Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Citroen C4 1.6 eHDI Exclusive MCP

Auto
    Audi A7, VW Touran

Domyślnie

pytanie podstawowe - no i gdzie te zdjęcia ? gratulacje wyboru - ja prawie zamówiłem ale musiałem się wstrzymać (zawrócił mi w głowie C-Max Grand z suwanymi drzwiami a koniec końców na razie plany zakupowe musiałem odłożyć w czasie chociaż córka pięknie rośnie i za chwilę będzie trzeba coś nabyć - próba przewiezienia wózka z gondolka w Golfie Plus skończyła się na plus - tzn udało się zmieścić... ale półka musiała zastać wymontowana i literalnie nic więcej do bagażnika się nie zmieściło - szczęściem to miał być tylko wyjazd na spacer nad morzem a nie na wakacje - nierealne...)
    teraz już zawraca mi w głowie nowe C4 Picasso - wybieram się na "drzwi otwarte" o ile Citroen planuje...
    powodzenia w ujeżdżaniu!

Auto
    firmowe

Domyślnie

Nowe C4 Picasso jest więcej niż piękne... jednak ma jedną wadę (jak dla mnie) wskaźniki na środku deski rozdzielczej. Dla mnie trudne do przyzwyczajenia się plus stała świadomość, że jedzie się czymś baaardzo dużym. Dwa dni temu miałem okazję zrobić już nim około 5 km jako kierowca pod Warszawą i jak to cytryna, dość miękkie nastawy, ale nie przechyla za bardzo. Za to jakość wykonania w środku bardzo dobra. Ma jednak jedna wadę - sterowanie klimatyzacją plus radiem z tzw. poziomu panelu dotykowego. Wierzcie mi ale można było to zrobić prościej. Z tego co widać po zdjęciach nowego P308 - tak samo będzie także i w Peugeocie. Wygląda to ładnie ale zawsze jest do wykonania kilka więcej ruchów niż w przypadku konwencjonalnych rozwiązań. Aha i ślady odbitych linii papilarnych pozostają na ekranie - co nie wygląda estetycznie.

Patrząc na klasę C4 trudno o coś lepszego w tej cenie i konfiguracji. Mazda 3, która prezentowali chyba wczoraj jest jednak więcej niż rewelacyjna. Golf Plus ma duży bagażnik i chyba jeszcze większy niż C4...ale do mojego spokojnie też wejdzie wózek plus gondolka (Mutsy)...i jeszcze walizka weszła z boku Zatem C4 w Exlusive i z automatem naprawdę daję radę. POLECAM

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów