Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Opony letnie do Nissana Almery GTi

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Robak ostatnio bardzo mało jeżdże (2,5 miesiąca 600km) i autem jeździ siorka, jak bede brać auto to na długie trasy i troche po Katowicach. Od opony wymagam najważniejszego czyli przyczepności w każdych warunkach. dlatego parada odpada bo na mokrym jest słaba. Między C.drive i S,drive jest różnica klas przyczepności na mokrym (pierwsza ma C a druba B) i choc różnica bardzo mala to potwierdzają to opinie użytkowników że eSka jest spokojniejsza. Oczywiście wiem że yokochamy na mokrym przy ruszaniu potrafią mieć zerową przyczepność przez pierwsze sekundy (czas zależy od ilości wody i nachylenia). Na 165 A.drive AA01 w saxo potrafiło zerwać przyczepność przy prędkości ok 70km/h wrzucając z 4 na 5 na podjeździe, czy ruszaniu na wilgłym z pod świateł na minimalnej pochyłości.
    Zaryzykuje i zaufam internautą. Różnica miedzy oponami jest minimalna podobnie jak cena więc kieruje się swoim przeczuciem i postawie na nowsza opone

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Awatar wojtekwielkiew
    Auto
    Honda Civic Sport 2005

Domyślnie

Ja rok temu kupiłem do swojej Hondzi Yokohamy AVS dB Decibel V550 i naprawdę mogę je polecić

Przed zakupem przestrzegano mnie przed bardzo szybkim zużywaniem się tych opon, jednak po pierwszym sezonie dość intensywnego użytkowania nie widzę, by ścierały się szybciej, niż Bridgestony Potenza, na których moje autko wyjechało z salonu.
    Civic Sport '05 - nie rakieta, ale mój

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Zamówiłem S.Drive. Co do ścieralności to na A.drive zrobiłem 25 000 km i jakość zbyt starte jak na swój przebieg nie były.
    Ostatnio edytowane przez kok ; 18-02-2013 o 17:24

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez wojtekwielkiew Zobacz posta
    Ja rok temu kupiłem do swojej Hondzi Yokohamy AVS dB Decibel V550 i naprawdę mogę je polecić

Przed zakupem przestrzegano mnie przed bardzo szybkim zużywaniem się tych opon, jednak po pierwszym sezonie dość intensywnego użytkowania nie widzę, by ścierały się szybciej, niż Bridgestony Potenza, na których moje autko wyjechało z salonu.
    Potenzy lecą dość szybko, na mondeo były i wytrzymały 2 sezony, czyli około 40 000km. Dunlopy SP Sport były przez 3 sezony i jeszcze są odłożone " na czarną godzinę " gdyby trzeba było zrobić na nich parę miesięcy.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Auto
    Audi

Domyślnie

Yokohama w cenie 403 zł za sztukę? To nie lepiej za tą cenę kupić opony Dunlop?
    http://www.opony.inowroclaw.pl/opona..._r16_83_w.html

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów