Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 12345678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 127

Wątek: Maybach

Domyślnie

Jeśli można, to pozwolę tu sobie dorzucić dwie ciekawe fotki - czyżby Przenajświętszy Ojciec Rydzyk na zakupach? Widać również, że wspiera potrzebujących...

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Heh cenie bardzo tak duzy wklad w zrobienie tego kompedium, swietna robota Wielblad, bardzo milo sie to czytalo, wiele nowych informacji, wiele ciekawostek Tapety rowniez mi nieznane Ogolnie BRAWO!
    Jednak to wszytko, te informacje i te dane utwierdzily mnie w przekonaniu, ze wole kazdy inny samochod, byle nie ten. Tak jak nie przepadam za Mercedesem, tak samo, albo jeszcze bardziej nie trawie Maybacha, a juz szczegolnie Exelero... :neutral: Nic na to nie poradze, marka bez duszy, bez tego czegos, co moze do niej ciagnac i co najgorsze... bez stylu...

Podsumowujac, jeszcze raz gratulacje swietnej pracy, nie wazne o czym ,wazne jak zrobiona

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

Gratulacje Wielbłąd. Widać że poświęciłeś w te kompedium sporo pracy i serca, jest świetne. Co do auta nie będe się wypowiadał bo myśle to samo co AML, ale twoja robota jest oszałamiająca.

Awatar Max

Domyślnie

Bardzo dobra praca Wialbląd i swietne tapetki dzieki

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Gratki Wielbląd Razz Świetna robota, szczególnie że bardzo lubie ten samochód. Masa zdjęć i dużo ciekawych informacji.

PS. DJ - to auto państwa Koralów, właścicieli firmy Koral. Kasy mają jak "lodu" :lol: Zdjęcie w Nowym Sączu. Blachy to KLI 55** (dalszej części nie znam :/ )
    A to ich rezydencja: (skromna raczej)

http://img148.imageshack.us/my.php?image=img25993qd.jpg

A to May na warsztacie :lol:

Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT
    A to ich rezydencja: (skromna raczej)
    Kurcze dałbym sobie głowę, że podobne domy stoją przy drodze z Krynicy do Nowego Sącza (dokładnie przed wjazdem do Sącza po lewej stronie...). Normalnie prawie identyczne zabudowania - a tablice May'a z Limanowej, to raczej w Sączu nie ma takiej możliwości, żeby auto miało takie blaszki...

Awatar JaCie

Domyślnie

chyba najlepsze kompendium, z dotychczas zaprezentowanych na tej stronie. Mimo, że nie lubię Maybaha, z przyjemnością i zaciekawieniem czytałem. Bardzo dużo informacji i ciekawostek, o których nie słyszałem. Gratulacje!

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Kurcze dałbym sobie głowę, że podobne domy stoją przy drodze z Krynicy do Nowego Sącza (dokładnie przed wjazdem do Sącza po lewej stronie...). Normalnie prawie identyczne zabudowania
    Brabusie mylisz się. Znowu ktoś sfotografował moją altankę letnią na mazurach. Jak chcesz to wpadaj do mnie na wakacje, mam tam spory olimpijski basen i bicze wodne. Tata ostatnio kupił prywatny odrzutowiec, więc se może gdzieś też polatamy .
    The Hate U Gave Lil Infants Fu#ks Everybody

Awatar Michaś
    Auto
    Mondeo MK5 2.0TDCi, Roomster 1.6BTS

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Kazdy juz to widział... :damn:
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Uprawnienia umieszczania postów