Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 61

Wątek: 2013 Peugeot 2008

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1.4 Turbo MA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Mitsubishi nie ma z tym autem nic wspólnego.
    I bardzo dobrze! W takim razie o wnętrze możemy być spokojni .
    W klasie małych SUV-ów robi się powoli tłoczno - Mokka, Trax, Juke, ASX, Countryman, a do tego grona jeszcze niedługo dołączą wspomniany Pug, Renault Captur i Fiat 500X.

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Na szczęscie każde z tych aut jest inne i celuje raczej w inny target. 2008 raczej w małe rodziny z racji kształtów zbliżonych bardziej do kombi (bagaznik pewnie ok 400 l).
    Mokka czy Trax to raczej auta dla młodych singli, chociaż ich wnętrza są pojemne (single moga miec dzieci nie?). Juke to auto dla bab. ASX dla panów w średnim wieku. Countryman poprzez koneksje ze sportem to taki mały popierdzielacz...

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

wyglada rewelacyjnie! zgrabny przod, ladna linia boczna i dobrze dopasowany tyl, bez nadmiaru kilogramow "obciazajacych" wyglad - duzy plus dla Peugeota. czekam na zdjecia wnetrza i wstepny cennik, mam nadzieje, ze auto bedzie sensownie skalkulowane.

Awatar maschio
    Auto
    Seat Leon '07 Seat Ibiza '04

Domyślnie

GENIALNY! O niebo ładniejszy niż Mokka i Juke, mam nadzieje że wnętrze będzie dorównywało stylistyce nadwozia i by ceny nie były zabójcze jak w przypadku 4008 które w przeliczeniu na złotówki wynoszą grubo ponad 100.000 zł.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Obstawiam podstawę na ok. 55 tys. Wersja optymalna z silnikiem 1,2 nie powinna kosztowac więcej niz 70 tys. Diesle pewnie zaczną się od 70 tys. A 1,6 thp pewnie w okolicach 80-85 tys. Sądze ze full opcja będzie kosztować 95-100 tys i raczej nikt jej nie kupi

Auto
    2003 Mitsubishi Carisma 1.9 DID Comfort / 2003 Mazda 6 1.8

Domyślnie

Naprawe zgrabne auto. Fajnie, ze z wygladu jest taki wydluzony, przypominajac kombi, a nie jak wiekszosc w tym segmencie przesadnie wysoka Nie moge sie doczekac jak bedzie wygladalo wnetrze

Awatar Chlastuś97
    Auto
    Peugeot 307 5d 1.6 Oxygo

Domyślnie

Wygląd nie był dla mnie zaskoczeniem, ale dla mnie koncept też wyglądał nawet gorzej niż seryjny A resztę opinii już napisano powyżej, cena zdecyduje jak bardzo będzie popularny, bo przy rozsądnej wróżę bardzo dobrą sprzedaż.

Auto
    Peugeot 508/ VW Passat

Domyślnie

Stylisci Peugeota w dobrej formie. Wybor silnikow tez moim zdaniem rozsadny, teraz tylko kwestia rozsadnego ustawienia ceny i drzyjcie sprzedawcy Juka i Mokki.

Auto
    służbowe

Domyślnie

Optycznie świetne auto - przód z lekka kaszkajowaty, ale to żadna ujma. Nareszcie peugeot przestaje wydziwiać ze stylistyką.
    Ciekaw jestem środka.
    Minus za brak silnika 2.0 hdi i zapewne napęd 4WD też się nie pojawi. Ten silnik 1.2 turbo - czyj to wynalazek?

Cytat Zamieszczone przez Ryjas Zobacz posta
    ...Sądze ze full opcja będzie kosztować 95-100 tys i raczej nikt jej nie kupi
    Oj tam, po paru m-cach auto straci status nowości i zaczną się rabaciki 20% +

Awatar maschio
    Auto
    Seat Leon '07 Seat Ibiza '04

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Chlastuś97 Zobacz posta
    Wygląd nie był dla mnie zaskoczeniem, ale dla mnie koncept też wyglądał nawet gorzej niż seryjny
    Zgadzam sie koncept byl przekombinowany a ten wyglada genialnie a nawet lepiej niz wersja 3 i 5 drzwiowa!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów