Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Citroen C4 1.6 eHDI Exclusive MCP

Awatar insertcoin
    Auto
    BMW 328i GT

Domyślnie

Gratuluję najlepszego wyboru i witam w gronie szczęśliwych posiadaczy cytryny . Potwierdzam, że silnik 112km daje radę. Ja mam w domu już C4 ponad rok i nie żałuję wyboru. Auto z dobrym silnikiem i wyposażeniem za rozsądne pieniądze. Te rabaty flotowe przy kupnie na fakturę Citroen daje nawet przy zakupie 1 sztuki

Auto
    firmowe

Domyślnie

A dziękuję - naprawdę fajne auto Mam pytanie do Ciebie (insertcoin): jak spalanie w mieście? Mnie pierwszego dnia udało się do 5.0ku zejść ze start/stop w Wawie...ale królem lewego pasa raczej nie byłem... Dziś pojeździłem rano i następujące uwagi:
    - Fotele: może nie trzymają fenomenalnego trzymania z boku ale mają wystarczająco długie siedzisko... no i funkcja masażu... bajka!
    - Kluczyk: szkoda, że Citroen nie oferuje systemu bezkluczykowego... wg mnie w takim aucie i standardzie już powinno być na wyposażeniu.

itp. itd.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Gratuluje również autka. Zawsze z nutką zazdrości czytam jak ktoś sobie sprawi nowe autko z salonu.
    Mam pytanie czy nie ma teraz jakiś rabatów na DS4 i czy nie chodziło ci po głowie kupno tej jeszcze piękniejszej Cytrynki? W kwocie do 100 tyś. chyba można kupić DS4 w jakieś przyzwoitej wersji?
    Szczerze mówiąc dla mnie C4 jest brzydka od tyłu, a i wnętrze w DS4 podobno lepiej wykonane.

Awatar insertcoin
    Auto
    BMW 328i GT

Domyślnie

Spalanie średnie tylko w mieście maksymalnie do ok 6,5 litra. Nie mam start/stop. Przy jeździe poza miastem osiągniecie wyniku poniżej 5 litrów nie jest problemem. W moim przypadku osiągnięcie 5 litrów w mieście wydaje mi się nie realne. Dotrzesz silnik, przejedziesz kilka tysięcy km to napisz ile faktycznie pali w mieście. Różnica tak duża w spalaniu ze względu na skrzynie i start/stop wydaje mi się magią

Auto
    firmowe

Domyślnie

Dobre pytanie ale niestety Citroen daje mniejsze rabaty na DS4 - z tego co wiem to poniżej nawet 20% więc nie dobrałbym takiego wyposażenia. Marzył mi się nawet DS5 - akurat 115km był blisko 100 ale tutaj oficjalnie Citroen Polska dawał 17% max upustu i nic więcej... Zwyczajnie pozycjonują linię wyżej i mimo że koszty produkcji mają identyczne nie chcę zejść niżej niż konkurencja wewnętrzna

Co do wykonania DS4 vs. C4 - kompletnie to samo - tylko dają dodatkowe rączki na drzwiach i plastykową wstawkę... i to wszystko... Porównując DS4 w So Chic a C4 Exclusive jednak ten drugi jest lepiej wykonany w środku...

Inna sprawa wygląd... tutaj zgadzam się, że DS4 wymiata... śliczny jest, wyższy, taki corssoverowaty się wydaje... dla mnie nr 1 w klasie kompaktów. Inna sprawa, że jest mniejszy w środku (z tyłu) plus zdecydowanie mniejszy bagażnik... ale i tak MISTRZ i mimo że wybrałem C4 ...bo cena... bo wyposażenie...

Auto
    firmowe

Domyślnie

Jeśli ktoś jeszcze ten wątek będzie czytał to aktualne spalanie dla C4 eHDI 115KM MCP:
    - Autostrada 140km/h: 5,8L (Warszawa - Łódź)
    - Miasto (Warszawa): 5,1L
    - Poza miastem: 4.6L

Średnie od czasu zakupu: 5,3L na dystansie 7500 km

V-max: równo 200km/h (tzn. tyle pokazał licznik)

Awatar Chelini
    Auto
    Mazda 3

Domyślnie

Gratki autka fajne te cytrynki a spalanie bajka.
    Mi udalo sie kiedys udalo sie w Megane dci na trasie 3.6.

Auto
    firmowe

Domyślnie

3,6 to piękny wynik... 3,5L czasem mam poza miastem ale przy 90 km/h bez klimy ale z radiem Aha no i tempomat musze mieć ustawiony - no "prawie" jak hybryda tjaaa...

Auto
    Renault Clio RS 3

Domyślnie

Bardzo ładny wynik, zazdroszczę takiego spalania

Auto
    firmowe

Domyślnie

Oj tam oj tam... Nie wiem czy bym nie wolał mieś 200km podobnie jak w Twoim opisie... chociaż tutaj chyba nie można zejść poniżej 10 w mieście... kusi i kusi

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów