Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Citroen C4 1.6 eHDI Exclusive MCP

Auto
    firmowe

Domyślnie Citroen C4 1.6 eHDI Exclusive MCP

No to przyjechał…

Ale na wstępie witam wszystkich w swoim pierwszym poście na AG. Forum śledzę od ponad roku ale w końcu postanowiłem, że coś napiszę i od siebie…

A więc tak. Wybierałem około 4 miesięcy temu. Musiało być PSA i budżecie do 100k pln. Pod uwagę były brane C5 oraz P508 plus ewentualnie P3008. Dwa pierwsze niestety w tzw. podstawie a więc naprawdę golasy z kołpakami i bez automatycznej klimy nawet. 3008 bardzo fajny w środku i bardzo brzydki na zewnątrz…

Przejechałem się jednak w listopadzie C4 no i poszło…Polubiliśmy się…i przyjechał…

Citroen C4 1.6 eHDI Exclusive MCP, Czarny plus parę dodatków. Jedyne czego nie zamówiłem to nagłośnienie Denon. Przejechałem około 180 km i póki co na plus:
    - Zawias mimo belki z tyłu, jak dla mnie idealny, czyli nie za miękki nie za twardy
    - Jakość wykonania… nie jest to Audi ale zdecydowanie wyżej niż każdy Made in Japan czy inne VAG (moje osobiste zdanie)
    - Skrzynia MCP… nie jest to DSG ani tym bardziej PDK ale daje radę i do mojej jazdy wystarczy

Na minus:
    - póki co brak
    No to się pochwaliłem i przywitałem…

POZDRWIAM!

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Witam
    A zdjęcia? Jak to tak można bez zdjęć??:

Auto
    Peugeot 508 THP

Domyślnie

Jak to C5 i 508 do 100k zł golasy? Co za bzdury? Na C5 rabaty dochodzą do 24k i za 86 ma się dobrze wyposażonego diesla. 508 w benzynie za 80 można zagarnąć.
    Ale C4 też na plus i gratuluję

Auto
    firmowe

Domyślnie

Zdjęcia dodam po pierwszym myciu… jeżdżę od 2 dni i nie jest już zbyt czysty… więc SORRY!

A C5 i 508 hmmm... C5 cennikowo z lakierem to 95k podobnie jak 508, który nie ma nawet skóry na kierownicy… Inna sprawa to rabaty No i mają 115km z 5 biegami – jak dla mnie pomyłka.

C4 (rocznik produkcji już 2013) brany był pod flotę powyżej 100 aut w firmie, więc rabat naprawdę podobno był spory

Reasumując wolałem mniejszy ale dobrze wyposażony niż większy ale goły.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Cenniki cennikami, a tu pierwsze z brzegu:
    http://otomoto.pl/citroen-c5-exclusi...C25987809.html
    http://otomoto.pl/peugeot-508-2-0-hd...C21768709.html
    http://otomoto.pl/citroen-ds4-1-6-20...C27513577.html

Oczywiście wnioskując z opisu, Twój egzemplarz musi być niezły, ale chyba nie powiesz, że dałeś za niego 100 tyś zł, bo tutaj widzę lekko lepszą ofertę:
    http://otomoto.pl/citroen-c4-C26470450.html

Inna sprawa, że to wszystko są egzemplarze z 2012 roku, ale nowe.
    No cóż czekamy na zdjęcia :-)

Auto
    firmowe

Domyślnie

Krótko: auto z wyceny, katalogowo 99 100 pln. Jak wspominałem flotowe. Po rabacie (około 24%) 75 000 pln z kawałkiem na fakturze.

Auto
    Seat Ibiza '10

Domyślnie

Aż się nie chce wierzyć, że C4 z tym silnikiem idzie doposażyć do 99 tysięcy Rozumiem, że wersja full wypas z ksenonami, panoramicznym dachem, navi itp?

Auto
    firmowe

Domyślnie

Uhm Tak dokładnie, a w pakiecie z ksenonami czujniki w oponach plus BLIS! Ale nawet możesz pod 105 000 wejść jak dodasz felgi 18 cali plus HiFi Denona (obu opcji nie dodawałem). Ogólnie to zaskoczony jestem silnikiem - tzn. od stycznia 2013 montują nie 112 km a już równo 115km i naprawdę daje radę. Wcześniej jeździłem Laguną 130 dci i jak dla mnie porównywalna (w miarę... ).

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    The mighty Clio

Domyślnie

Patrząc po nicku wyczuwam fana Depeche Mode Przyjemny kompakt w nietypowej konfiguracji. Muszę przyznać, że jeśli chodzi o stosunkowo tanie auto klasy C to C4 w wersji Seduction ze 120 konnym 1.6 VTI jest chyba jedną z najlepszych ofert - w zasadzie kompletne wyposażenie w sensownej cenie. Dobrze, że zainwestowałeś w dobre wyposażenie, na pewno podnosi komfort podróżowania
    #drivetastefully

Auto
    firmowe

Domyślnie

Uhm... Bilety na Lipiec już kupione tzn mój 5 koncert już będzie. Racja, C4 jest po upustach / rabatach naprawdę dobra ofertą... no i ma prawie wszystko. Na marginesie to zastanawiam się jak będzie z nowym 308... też może być ciekawy.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów