Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 62

Wątek: nowy ok 55-57 tys

Awatar KrankedGT
    Auto
    Tak

Domyślnie

Wszystkie zakładane kryteria spełnia Civic. To byłby mój osobisty wybór wiec sugestia warta rozpatrzenia, tym bardziej że są jeszcze samochody z 2012.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Kobiecie może przypasować Citroen C3 Picasso Seduction 1.6 VTi, jest świeżo po liftingu lub Peugeot 208.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Awatar Atlis
    Auto
    Focke-Wulf 1.6 EcoBoost

Domyślnie

Do 55tys mozna miec nowa Fieste 1.0EB 100KM Titanium + dodatki, kolor itp.

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

I kota w worku w postaci silnika, który nie wiadomo ile wytrzyma. Po co robić z siebie Królika doświadczalnego

Auto
    VW Arteon 2.0TDI 190KM

Domyślnie

Hmmm widzę że sam śmigasz opelkiem bo teraz astre można wyrwać w niezłej cenie Może jak dla mamy to spokojna Toyota Auris? http://otomoto.pl/toyota-auris-classic-C28068138.html pewnie do równych 50 idzie zbić a autko niezawodne i będzie dobrze trzymać wartość.

Awatar Atlis
    Auto
    Focke-Wulf 1.6 EcoBoost

Domyślnie

hondacbr11 - ciaa bo autem trzeba jezdzic przez najblizsze 150 lat...

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

A najbardziej się Ford ośmieszył wsadzeniem tego małego gó***nka do wielkiego Mondeo.

Awatar paweeeel89**
    Auto
    Astra IV

Domyślnie

Rajd po salonach odbyty, jak na razie odwiedzony salon skody, Opel/chevrolet, hyundai'a, kii. Jako że jest w rodzinie Opel i chevrolet w zaprzyjaźnionym salonie dostaliśmy ofertę kupna cruza 5d, LT, silnik 1.8 z tego co spojrzałem 4x elektryczne szyby, lusterka, podłokietnik, klimatyzacja, chromowane wykończenia, skórzana kierownica, światła przeciwmgielne za 52 tyś zł już z zamontowaną instalacją, rocznik 2012, w tej za 50 tyś byłby cruz w sedanie też z gazem ale słabszym wyposażeniem, przyznam że mamie się spodobał, duży bagażnik, dużo miejsca w środku, mówi że fajnie jej się jeździło, wykonanie wnętrza też na fajnym poziomie. Skoda odpadła, nic jej się nie spodobało, Hyundai i20 lub i30 też wpadły w oko ale niestety ze słabszymi silnikami i bez instalacji gazowej, w kii obsługa na słabym poziomie, chyba przejedziemy się do innego salonu.

Auto
    Opel Astra H '07, Skoda Felicia '97, służbowo Chevrolet Orlando '12

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez miki2 Zobacz posta
    Tak jak sam piszesz z zakupu samochodów jesteś tylko teoretykiem. Ja mam to szczęście, że kilka nowych aut już w życiu kupiłem, używanych również. I wierz mi, że nic nie zastąpi własnych badań organoleptycznych samochodu. Bo czasami coś jest po prostu śliczne, wydaje się ofertą marzeń, a po bliższym poznaniu czar pryska i minusy przysłaniają plusy.
    Miałem już nie odpisywać, ale nie mogę się powstrzymać. Cieszy mnie kondycja finansowa Twojego portfela, nie mniej jednak chciałem zaznaczyć, że podałem propozycję auta którym jeździłem, macałem, oglądałem i nawet w nim drzemkę sobie zrobiłem. W tematach o samochodach, o których nie mam zielonego pojęcia z zasady nie wypowiadam się na forum.

Uprawnienia umieszczania postów