Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 1234567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 135

Wątek: Skoda Rapid 1.2 TSI 85 KM Elegance

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Bardzo fajny test, pokazuje Rapida w takim świetle w jakim osobiście sam go stawiałem. Kosmiczna cena za która praktycznie nic nie otrzymujemy, silnik ospały i nie oszczędny, wykończenie poniżej krytyki, i do tego ta cenna. A co do tekstów o braniu w łapę pod testem, w którym autor zmieszał samochód z błotem, to są one na poziomie onetu. Zwłaszcza ,że test jest bardzo rzetelny i na poziomie. Oby tak dalej w testowaniu aut VAG'a i nie tylko

edit: @Dżony

A Fabia combi to shooting brake ?

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Szakal Zobacz posta
    Nie dziwię się, że tego mało na ulicach. Wróć lepiej bo ja jeszcze nie widziałem ani jednego normalnie w ruchu poza parkingiem przed salonem Skody. Ludzie jednak nie są ślepi.
    Masz rację Szakal - ja Rapida widziałem dwa razy... pod salonem Skody. Niestety, w zeszłym roku sprzedawał się gorzej od Yeti (gorsze wyniki notował tylko Praktik - na 9 dostępnych modeli), w tym roku w podsumowaniu stycznia zrobił 1/4 sprzedaży Fabii.

Auto
    Ford Focus 3 1.6 ecoboost

Domyślnie

A ja widzialem dwa rapidy w sobote jeden czerwony jak w tescie w okolicach ronda obornickiego i tam jest salon skody wiec pewnie ich, a drugi niebieski tego samego dnia przy m1 ale oba raczej z daleka.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Szakal Zobacz posta
    ......złapałem się za głowę.
    Wiedziałem, że jest drogi, ale stwierdziłem, że nie może być aż tak drogi. 71 tysięcy za 85 konnego B+ klasowego liftbacka? Stanowcze przegięcie. Ciekawe czy ceny spadną...

Widziałem na drodze jednego Rapida. Wiśniowego. Daleko od salonu Skody.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

To nie jest żadna moja strona, i nie jestem z nią praktycznie wcale związany. Robie to hobbystycznie raz na ruski rok że coś tam napisze, a odszedłem ze względów polityki strony bo była idiotyczna i komunistyczna. Liczyła sie tylko władza a reszta mogła się, za przeproszeniem pocałować tam gdzie słońce nie dochodzi.

Moim zdaniem to logiczne i niedopuszczalne żeby skoda robiła tak ludzi w balona. A redaktorzy powiedziałem bez obrazy w poście, moim zdaniem to każdy kto pisze testy powinien dokładnie sprawdzić co i jak z samochodem żeby nie było takich błędów. To nie jest mały błąd bo tyle się człowiek nasłucha bo wielowachacz lepszy bo belka gorsza ale tańsza. A jak widać sam redaktor jechał z przekonaniem iż ma samochód z wielowachaczem więc nie widać jakiejś istotnej róznicy miedzy zawieszeniami. Ja nie miałem okazji tego porównać, ale skoro redaktor który zna się na tym co robi popełnia taki błąd ufając tylko i wyłącznie katalogowi od producenta nie powinien popełnić takiego błędu.

Może się mylę może nie ale to moje zdanie do którego mam prawo.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dżony Zobacz posta
    AŚ czy Motoru nie czytacie?
    Nie czytamy i nie żałujemy. Niedługo Fabia będzie pierwszy hatch'em w klasie F.

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez hondacbr11 Zobacz posta
    To nie jest żadna moja strona, i nie jestem z nią praktycznie wcale związany. Robie to hobbystycznie raz na ruski rok że coś tam napisze, a odszedłem ze względów polityki strony bo była idiotyczna i komunistyczna. Liczyła sie tylko władza a reszta mogła się, za przeproszeniem pocałować tam gdzie słońce nie dochodzi.

Moim zdaniem to logiczne i niedopuszczalne żeby skoda robiła tak ludzi w balona. A redaktorzy powiedziałem bez obrazy w poście, moim zdaniem to każdy kto pisze testy powinien dokładnie sprawdzić co i jak z samochodem żeby nie było takich błędów. To nie jest mały błąd bo tyle się człowiek nasłucha bo wielowachacz lepszy bo belka gorsza ale tańsza. A jak widać sam redaktor jechał z przekonaniem iż ma samochód z wielowachaczem więc nie widać jakiejś istotnej róznicy miedzy zawieszeniami. Ja nie miałem okazji tego porównać, ale skoro redaktor który zna się na tym co robi popełnia taki błąd ufając tylko i wyłącznie katalogowi od producenta nie powinien popełnić takiego błędu.

Nikt się nie oburzył dlatego ,że stwierdziłes bład redaktora (który każdemu się może zdarzyć), tylko poszło o sugerowanie przymowanie korzyści majątkowych za pisanie testów.

Auto
    Ford Focus 3 1.6 ecoboost

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez hondacbr11 Zobacz posta

Tylko zeby odczuc roznice miedzy belka a wielowachaczem trzeba by zapierdzielac dosc znacznie po jakims pofalowanym luku, co w warunkach zimowych jest raczej trudne do osiagniecia.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Nic takiego nie napisałem, przeczytajcie mój wpis ponownie. Skoro tak nie jest czemu wszyscy od razu tak o tym pomyśleli, to już setny test skody różnej maści i to jest najbardziej zastanawiające, czytałem że mają największy parking prasowy itd ale bez przesady większość testów to Skoda i to najbardziej razi.

Zbanowany
    Auto
    W203

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez QbaKuba Zobacz posta
    Wiedziałem, że jest drogi, ale stwierdziłem, że nie może być aż tak drogi. 71 tysięcy za 85 konnego B+ klasowego liftbacka? Stanowcze przegięcie. Ciekawe czy ceny spadną...

Widziałem na drodze jednego Rapida. Wiśniowego. Daleko od salonu Skody.
    Jak ktoś jest mądrzejszy od kury to sobie poradzi , ale to wciąż drogo choc mozna trafic jeszcze taniej ponizej 50tys

http://otomoto.pl/skoda-rapid-elegan...C27614928.html

Jak sie rozkreci sprzedaż nowej Octavii, a zapasy starej zaczna sie kończyć, to ceny Rapida spadna jeszcze trochę. Bo musza.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów