Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Isle Of Man

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez stanko
    przeceiz nie pisze ze niezwykli,a sadzisz ze skoro ta wyspa jest taka piekna i ma tyle rozmitosci to ze jest tania?
    Za krajobraz raczej się nie płaci, poza tym nie wiem czy czasem oglądałeś Top Gear'y z relacjami z jazd na tej wyspie - miasteczka są całkiem normalne, dziadki jakieś chodzą, Vauxhalle jeżdżą... Nie ma cudów, pomimo tego, że jest jedyna w swoim rodzaju!

Auto
    *

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Za krajobraz raczej się nie płaci, poza tym nie wiem czy czasem oglądałeś Top Gear'y z relacjami z jazd na tej wyspie - miasteczka są całkiem normalne, dziadki jakieś chodzą, Vauxhalle jeżdżą... Nie ma cudów, pomimo tego, że jest jedyna w swoim rodzaju!
    Właśnie to jest to o czym mówię, tam żyją po prostu normalni ludzie.
    Zobacz leo niektóre fotki, sielskie, skromne hatki.
    konto zamknięte

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Cytat Zamieszczone przez stanko
    przeceiz nie pisze ze niezwykli,a sadzisz ze skoro ta wyspa jest taka piekna i ma tyle rozmitosci to ze jest tania?
    ogladam kazdy oscinek top gear i widzialem,AML fakt,chatki nie są jakies okazale ale mimo to to jest piekne miejsce

Awatar SIDO
    Auto
    Ford Focus 1.8

Domyślnie

Gdzieś już słyszałem o tej wyspie, nawet i moęe na geografii . Z tego co widzę to nie jeden Polak by chciał tam żyć. Dla tamtych ludzi mieskzanie na tej wyspie jest czymś normalnym a ja dałbym wszystko żeby się tam znaleść.
    Już wkrótce SEAT Ibiza Cupra będzie moja ;]

Awatar endrju
    Auto
    Fiat Punto I

Domyślnie

To wygląda jak raj na ziemi. O tej wyspie słyszałem tylko z Top Gear'a teraz już wiem nieco więcej, gratuluje AML dobra robota. Ludzie ależ ja bym chciał tam zamieszkać . Praktycznie bez ograniczeń prędkości, świerze powietrze (jak mniemam) i w ogóle super, czego chciec więcej
    I don't want blood... I want petrol instead...

DC-3 | B744 | SR-71 | Concorde
    Miura | LP640 | Gallardo Spyder | Testarossa | F40 | 159

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Największą zaletą tego kompedium jest... temat. Fajnie że znalazł się jakiś nie traktujący o super samochodach za niebotyczne pieniądze. Niezwykle przyjemnie mi się czytało więc skoda że tak krótko Bardzo zainteresowło mnie info o tym że ich Parlament jest pierwzy na świecie. Kto by pomyślał? Swoją drogą słowo "parliamentum" można przetłumaczyć m.in jako "sklep z gadaniną"
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Auto
    Honda Accord typ-V

Domyślnie

DODATKOWE CIEKAWOSTKI!!! - na Swiecie istnieje jedyny gatunek kotow domowych bez ogona (!) Pochodzi z IOM. Koty te wygladaja identycznie jak te, ktore znamy, tylko zamiast dlugiej kity maja krociutki kikut Manx Cat. Biegaja po ulicach Douglas. Warto wspomniec o RAJU Podatkowym!!! wynosi on 10% . Wyspa jest piekna i ludzie bardzo serdeczni, w razie zlamania jakiegokolwiek przepisu drogowego, policja z usmiechem poucza i mandaty bardzo zadko sie zdazaja, jesli juz, to najczesciej za nieprawidlowe parkowanie... Zapraszam serdecznie, mieszkam juz 1,5 roku na wyspie i nie zamierzam sie nigdzie przeprowadzac.

Auto
    Honda Accord typ-V

Domyślnie

TT ostatni tydzien maja, Grand Prix (wyscigi dla amatorow) ostatni tydzien sierpnia.

Uprawnienia umieszczania postów