyciagnik porsche.Moze trafi to wrescie w jakies dobre rece i ktos sie tym zajmie. Zal mi tych wszystkich fur i motorow szczegulnie tych skradzionych zaraz po smierci Tadeusz. Nawet w dniu jego pogrzeby skradziono z tamtad 12 samochodow i najprawdopodobnie zostaly wywiezione za zachodnia granice polski. Mieszkam bardzo blisko placow Tabenckiego. Jezeli ktos ma pytania to na gg.8184566 albo pisac na forum.

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

obu sz.p. prosimy o zdjęcia reszty pozostałej z wspaniałej kolekcji..

Uprawnienia umieszczania postów