Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 7 z 13 PierwszyPierwszy 12345678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 122

Wątek: Skoda Fabia 1.2 TSI 85 KM Ambition

zyczliwy
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez tniutnia Zobacz posta
    Ten argument jest super, kuzynka kupowala lancera i gosc mowi " wie pani on jest produkowany w japoni" i cisza
    Taki argument na wstepie to brak innych konkretnych przemawiajacych za autem i nie wiem czego ma dowiesc?
    Przyznaję, że to dzisiaj mało przekonujący argument, ale można się spodziewać lepszej kontroli jakości oraz większej ilości podzespołów z japońskiego rynku.

Test Skody - krótki i zwięzły (trochę jak przegląd). Statystyk danej marki na łamach AG nie prowadzę, więc problemu z tym nie mam.

Koreańskie i japońskie autka konkurujące z Fabią mają przeważnie jeden duży feler (moc na papierze) i mizerne skrzynie biegów. Wyprzedzając Micrą najlepiej od razu dzwonić do znajomego księdza prosząc o ostatnie namaszczenie.

Awatar simon2107
    Auto
    KIA Ceed 1.4 Opt

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez manager Zobacz posta
    Skutek jest odwrotny. Zobacz - Ferrari jeździ niewiele, a każdy się za nimi ogląda
    No obronę Fabii napiszę, że istnieją też wersje za którymi ludzie się obejrzą, a nawet wzbudzają lokalną atrakcję w powiatowych salonach skody. Ostatnio moi rodzice zamówili fabię scouta w kolorze beż cappucino. Autko ma przyciemniane szyby, srebrne wstawki w zderzakach, na relingach, alu 16, podniesione zawieszenie (pakiet na bezdroża)...i zdecydowanie budzi zainteresowanie wielu osób-często zdarza się, że po prostu podchodzą na parkingu i pytają co to za skoda.
    Podejrzewam, że podobne reakcje może wzbudzać Fabia RS.

Awatar michal_gl
    Auto
    Nuova Bravo Mjet

Domyślnie

"Ale o tym opowiemy innym razem..."
    Mamy się bać, że będzie cześć dalsza, czyli tydzień bez skody tygodniem straconym?

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Samurai Zobacz posta
    Wiesz, dla wielu ten argument jest ważniejszy od innych bo świadczy po prostu o jakości.
    Toyoty klepią już wszędzie i ich wiarygodność co do jakości została poddana ciężkiej próbie już kilka razy.
    Pisząc to liczyłem się z odzewem. Cóż- teraz nawet Peugeoty nie robią problemów, jeśli zmieniasz auto co 3-4 lata "japońskość" nie jest ważna. Ale jeśli z samochodem wiążesz się na dłużej, robisz duże przebiegi itd japońskie marki są dla mnie na pierwszym miejscu. Inna strona medalu- w Polsce panuje wciąż pewien kult japcarów, wśród nieco starszej części społeczeństwa. W czasach kiedy nic u nas nie było- w Pewexie stał Nissan Sunny, a Toyoty miały więcej wyznawców niż dziś Passacik B5 TDI sprowadzony z Niemiec.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Bart3kk Zobacz posta
    Ziewaaam. Kolejna Skoda w teście
    Specjalnie to robimy, żeby podobały Wam się kolejne nasze testy. Obiecuję, że będzie znacznie ciekawiej.

Zbanowany
    Auto
    W203

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Samurai Zobacz posta
    Wiesz, dla wielu ten argument jest ważniejszy od innych bo świadczy po prostu o jakości.
    Toyoty klepią już wszędzie i ich wiarygodność co do jakości została poddana ciężkiej próbie już kilka razy.
    Ale Micra o ile mnie pamieć nie myli jest produkowana w Indiach .To jaki to "Japończyk" ?

Awatar Kubus
    Auto
    Różniaste

Domyślnie

Generalnie bieda straszna, porównując np. z Auto.cz gdzie ostatnio przetestowali takie auta jak np. nowy Ford Kuga który pewnie nie jest nawet dostępny dla prasy w PL to zastanawiam się jak niektórzy producenci mają w dupie polski rynek. Żenujące. Nie mówię o innych autach bo nawet szkoda.

http://www.auto.cz/test-ford-kuga-2-...i-escape-72644

Awatar Samurai
    Auto
    Lancia Lybra SW 2,4 JTD

Domyślnie

Wiem, że była mowa o Micrze lecz nie do niej się odnosiłem.
    W najnowszym wcieleniu nie tknąłbym jej nawet kijem.
    "More is better" - J.Clarkson

Auto
    Ford Focus 3 1.6 ecoboost

Domyślnie

"
    Cytat Zamieszczone przez Kubus Zobacz posta
    Generalnie bieda straszna, porównując np. z Auto.cz gdzie ostatnio przetestowali takie auta jak np. nowy Ford Kuga który pewnie nie jest nawet dostępny dla prasy w PL to zastanawiam się jak niektórzy producenci mają w dupie polski rynek. Żenujące. Nie mówię o innych autach bo nawet szkoda.

http://www.auto.cz/test-ford-kuga-2-...i-escape-72644
    No wlasnie bo kuga juz jest w cennikach i konfiguratorze forda i cenowo wypada atrakcyjnie, ale na stanie jej chuba jeszcze dealerzy nie maja

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez tomekbyd Zobacz posta
    Ale Micra o ile mnie pamieć nie myli jest produkowana w Indiach .To jaki to "Japończyk" ?
    Przecież napisał wyraźnie "klepią już wszędzie". Micry klepią W Tajlandii i Indiach, Swifty na Węgrzech, Yarisy we Francji i nie ma to żadnego znaczenia.

Cytat Zamieszczone przez Kubus Zobacz posta
    Dla mnie żenujące jest to jakie auta dostaje Autokrata.pl. Poziom tej strony jest żenujący, a testów nie da się czytać.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów