Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: 2013 Audi RS7 Sportback

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie 2013 Audi RS7 Sportback

Oficjalne zdjęcia:

Pod maską silnik V8 TFSI o pojemności 4-litrów opracowany wspólnie z Bentleyem. Produkuje 560 KM i 700 Nm. Jednostka połączona jest z 8-biegową przekładnią TipTronic. Dostępny będzie z kołami o rozmiarze 20- i 21-cali. Posiada węglowo-ceramiczne hamulce. Wyposażony jest w zawieszenie Adaptive Air Suspenion z systemem Dynamic Ride Control.
    We wnętrzu dominuje skóra i włókno węglowego, ma czerwone wskazówki w zegarach oraz spłaszczoną u dołu kierownicę.
    Więcej informacji wkrótce.

(c) autoblog.nl

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Wygląda kozacko. Teraz ciekawe jakie osiągi będą. Choć nie spodziewam się żeby przebiły E klasse AMG 63. No i oby nie było dźwięku z głośniczków !!
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Domyślnie

Od 0 do 100km/h w 3.9s, a prędkość maksymalna 305km/h (zapewne na życzenie tak jak w RS6 c7).
    Audi - Vorsprung durch Technik
    www.AudiBlogPL.com
    - Zawsze najświeższe informacje ze świata Audi. Newsy, testy, video, tapety...

Awatar Omaley
    Auto
    Punto

Domyślnie

Czyli nieco wolniej niż E AMG. Wygląda dobrze ale nie ma to jak RS6 do tego w kombi Ale i tak bym kupił TDI

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

By stwierdzić, że wolniej trzeba postawić obydwa auta obok siebie na kresce, pewnie niedługo ktoś to zrobi.

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Obecnie kiedy widzę, że debiutuje kolejny RS od razu z góry wiem jak wygląda. Wszystkie są takie same - nuda. Nawet Mercedes który ma opinię dziadkowozu wysilił się na nowy projekt zderzaka, a nie ograniczył się do "kopiuj-wklej".

Swoją drogą, A7 strasznie szybko mi się opatrzyło..
    No replacement for displacement

Domyślnie

Te dwie armaty pod tylnym zderzakiem wyglądają genialnie - S7 Sportback wygląda przy RS7 bardzo biednie...

Tapety z NCS:
    http://www.netcarshow.com/audi/2014-rs7_sportback/

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Tak chyba zawsze było, eSka spokojniejsza stylizacja oraz świetne osiągi, a eRS'ka rewelacyjne osiągi i odważniejsza stylizacja. Auto jest na pewno świetnie wykonane, wygląda nieźle , ciekawe czy będzie jeździć tak dobrze, jak drogo będzie kosztować. Lecz jest jedno "ale". Mi osobiście nie podoba się unifikacja gamy Audi. Wszystko takie podobne do siebie. W bezpośrednim porównaniu z E AMG, trzymam kciuki za Merca ( w sumie wolałbym też M5).

Zbanowany
    Auto
    :P

Domyślnie

=Abaddon; Swoją drogą, A7 strasznie szybko mi się opatrzyło..
    Wcale Ci się nie dziwię z przodu wszystkie Audi są niemal identyczne. Kiedyś jechałem w korku za/obok A7 (później się okazało) ale nie widziałem oznaczenia modelu. Cały czas byłem przekonany że to A5 sportback...
    Koncepcja kopiuj/wklej być może jest z punktu widzenia ekonomicznego uzasadniona ale już niekoniecznie z punktu widzenia klienta który chciałby się jakoś wyróżniać. Co by nie powiedzieć to różnica 100kPLN pomiędzy bazowymi wersjami poraża - przy czym wygląd już nie

PS.

AMG - rozbija wyglądem podobnie jak M5

Awatar DanielAngel
    Auto
    Brak

Domyślnie

Jak patrzę na to auto, to mam wrażenie jakby je pokazali już jakieś pół roku temu i przy tym się szybko zestarzało.
    Jak na razie, to dla mnie wieje stylistyczną nuuudą.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów