Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy 12345678
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 80

Wątek: Prace nad kompendium

Awatar Maybach 57S
    Auto
    Daewoo Lanos

Domyślnie

Ja bym chętnie poczytał
    MAYBACH - A Great Name. A Great Tradition

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

No ja też bym chętnie poczytał! Ale ile to pracy
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Domyślnie

Mam opisane każdą linię samochodów uwzględniającą niemal wszystkie auta. Brak wyścigowych ale to z kolei jest w dziale z historią wyścigową marki podzielone na samochody sportowe, rajdy górskie, f1, f2 i inne serie. Kwestia dodania paru aut drogowych do linii takich jak California, 412tek itp. i było by praktycznie wszystko. W każdym razie najważniejsze w historii marki od 125 Sport do 599 GTO pokolei co i jak - tak mam wszystkie
    you tell me exactly what you want and i will very carefully explain to you why it cannot be | gtaV

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

To ja Ci powiem tak: jeśli tylko masz chęć i czas to wrzucaj na forum. Myślę, że nie tylko ja bym chętnie poczytał. takie jest moje zdanie
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Domyślnie

No właśnie jedynie czas jest tu problemem. Swój tekst mam (ponad 200 stron) zdjęć Ferrari - pewnie ze 30GB, pozostało by to usystematyzować, dodać jeszcze zdjęć i devolai znaczy vuala. Tylko ten czas :/
    you tell me exactly what you want and i will very carefully explain to you why it cannot be | gtaV

Domyślnie

Książkę wydaj.
    "gwiazda na masce to czujnik parkowania dla ubogich".. LiveLetDie

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

A może by się dało kompendium wrzucić na stronę główną aG? Wówczas uniknęlibyśmy problemów z rozbijaniem tekstu na kilka osobnych postów.
    No replacement for displacement

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Illidan Zobacz posta
    opierało by się u mnie na kopiuj/wklej z magisterki.
    Pisałeś prace magisterską na temat Ferrari? WOW! To przebija temat brata (tor kartingowy). Zazdroszczę!

Uprawnienia umieszczania postów