Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 25 z 36 PierwszyPierwszy ... 9101112131415161718192021222324252627282930313233343536 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 356

Wątek: Skoda Citigo 5d 1.0 MPI 75 KM Elegance

Domyślnie

Ale tak czytam i Ty Ryjas od 6 stron próbujesz 'jedynie' wyrazić swoją opinię i przekonujesz cały czas że Citigo to zły zakup(pewnie się będziesz czepiał słówek ale tak to wygląda) bo można kupić coś lepszego, tylko że tyle piszesz a nie dałeś jeszcze ANI JEDNEJ propozycji tego innego samochodu spełniającego wymagania b707, nie Twoje wymagania tylko b707 zaznaczam.

PS. Sam patrzyłem i chyba jedyne co może jeszcze spełniać te wymagania to CHYBA Twingo :P

Ja tam rozumiem ten zakup bo auto jest na wiele lat więc jak najbardziej warto kupić doposażoną w bajery wersję, a po co wozić powietrze w Fabii czy innym Sandero skoro w tym przypadku będą mieć one same wady(większe spalanie, większe rozmiary)

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ryjas Zobacz posta
    Mnie rozbawia ze wyrażenie swojej opinii jest od razu traktowane jako odbieranie komuś przyjemności. To jest wątek o testowanej Citigo czy prywatny watek o kupionym samochodzie?
    Od kilku stron zdecydowanie o planowanym kupnie samochodu.

Cytat Zamieszczone przez seimi Zobacz posta
    W 100% rozumiem wybór auta pod kątem wyposażenia czy serwisu.
    Zgadzam się. Sprawdzony serwis to również dla mnie byłby ogromny atut.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Szklany dach to IMO określenie na wyrost dla tej opcji w Citigo, przecież to najzwyklejszy szyberdach, niewielki szklany lufcik.
    http://www.autogaleria.pl/fotografie...57472&test=721
    to jest szklany dach:
    http://www.autogaleria.pl/fotografie...60560&test=756
    Ostatnio edytowane przez dżony ; 15-05-2014 o 18:20

Awatar matce
    Auto
    Mitsubishi Lancer VIII

Domyślnie

A ja obu Panom gratuluje kupna/zamówienia Skody, jaki chcieliście taki wybraliście- kwestia gustu. A poza tym czy jest po co dzielić włos na czworo, jeden chce kupować nie kupuje, drugi chcę co innego niech kupuje co innego.

Ja tylko wtrące się do b707, który krytykuje Fieste. wierz mi w cenie 41-42 tys Fiesta nie musi być szara i nudna. Pozdrawia użytkownik A co trzeba swego bronić.

Jeszcze raz pozdrawiam obu Panów i pochwalcie się jak dostaniecie samochody

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Niewielki szklany lufcik to jest w moim accordzie a ten otwor jest juz konkretniejszy. Problem dachu w pugu jest taki ze sie nie otwiera wiec wg mnie jest gorszy.

Auto
    różne, aktualnie kilka na stanie

Domyślnie

Kurczę.. Zastanawiam się, skąd biorą się tak skrajne opinie na temat Citigo - czy to z wygórowanych oczekiwań, czy ze zwykłej przekory?

Miałem okazję się przejechać takim autem (niestety jedynie ok. 20 km - ale zarówno w warunkach miejskich, jak i pozamiejskich). Wrażenie wywarło mega pozytywne - czytałem wcześniej wiele dobrych słów o tym samochodzie, ale nie spodziewałem się, że będzie aż tak fajny Silnik jak na tę klasę (której naturalnym środowiskiem jest miasto) naprawdę daje radę - dynamiczny (jechałem tą mocniejszą wersją) przy niższych prędkościach, a w spalanie nie chciałem uwierzyć (takie niskie). Zza kierownicy jest wrażenie jazdy autem co najmniej o jeden rozmiar większym (miałem wrażenie jazdy autem dojrzalszym, niż Fabia). Praca zarówno układu kierowniczego, skrzyni biegów (manual), jak i zawieszenia przypadła mi do gustu. Auto na tyle mi się spodobało, że przez chwilę nawet myślałem o Citigo do miasta, jednak rozsądek wziął górę - aut w domu i tak już nadmiar

Gratulacje zamówienia dla dwóch kolegów! Fakt, że za ok. 45k można kupić Fabię, ale... co z tego? Jeśli nie jest to samochód dla rodziny (dla której nawiasem mówiąc Fabia tak samo się nie nadaje), to Citigo ma same zalety - niższe spalanie, mniejszy z zewnątrz (parkowanie), tańszy w serwisie (np. rozmiar opon - tak przynajmniej podejrzewam) oraz lepsze wyposażenie w podobnej cenie (takie rzeczy, jak otwierany przeszklony dach (który nawet w zimie doświetli kabinę), na co dzień naprawdę są w stanie bardziej umilić jazdę, niż więcej powietrza na tylnej kanapie). I Citigo jeszcze, przynajmniej dla mnie, ma w sobie "to coś". Widząc to bezpretensjonalne autko na ulicy, zawsze się uśmiecham
    Pozdrawiam,
    Paweł

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Wykorzystując popularność wątpi i kolejne nabijanie postów prze Ryjasa:

Panowie powiedzcie mi, warto dopłacać do 75 KM w Citigo/Upie? Czy te 60 KM wystarcza? Bierzecie te mocniejsze wersje?

Domyślnie

Jako, że dyskusja już dawno przerodziła się w temat citigo vs inne auta to ja myśląc nad małym samochodem wziąłbym pod uwagę jeszcze forda ka i bliźniacze do niego modele.
    http://www.ford.pl/ConfigureVehicles#

Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez QbaKuba Zobacz posta
    Wykorzystując popularność wątpi i kolejne nabijanie postów prze Ryjasa:

Panowie powiedzcie mi, warto dopłacać do 75 KM w Citigo/Upie? Czy te 60 KM wystarcza? Bierzecie te mocniejsze wersje?
    Opinie są dość skrajne i każdy powinien sprawdzić samemu. W moim odczuciu 75KM jest dynamiczniejszy w wyższym zakresie obrotów. Ale jak ktoś spokojnie jeździ to może nie odczuć różnicy:-)

Cytat Zamieszczone przez matce Zobacz posta
    Ja tylko wtrące się do b707, który krytykuje Fieste. wierz mi w cenie 41-42 tys Fiesta nie musi być szara i nudna. Pozdrawia użytkownik A co trzeba swego
    Ale ja pisalem o gołej z placu:-p

Domyślnie

Nie wiem skąd przekonanie że auto z placu musi być gołe Może na koniec wyprzedaży zostają same golasy bez klimy i najdroższe wersje w nietypowych kolorach, ale na placu zwykle jest tyle samochodów że jest wielka szansa że dopasuję dokładnie taki samochód jak chcemy, szczególnie w przypadku aut miejskich.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów