Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 55

Wątek: Informacje, wnioski i postanowienia

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez BABELEC
    Ze zdjęciami też nie można zbytnio szaleć. Kilkaset miniatur na słabyszch łączach potrafi ładowac się wiele minut a i serwerki aG czasem niedmomagają. Skoro chcemy przyciągać nowych użytkowników to pomyślmy tez o posiadaczach stałych łaczy. Może przydałaby się informacja w tytule kompendium o jego rozmiarze, np. K. 911 (strona 1,2 MB)?
    Jak by nie patrzec to Babelec poruszył dosc wazna sprawe. Jesli w kompedium bedzie 1000 zdjec to bedzie sie ono otwierało z 5 min co jest bardzo denerwujcace a co dopiero u userow ze słabym połaczniem... Proponuje wyzaczyc limit zdjec tak zeby ludzie kota nie dostali czekajac az sie wszytsko załaduje. Zaleta tego limitu bedzie tez to ze ludze beda dawac takie zdjecia ktore warto obejrzec a nie byle co.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak
    Jesli w kompedium bedzie 1000 zdjec to bedzie sie ono otwierało z 5 min co jest bardzo denerwujcace a co dopiero u userow ze słabym połaczniem
    Rozwiązaniem może być tu fotosik.pl - pozwala załadować na raz 10 zdjęć, poza tym możemy oprócz miniatur tapet dać linka do galerii, którą możemy właśnie utworzyć na fotosiku - poniżej przykład:

Nissan Skyline R32

Awatar BABELEC
    Auto
    Seat Toledo III

Domyślnie

Brabusie, nie o to chodzi jak ładować zdjęcia. Miniatury też mają swój rozmiar.
    Przyjmę Porsche 911 jako darowiznę. Tylko poważne oferty.

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

W kompendium nie chodzi o to by dać 1000 fot i lać wode przez 20 str.
    Chodzi o to By stwożyć pełną baze wiedzy na temat modelu i jego historii. Oczywiście na temat np murcielago będzie strona, a 911 to książke można napisać.
    Z fotami wystarczy by dać takie które przedstawią cały samochód i nie będą wzięte z pierwszego leprzego bużego serwisu. Powinny być w miare żadkie i ukazywać samochód z każdej strony ( czasem i 15- 20 fot wystarczy )

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Ja nie wiem, czy komuś by się chcialo po jednej fotce ładować do Image Krzaka 1000 zdjęć. Mnie już szlag trafiał jak musialem 300 fotek zaladować. To strasznie wyczerpujące psychicznie zajęcie :/ Czasem dobrze jest poczytać tekst o jakimś aucie, ale np. duża ilość może odstraszyć, toteż ja w swoim temacie ograniczylem to. Ładowanie u mnie bynajmniej nie trwa aż tak długo, np. temat o Murcie ładował mi sie ze 2 minutki może.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Domyślnie

Pytanko techniczne - rozumiem, po pojawieniu się kompendium (np. Maybach) autor ma tydzień na ewentualne poprawki (jeśli ktoś mu coś oczywiście zarzuci), potem tydzień idzie ankieta, czy chcemu gościa i jego wypociny a dopiero potem jest podklejane? Proszę o wyjaśnienie, bo się zagubiłem nieco...

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT
    Ja nie wiem, czy komuś by się chcialo po jednej fotce ładować do Image Krzaka 1000 zdjęć.
    Ja wczoraj wrzuciłęm ponad 700 i jakoś jeszcze żyje... Tu link to tematu z fotkami (długo ładuje ):
    http://www.samochodyswiata.pl/viewto...=7701&start=20

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Pytanko techniczne - rozumiem, po pojawieniu się kompendium (np. Maybach) autor ma tydzień na ewentualne poprawki (jeśli ktoś mu coś oczywiście zarzuci), potem tydzień idzie ankieta, czy chcemu gościa i jego wypociny a dopiero potem jest podklejane? Proszę o wyjaśnienie, bo się zagubiłem nieco...
    Po poprawkach jest ankieta. Jeśli zakończy się negatywnie autor nie ma prawa publikować następnych. Może nie na zawsze, ale jakiś dłuższy okres. Jego kompedium zostaje jako nie przyklejone. Jeśli wynik głosowania jest pozytywny, to kompendium zostaje przyklejone by być przed innymi kompendiami i tematami, a autor śmiało może się zabierać za następne kompendium.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Krzysztof Cieślak
    Jeśli zakończy się negatywnie autor nie ma prawa publikować następnych(...)
    Eno, bez przesady... To ktoś się namęczy żeby zrobić kompedium i dlatego że nie jest aż tak boskie jak norma, to nagradza się go tym że przez jakiś czas nie może robić następnych Przecierz to bez sensu :neutral: Tylko się zniechęca użytkowników których nie stać na wywód niewiadomo ilu stronicowy i znalezienie niewiadomo ilu fotek... :damn:

Auto
    *

Domyślnie

Nie wnikam nawet w ten nowy system ale mnie osobiście to te zasady by odpędziły skutecznie.
    konto zamknięte

Uprawnienia umieszczania postów