Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Gdzie wynająć auto?

Auto
    Daewoo

Domyślnie Gdzie wynająć auto?

Poszukuję solidnej wypożyczalni samochodów osobowych w miastach Kraków, Poznań, Wrocław i może sporadycznie Warszawa. Najlepiej aby to była jedna wypożyczalnia z oddziałami w tych miastach, oczywiście atrakcyjne ceny mnie interesują również

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

może Panek?

Auto
    służbowe

Domyślnie

express
    Ceny najlepsze (wtedy, kiedy korzystałem, teraz nie wiem), samochód możesz oddać gdzie chcesz, korzystałem kiedyś sporo i złego słowa powiedzieć nie mogę np. zgubiłem portfel i oddałem auto z pustym bakiem - zatankowali a ja oddałem kasę za fakturę a nie wg. sporo wyższych stawek umownych (i kar). Przestałem korzystać, gdy rozwaliłem wypożyczoną furę...auto zamienne dali bez problemu, Przykrości żadnych nie pamiętam.

Auto
    służbowe

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez darekmas22 Zobacz posta
    @up A tak z ciekawości? Co rozwaliłeś?
    Focusa, którego zobaczyłem dopiero na zdjęciach powypadkowych. Wypożyczyłem auto na siebie ale dla znajomych, Wracając z kilku tys. wojaży po Europie wjechali komuś solidnie w tył. w środku nocy na autostradzie poznańskiej. Mogło się skończyć źle, bo strzeliły poduchy i wszyscy spali (kierowniczka też przysnęła), a zbudzeni wystrzałem wybiegli na środek autostrady. Na szczęście było puściutko. Wykupiłem opcje braku wkładu przy szkodzie spowodowanej z mojej winy, a wszyscy znajomi mieli moje pisemne upoważnienie do kierowania więc nikt z expressu mnie nawet nie nękał

Domyślnie

I co ktoś to sprawdził czy to jeszcze działa? Też chcę wynająć auto na parę dni w wakacje w Polsce. Jak macie coś pewnego to wrzucajcie.

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

ma ktokolwiek jakieś hinty odnosnie wynajmu cara na sycylii ?

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Czy mi się zdaje, czy ten temat nadaje się do kosza? Średnio raz w tygodniu jest odkopywany przez kogoś, kto zarejestrował się godzinę temu i zadaje tak samo głupie pytania lub reklamuje...

Domyślnie

Przychylam się do prośby.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów