Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Wątek: Rodzinne autko za ok 10-12 tyś

Auto
    VW Polo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez szymonst Zobacz posta
    Jeśli przełkniesz ten wygląd to jest jeszcze jeden mocno niedoceniany rodzinny Fiat z 1.9 JTD - Multipla.
    Ten wygląd jednak odstrasza choć wewnętrznie super

Awatar szymonst
    Auto
    Alfa Romeo 147

Domyślnie

No niestety jest mocno kontrowersyjny. A szkoda bo użytkowość tego auta jest spora + bardzo dobry silnik.

Co do Fiata Idei to w okolicach 12-13 kawałków są już te klekoty z 1.3 multijet.
    Alfa Amore

Było:
    146 1.6 TS - Rosso Proteo | 164 3.0 V6 - Nero | 156 2.0 TS - Verde Amazzonia | 147 1.6 TS - Grigio Africa 2001

Jest:
    147 1.6 TS - Rosso Giulietta 2009

Awatar svonston
    Auto
    -

Domyślnie

Tak się wetnę, ale mam pytanko: a jak jest z benzynowym 1.6 w Multipli, gdy bierzemy pod uwagę gaz? No i jak jest z Multiplą II - to ten sam samochód ze zmienionym przodem, a silnik dalej te same?

Awatar szymonst
    Auto
    Alfa Romeo 147

Domyślnie

One fabrycznie były dostępne w wersji LPG i CNG. II miała te same silniki (chociaż chyba bez wersji gazowych).
    Alfa Amore

Było:
    146 1.6 TS - Rosso Proteo | 164 3.0 V6 - Nero | 156 2.0 TS - Verde Amazzonia | 147 1.6 TS - Grigio Africa 2001

Jest:
    147 1.6 TS - Rosso Giulietta 2009

Awatar marcin0070
    Auto
    ..dwabylejakie..

Domyślnie

Jeśli wygląd Multipli Cię nie przeraża za bardzo to może Hyundai Matrix. Było by dość młode auto. Ogłoszenie przykładowe http://moto.allegro.pl/hyundai-matri...020663091.html

Awatar svonston
    Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez szymonst Zobacz posta
    One fabrycznie były dostępne w wersji LPG i CNG. II miała te same silniki (chociaż chyba bez wersji gazowych).
    1.4 TSI też są (były?) sprzedawane z LPG, a nie jest to zbyt dobre połączenie. Ale jak mniemam Multipla dobrze współgra z gazem.

Awatar 0p0p
    Auto
    Audi A3 1.8T AGU

Domyślnie

Jeździłem Multiplą JTD 103KM powiem szczerze, że auto bardzo fajnie się zbiera Co do wyglądu mi osobiście nie przeszkadza, można nawet wyróżnić się z tłumu Multipla II już trochę lepiej wygląda tzn bardziej normalnie TSI ma inną konstrukcję i bezpośredni wtrysk, a tu masz 1.6 fiatoski silnik, który bardzo dobrze współgra z LPG (tam chyba był ten sam silnik co w Palio Weekend/Sienie, gdzie te 103 konne motory prawie wszyscy wrzucali w gaz ze względu na spore spalanie )
    Z mojej strony mogę jeszcze zaproponować Nissana Primerę P11 po lifcie (99-01r) może nie powala wyglądem w kombi, ale na pewno posiada bardzo dużo miejsca w bagażniku i do 12tyś masz auto w maksymalnym wyposażeniu z ksenonami skórą itp. z końca produkcji. Polecam 2.0+LPG (sam za takim się rozglądam tyle, że liftback) ew diesel ale on trochę mułowaty.

Auto
    Renault Megane II Grandtour

Domyślnie

Zastanów się nad Scenikiem 1,6 16V, lub 2,0 16V.
    Auto jest dość przestronne i dobrze się sprawdza w roli rodzinnego auta.
    Silniki dość dynamiczne, nie są zbyt paliwożerne i dobrze się gazują.

Domyślnie

Polecam ze swojej strony volvo s40, bardzo przestronne auto dla rodziny, bagażnik również jest duży, więc można zabrać sporo rzeczy. Utrzymanie nie jest za tanie, wiec trzeba liczyć się z tym.

Awatar 0p0p
    Auto
    Audi A3 1.8T AGU

Domyślnie

Sam myślałem nad S40/V40 ale za ok 10tyś może być problem z nie zajechanym egzemplarzem, jak już szukać to polifta, przed liftingiem sypią się trochę no i utrzymanie trochę kosztuje.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów