Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 7 z 13 PierwszyPierwszy 12345678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 121

Wątek: Apple vs Samsung

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Niepotrzebne SSD, 8-ka się biegiem uruchamia postawiona na zwykłym dysku. Świeża może i w 10s się zmieści.

Cytat Zamieszczone przez dani Zobacz posta
    Trzeba było poczekać na Nexusa 4. Ale to nadal "tylko" android. Zobaczymy co Kanada zaprezentuje z Z10.
    Ile miałem czekać, rok? Nexus pewnie jakiś wtedy był, ale i tak u operatorów nie uświadczysz.

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Ja mam hdd - chcesz się bić?
    Maćku, już jest, tyle że ja kupuje telefon samemu. Omijasz problem bloatware plus czysty system od Google w Nexusie. Ale żeby nie było różowo Sony daje ciała z softem i miałem troszkę roboty. Ale jak ja to uwielbiam Softowy zboczek jestem
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Awatar michal_gl
    Auto
    Nuova Bravo Mjet

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta

PS Panowie przeciwnicy Appla poprosze o konkrety a nie twierdzenie ze apple upada bo jobs nie zyje i klepia to samo. Wprowadzanie nowego produktu na rynek nie trwa 2 tygodnie. Owoce pracy obecnego szefostwa poznamy zapewne w 2013 roku.
    Nexus 10 jest produkcji Samsunga - 2560 x 1600 (300ppi) - tyle na temat ppi.
    Ten kto mówi, że Tablety to tylko ipady nie miał w rękach Nexusa 7. Mam go praktycznie od premiery, radzę poczytać opnie np. Verge jakiej jakości to tablet.
    Bredni porównania Ip4 i S3 nawet szkoda komentować. Safari jako zaleta to już wystarczające kuriozum.
    Najlepsze aplikacje na ip to kolejno: Mapy Google, Chrome Google, i YT Google. I to jest dopiero zabawne.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

No dobrze, ale SII kupowałem z rok temu.

michal_gl - ja miałem w rękach Nexusa 7 i jak pisałem niedawno kupiłem iPada Mini, godząc się na rozdzielczość, bo ten Nexus to dla mnie śmietnik w przeglądaniu neta w porównaniu do iPada, robiłem bezpośrednie porównanie, szczególnie jeśli chodzi o ilość treści, którą pokazują- Nexus jest niewiele mniejszy, a wyświetlacz dużo mnie użyteczny, kompletnie nie ta liga, wolałem akurat w tym przypadku zapłacić prawie 2 razy więcej za sprzęt Apple. System jest doskonały, kapitalny iBook- nic mi więcej nie trzeba, Nexus przegrał z kretesem w moim przypadku.

Awatar michal_gl
    Auto
    Nuova Bravo Mjet

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez maciek-m Zobacz posta
    No dobrze, ale SII kupowałem z rok temu.

michal_gl - ja miałem w rękach Nexusa 7 i jak pisałem niedawno kupiłem iPada Mini, godząc się na rozdzielczość, bo ten Nexus to dla mnie śmietnik w przeglądaniu neta w porównaniu do iPada, robiłem bezpośrednie porównanie, szczególnie jeśli chodzi o ilość treści, którą pokazują- Nexus jest niewiele mniejszy, a wyświetlacz dużo mnie użyteczny, kompletnie nie ta liga, wolałem akurat w tym przypadku zapłacić prawie 2 razy więcej za sprzęt Apple.
    Nie ta liga w czym?
    Procesor mini to stary A5, ekran to bieda z nędzą z ppi na poziomie biedronkowych tabletów.
    Wielkość ekranu mini to głupota (jest za szeroki, przez co trzyma się go w rekach dużo gorzej niż N7), przez to musieli robić wąskie ramki i cuda z ignorowaniem niewłaściwego dotyku co działa zresztą kiepsko. Za szeroki, za drogi, za słaby procesor i biedny ekran - trzeba było poczekać na retine. N7 masakruje go praktycznie we wszystkim.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Za słaby procesor? Wszystko pływa, to nie Android żeby potrzebował 10 rdzeni do jako takiego działania.

Nie będę z Tobą dyskutował na ten temat, bo przed zakupem miałem bezpośrednie porównanie tych tabletów i trochę się nimi bawiłem. Poza tym przeczytałem i obejrzałem kilogram materiałów i porównań i doskonale wiem, który z tych sprzętów jest dla mnie lepszy.

iPad Mini jest za szeroki, a Nexusik za wąski i za gruby.

Nexus za 900 pln to fajna zabawka na komunię dla dziecka, ale nic poza tym. Cytując Dildo "polaki biedaki cebulaki"

Awatar michal_gl
    Auto
    Nuova Bravo Mjet

Domyślnie

Dla mnie może mieć i 20 rdzeni byle ciągnął za sobą pełnowartościowy system a nie jakąś protezę. Dla ciebie może być lepszy Ipad 1 - nic mi do tego.
    Grubość Nexusa jest akurat zaletą - w końcu Ipada mini najlepiej trzyma się z pogrubiającym go smart coverem.
    Za parę miesięcy Apple pokaże nowego mini z retiną i A6 i co wtedy, jak znam życie i fanbojów apple popędzą do sklepów po nową zabawkę.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Czekam właśnie na Mini z Retiną, ma być na przełomie lata i jesieni, więc jeszcze trochę. Wtedy to będzie tablet idealny. Co kto woli- ja jestem typowym fanbojem i mnie nie przekonasz do niczego, bo moja racja jest mojsza, a Apple to religia.

Awatar michal_gl
    Auto
    Nuova Bravo Mjet

Domyślnie

Hmm no właśnie - sam teraz przyznałeś, że kupiłeś jakąś przejściówkę a nie coś co spełniałoby w 100% Twoje oczekiwania. I tu nie czepiam się ceny, mini mógł kosztować i 2 tys byle byłby produktem na dziś i jutro, a nie tylko na dziś a nawet wczoraj.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Zawsze miałem słabość to starej szkoły i spleśniałej technologii, nawet dziewczynę mam starszą od siebie.

Uprawnienia umieszczania postów