Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 6 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 60

Wątek: Honda Civic 1.4 16V 98'

Awatar E57

Domyślnie Honda Civic 1.4 16V 98'

Mam zamiar kupic jakies fajne 5 drzwiowe autko do 4 tys euro (najlepiej by bylo zeby jak najmniej awaryjne), ostatnio przegladajac ogloszenia natknalem sie na taką oferte: Honda Civic 1.4 16V, rocznik 98', 120 tys. km przebiegu, bezwypadkowy, pierwszy wlasciciel, serwisowany w ASO. Dzwonilem do goscia, chce za niego 16 tys zł. I tutaj pojawia sie problem: czy takie autko w tej cenie jest opłacalnym zakupem czy moze lepiej poczekac na cos innego ? Bardzo prosze o jakąś rade

Awatar Jasio
    Auto
    audi aa

Domyślnie

Dla mnie sie opyla,tylko dla mnie motor słaby 1.4 ?
    www.airsoftguns.yoyo.pl Serwis o ASG ! Zapraszam Serdecznie ! Szukam MODÓW !

Awatar Carlsson
    Auto
    maluch

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Jasio
    Dla mnie sie opyla,tylko dla mnie motor słaby 1.4 ?
    Dla ciebie 90 KM to słabo ?? 16tyś taka super promocja to to nie jest, ale jako usprawiedliwienie można wziąść 1 właściciela, i stosunkowo niewielki przebieg.
    ====>> MERCEDES S-classe Carlsson <<====

Awatar BABELEC
    Auto
    Seat Toledo III

Domyślnie

To dobry wybór. Sam już nakręciłem się na taką Hondzinę i mam plan koło wakacji takową zakupić, o ile nie pojawi się inna opcja. To bardzo dobre auto a silnik zapewnia fajne osiągi paląc przy tym calkiem mało.
    16.000 to średnia cena. Spróbuj potargować się.
    Przyjmę Porsche 911 jako darowiznę. Tylko poważne oferty.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

120 tys. to strasznie dużo, żeby miał ze 40 tys. to jeszcze bym się zastanawial. Za tyle kasy to lepiej Pandę kupić, lub Seicento w stanie idealnym.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (NOL 6Y06)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Awatar E57

Domyślnie

mysle ze 1.4 16V 90KM w zupelnosci wystarczy, zgadzam sie z BABELEC ze w miare nieduzej pojemnosci silnik ma dobre osiagi no i lubi wysokie obroty :P
    sprobuje potargowac sie z facetem troche jeszcze mimo to ze cena byla "do negocjacji" 16.800 i jak do niego zadzwonilem zapytac jaka jest cena ostateczna to powiedzial 16.000, jednak sądze ze troche jeszcze popusci z tonu
    Nie do konca zgadzam sie z Agentem, 120 tys to wychodzi równo po 15 tys na każdy rok użytkowania, czyli troche mniej niz przebieg roczny normalnie uzytkowanego samochodu (20tys km). Za to jesli 8 letnie auto mialo by miec 40 tys to wychodzi po 5tys na rok, czyli co ? ktos by nim jezdzil co druga niedziele do kosciola :P ? mysle ze to poprostu niemozliwe znalesc auto z takim przebiegiem w tym roczniku. Pomijając moją awersje do Fiata, to Seicento jest 3 drzwiowe więc odpada odrazu. Nie to po sprzedalem maluszka zeby wracac do czegos malego i sie tam gniesc dalej :P
    ale nie odbiegajac od tematu: wydaje mi sie ze jak facet troche spusci cene jeszcze to bedzie to dobry zakup...

rshmn
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT
    120 tys. to strasznie dużo, żeby miał ze 40 tys. to jeszcze bym się zastanawial. Za tyle kasy to lepiej Pandę kupić, lub Seicento w stanie idealnym.
    ROTFL;] na 8 letni samochod to duzo ?:P 40 tys przez 8 lat = na 99% licznik krecony

Hondy maja dobra opinie, wysoko stoja w rankingach usterkowosci (a raczej jej braku) samochodow uzywanych. Taki samochod w dobrym stanie posluzy jeszcze bardzo dlugo i doslownie masakruje pande czy 600tke wlasciwosciami jezdnymi, dynamika, miejscem, komfortem i (wg mnie) wygladem

Bierz Civic'a! To dobry samochod, jezeli faktycznie ma 120 tys / 1 wlasciciel i jest zadbany to samochod jest jednym z najlepszych zakupow za ta cene.

Awatar E57

Domyślnie

żebym nie był gołosłowny to są zdjęcia konkretnie tego Civica co do którego mam zapędy kupieckie :P

Awatar Jasio
    Auto
    audi aa

Domyślnie

Ładny kolor,podoba mi sie
    www.airsoftguns.yoyo.pl Serwis o ASG ! Zapraszam Serdecznie ! Szukam MODÓW !

Awatar E57

Domyślnie

jedyny problem to kwestia odległości - 300 km odemnie. ja niestety nie znam sie dobrze na samochodach zeby ocenic w jakim jest stanie technicznym, ale mam znajomego ktory jest wlascicielem komisu samochodwego i z nim bede rozmawial w srode odnosnie tego samochodu co on o tym mysli. jak wyrazie pozytywna opinie to znajde jakiegos mechanika i jazda po samochodzik :P mam tylko nadzieje ze do srody mi go nikt nie podkupi ??:

Uprawnienia umieszczania postów