Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 123456
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55

Wątek: Informacje, wnioski i postanowienia

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Kto dokładnie jest modem działu z kompendiami Ankiety jak były tak są i pewno jeszcze długo bedą, więc czy jest sens ich istnienia jak i tak nikt tego nie pilnuje ( podabnie jak z czytaniem postów w tym temacie )

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Domyślnie

Sprawami organizacyjnymi w tym temacie zajmuje się Krzysztof, więc nie będę się wtrącał, mimo, że o ankietach jestem tego samego zdania, co Ty. Przychylam się również do twierdzenia, że dział niestety zapadł w śpiączkę - ani nikt nic nowego nie tworzy (a jaka lista osób! :shock: ), ani nikt nie komentuje...

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Rzeczywiście coś jest nie wporządku. Pisałem kieeedyś do Krzysztofa w tej sprawie ale jak widać... nic to nie dało Co do tworzenia kompendiów to... o Mercedesie W123 będzie niedługo gotowe
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, [email protected]

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Faktycznie, przyznaje się bez bicia miałem zrobić kompendium historii Audi. Ale teraz mam mało czasu na to, a jest tu sporo do napisania i tworzenia. Teraz robię strony internetowe m.in. dla mojego wujka. Jak uda mi się z tym wyrobić jeszcze w tym miesiącu to zacznę dalej pracować nad tym swoim kompendium. Ale niedługo będę miał też wyjazdy. Jak wszystko dobrze się ułoży to będzie kompendium pod koniec lipca, jak nie wyjdzie to we wrześniu.

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Sprawami organizacyjnymi w tym temacie zajmuje się Krzysztof, więc nie będę się wtrącał, mimo, że o ankietach jestem tego samego zdania, co Ty. Przychylam się również do twierdzenia, że dział niestety zapadł w śpiączkę - ani nikt nic nowego nie tworzy (a jaka lista osób! :shock: ), ani nikt nie komentuje...
    Oprócz Krzysztofa nikt inny niema praw moda w tym dziale . Lista jest duża, ale od samego początku było wiadomo ze dział bedzie powoli rozbudowywany ( jak każda pożądna encyklopedia ). Z komentażami jest tak że ile można pisać o jednym temacie co najwyżej można wżucac aktualki ( jak model jest w produkcji lub znajdzie się nowe materiały ) i dożucać zdjęcia.

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Uprawnienia umieszczania postów