Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 55

Wątek: Informacje, wnioski i postanowienia

Domyślnie

A moim zdaniem(chyba tylko moim), to słaby pomysł. Nawet słabsze kompedia powinny zostawać... Nie każdego stać na taką robote jak odwalił DK czy Brabus... Np. kompedium AGENTA, mimo że jest nieco słabsze, to, no BA, przecierz musia się nie mało narobić nad tym i fotek mimo wszystko jest dużo, a tu taka nagroda... Nawet gdyby ktoś zrobił kompedium ze 100 zdjęciami czy coś, to przecierz to w niczym nie przeszkadza, a zawsze jest jakimś świadectwem, że dany user stara się być porządny... :neutral:
    Szczrze mowiąc dziwie się, że tyle osób jest za taką regorystyczną selekcją...

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Chodzi o to aby azde kompendium bylo jak najlepsze a nie odwalone od tak sobie, troche komercyjnych zdjec i jakis slaby opis + dane techniczne... to za malo jak na kompendium.

To ma byc dzielo wrecz perfekcyje, dlatego np: swoje poprawiam codziennie, nie chce walnac jakiejs wielkiej klapy.
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wielbłąd
    Chodzi o to aby azde kompendium bylo jak najlepsze a nie odwalone od tak sobie, troche komercyjnych zdjec i jakis slaby opis + dane techniczne... to za malo jak na kompendium.

To ma byc dzielo wrecz perfekcyje, dlatego np: swoje poprawiam codziennie, nie chce walnac jakiejs wielkiej klapy.
    Oczywiście że każdy powinien się starać... Ale moim zdaniem kompedium np. AGENTA jest świetne a on musi je poprawiać, a pewne będą tez takie sytuacje. Trzeba pamiętać że nie wszytskich stac na tak wyczerpujące prace jak nnych(np. twoje, 11 stron ).
    A poza tym zawsze można cosik dodać, chyba nikt się by nie obraził gdyby ktoś jeszcze by sie dorzucił do kompedium dodając swoje fotki i uwagi.

Domyślnie

Moim zdaniem pomysł jest bardzo dobry, choćby z tego względu, że jesli nawet Kierownictwo nie będzie aż tak surowe w ocenach (i my sami również), to przyczyniło się to do ciekawego zjawiska - WSZYSCY robiący kompendia przestraszyli się i zamiast wrzucać zrobione kompendium w weekend, to teraz siedzą i je szlifują - w końcu tego od nich wymagamy! Jeśli ktoś ma zrobić dobre kompendium, a ma możliwość zrobienia jeszcze lepszego, to dlaczego ma go nie poprawiać?

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Davis
    (np. twoje, 11 stron ).
    Obecnie samego opisu jest 14 stron i mozliwe, ze jeszcze troche dojdzie...
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Moim zdaniem pomysł jest bardzo dobry, choćby z tego względu, że jesli nawet Kierownictwo nie będzie aż tak surowe w ocenach (i my sami również), to przyczyniło się to do ciekawego zjawiska - WSZYSCY robiący kompendia przestraszyli się i zamiast wrzucać zrobione kompendium w weekend, to teraz siedzą i je szlifują (...)
    Lub zrezygnowali, widząc, że wszyscy wymagają tylko kolejnych cudów świata... jeszcze raz pisze: Komu by zaszkodziło, gdyby na 4um było kilka mniejszych i nie aż tak świetnych kompedió
    No ale nie będe się tu sprzeczał i powtarzał, ja już swoją opinię wyraziłem

Domyślnie

Davis zawsze można wejść do działu "Tapety samochodów", założyć temat "GALERIA O..." lub "MINI KOMPENDIUM", tam wrzucić swoje zdjęcia i będzie w porządku - nikt się nie doczepi, nie podważy naszej pracy ani nie skasuje tematu... Taka moja propozycja

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wielbłąd
    Cytat Zamieszczone przez Davis
    (np. twoje, 11 stron ).
    Obecnie samego opisu jest 14 stron i mozliwe, ze jeszcze troche dojdzie...
    Ej ludzie bez przesady zaczyna sie tworzyc jakas paranoja. Patrze ze potraktowaliscie chyba ten problem zbyt powaznie. Oby nie powstawały takie prace, ktore bedzie ciezko przeczytac do połowy a ogladanie zdjec zajmie rok swietlny. Ma byc tez bardzo tresciwie. Za lanie wody zawsze sie w budzie obrywa.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Davis zawsze można wejść do działu "Tapety samochodów", założyć temat "GALERIA O..." lub "MINI KOMPENDIUM", tam wrzucić swoje zdjęcia i będzie w porządku - nikt się nie doczepi, nie podważy naszej pracy ani nie skasuje tematu... Taka moja propozycja
    O, to może być wyjście Te "mini kompedium" to dobry pomysł, ale mimo wszystko powinny lądować tutaj.

Awatar BABELEC
    Auto
    Seat Toledo III

Domyślnie

Ze zdjęciami też nie można zbytnio szaleć. Kilkaset miniatur na słabyszch łączach potrafi ładowac się wiele minut a i serwerki aG czasem niedmomagają. Skoro chcemy przyciągać nowych użytkowników to pomyślmy tez o posiadaczach stałych łaczy. Może przydałaby się informacja w tytule kompendium o jego rozmiarze, np. K. 911 (strona 1,2 MB)? U mnie wczoraj imageskack tak wymuszał połączenie do miniatur Murcie, że praktycznie nie mogłem ładować w międzyczasie innych stron.
    Przyjmę Porsche 911 jako darowiznę. Tylko poważne oferty.

Uprawnienia umieszczania postów