Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: 1.5 dci 86km vs 1.3 JTD MJ 16v 90km

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

Marcin, plastiki we wnętrzu są tak tragiczne jak piszą w recenzjach? Wizualnie wersja z przed liftingu jest wg mnie swietna

Awatar marcin0070
    Auto
    ..dwabylejakie..

Domyślnie

Oglądałem po liftowe i mam przed liftową więc jakieś tam porównanie... mam wrażenie że wersja po lifcie jest nie co "okrojona" np. nie ma wielofunkcyjnej tylnej kanapy, tapicerka i plastiki ciemne/czarne i zegary o zgrozo po prostu brzydkie i nijakie, nie ma wielu drobiazgów. Przed liftem plastiki od spodu są twarde ale nie skrzypią na górnej części drzwi/deski są miękkie plastiki w kwadraciki ale nie ma np. tapicerowanych boczków drzwi! Jest sporo schowków np. pod fotelem. Przed liftem łatwiej o skórę na kierownicy i lewarku, czasami zdarza się kolorowa tapicerka a zegary są w tubach, na oparciach foteli są schowki, siatki i ... plastiki :-).
    Po lifcie na pewno łatwiej utrzymać czystość we wnętrzu no i w słoneczne dni czarna deska nie odbija się w szybie.Załącznik 4896

Awatar Chelini
    Auto
    Mazda 3

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ryjas Zobacz posta
    Z tymże to 1,5 dCi 70 KM. Ponoć tez nie jedzie. Ale pali mało
    To prawda kumpel ma Sandero 1.5dci 90ps i w trasie 80-110 spokojna jazda 3.7
    a miasto 5.5.

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

Po obejrzeniu kilku aut, calkiem przypadkiem w sumie, objawil sie kandydat indealny - Opel Meriva 1.6/1.8 nie dość, ze dość sporo ich jest na rynku (szkoda tylko, ze 80% srebrnych, przez co moja lepsza połowa keci nosem, za to podoba jej sie niebieski areden z opc;p) to ma pare fajnych patentów w srodku, pozostaje kwestia tylko znalazienia tego jedynego egzemplarza

Auto
    Renault Megane Scenic I 1.6 8V LPG

Domyślnie

Meriva to jedno z tych aut, na które na początku nie mogę patrzeć a z czasem zaczynają mi się podobać. 1.8 już musi ładnie pomykać
    www.i-moto.pl - moje spojrzenie na motoryzację

"Pojawił się wujek (albo dziadek) z Niemiec i widząc utrapienie młodego mężczyzny podarował mu swojego Golfa (nie bity, jeżdżony tylko w parzyste dni słoneczne). Młodzieniec nie potrafił powstrzymać łez, w końcu wygrał życie. Dziś dumnie spogląda na świat i pewnym krokiem codzienne zmierza do parkingu."

Awatar 0p0p
    Auto
    Audi A3 1.8T AGU

Domyślnie

Bardzo fajne i udane auto, aczkolwiek co do motoru 1.8 fajny silnik, duży moment jak na taką pojemność (mam go w Astrze g) musisz tylko sprawdzić go pod względem wycieków tudzież poboru oleju. Ten typ tak ma, że lubi olej. Poza tym fajnie się buja i w miarę od dołu idzie Co do 1.6 jest to bardziej pewniejszy wybór na pewno nie tak żwawy, jak 1.8 ale łatwiej o niezajechany egzemplarz. Jakoś dziwnie mi się wydaje, że będzie to pewniejszy wybór niż Renault/Fiat (wystarczy przejrzeć ostatni raport TUV o usterkowości)

Domyślnie

1,8 16V jest lepszy w wersji 125KM i takiego szukaj. Olej zjada 90% egzemplarzy czy to 1,6 16V czy 1,8 16V, więc tym się nie przestrasz. Trzeba dolewać i z tym żyć. Jeżeli ilość zbliży się do 1l/1000km to remont, ale nie znam sztuki poniżej 280 000km która remontu by wymagała. Większość zjada w granicach 100-250ml/1000km, są oczywiście takie, które nie spalają nic, ale to raczej garstka z tych " sprowadzonych ". 125 konna wersja spala praktycznie tyle samo do 115 konnej i w dodatku jest bardziej dopracowana pod względem awaryjności. Każdy z tych silników dobrze znosi sekwencyjną instalację gazową.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów