Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 61

Wątek: Poradźcie Francuz czy Szwed?

Awatar 0p0p
    Auto
    Audi A3 1.8T AGU

Domyślnie

Znajomy miał 9-3 1.9 TiD 150KM i pamiętam jak jechaliśmy w pięć osób autostradą 180km/h jakieś 100km (w dwie strony 200km) i spalanie wyszło na poziomie 6.7l na setkę co mnie bardzo zaskoczyło pozytywnie. Dodatkowo jego ojciec przez przypadek zalał benzyny do tego auta i oprócz dziwnego zachowania silnika (szarpanie itp) nic się z nim nie stało (zaraz został zalany ropą i przepalony później auto było u mechanika w celu oględzin, nic nie stwierdzono nieprawidłowego). Jeżeli nie przeszkadza Ci jego klekot to polecam (widzę w Twoim podpisie, że takiego posiadasz więc chyba dobrze znasz ten silnik). Może i Renault wygląda lepiej, ale ja osobiście wolałbym Saaba

Awatar kamillo.net
    Auto
    Laguna III 2.0 dci GT/Saab 9-3 Vector 1.9 Tid 150KM Nocturne Blue

Domyślnie

? ja chce kupić auto używane do 30 tys i nic więcej nie potrzebne mi auto z salonu.Chyba ,że twój post to spam.Mazdy nie chcę z wyglądu może jest fajna ale środek zwłaszcza fotele mnie nie zachwycają po za tym dostałbym za tą kwotę pewnie pierwszą generację po lifcie ,albo jakiegoś ulepa z drugiej.Honda też tak samo jak mazda wypada plus trzyma cenę.Ja po prostu już przeglądałem auta i zostały mi konkretnie te dwa modele i teraz serce ciągnie do saaba 1.9 TTid Aero ,a kieszeń do Laguny 3 2.0 dci 150.
    "A ja kocham się bać, ale nie jestem szaleńcem..." O.S.T.R.-Strach

Auto
    Peugeot 508/ VW Passat

Domyślnie

Jezeli to Ci kieszeni calkiem nie zrujnuje idz za glosem serca. Saab ma w sobie to cos...Spieszmy sie kochac Saaby, tak szybko odchodza. Renaulta zawsze jeszcze zdazysz kupic.

Awatar 0p0p
    Auto
    Audi A3 1.8T AGU

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez miki2 Zobacz posta
    Jezeli to Ci kieszeni calkiem nie zrujnuje idz za glosem serca. Saab ma w sobie to cos...Spieszmy sie kochac Saaby, tak szybko odchodza. Renaulta zawsze jeszcze zdazysz kupic.
    Dokładnie tak. Dla mnie porównanie Saaba do Renault to tak, jak porównać przysłowiowego maluszka do Mercedesa. Ale to moje zdanie

Awatar kamillo.net
    Auto

Domyślnie

Muszę przejechać się tą laguną ,ale jak na złość u mnie w mieście są może ze trzy.Prawie codziennie przeglądam oferty we Francji bo zapewne tam będę kupował i za taki mode co chcę trzeba dać 7500-8000 euro ,a Lagi zaczynają się nawet od 6000 tyle ,że maja przebiegi większe .
    http://www.leboncoin.fr/voitures/424495443.htm?ca=7_s Laguna

http://www.leboncoin.fr/voitures/421861116.htm?ca=7_s Saab szkoda że sedan

Zbanowany
    Auto
    W203

Domyślnie

Saaba to raczej szukaj w Szwecji -taniej,pewniej i jakis wybor . Jesli liczysz na to ze Saab z tych rocznikow ma w sobie to"cos" to sie przeliczysz.

http://www.blocket.se/stockholm/Saab....htm?ca=11&w=3

Awatar kamillo.net
    Auto

Domyślnie

Szukam we Francji bo tam mieszka kilku znajomych do których mogę pojechać i którzy znają francuski,chociaż brat cioteczny jeździ do Norwegi to może by warto pomyśleć o tej Szwecji.W Saabie po prostu czuje się bardzo dobrze podobają mi się fotele, środek i prowadzenie ,którego w mojej lagunie nie ma .Wiadomo kroko turbo 3d by było najlepsze ,ale to raczej na niedziele, 900ng, 9-3 I(chyba że w pakiecie Viggena) i 9-5 nie podobają mi się.

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

A ja przy okazji chciałby się zapytać czy te silniki w Lagunie 1.5dCI i 2.0dCI są faktycznie takie godne polecenia bo np.na www.autocentrum.pl ten mniejszy ma rewelacyjne oceny ??
    http://www.autocentrum.pl/oceny/rena...0km-2007-2013/
    szukam teraz czegoś większego niż Ibiza i tak mi wpadła w oko ta Laguna zwłaszcza że ma niskie ECO opłaty w DK.
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Awatar kamillo.net
    Auto

Domyślnie

Z tego co czytałem to 1.5 to całkiem inna konstrukcja niż te pierwsze z meganki i kangoo .Także słyszałem dobre opinie na jego temat oprócz tego że nie daje żadnej radości w tym aucie ,ale ma jeden plus bardzo tanio można kupić auta z tym silnikiem .Natomiast 2.0 to już właściwy silnik do takiego auta .Chyba będę odkładał dłużej i skuszę się na wersje gt lub 4 control. http://www.leboncoin.fr/voitures/427847292.htm?ca=7_s najlepiej w takim kolorze

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Osiągi na papierze nie są takie tragiczne a ceny faktycznie zachęcające. A ilość miejsca z tyłu jest taka jak np. w mondeo i Mazdzie 6 czy mniej ?
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów