Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: 83rd International Geneva Motor Show (7-17.03.2013)

Domyślnie 83rd International Geneva Motor Show (7-17.03.2013)

Zapraszam do specjalnej strony poświęconej nowościom z salonu samochodowego w Genewie.

Awatar Omaley
    Auto
    Punto

Domyślnie

W oststnim czasie nic się nie dzieje w motoryzacji, żadnych fajnych premier, w Genewie pewnie też nie będzie za ciekawie.

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Ty tak poważnie??
    Start Engine.pl - Motoryzacyjny styl życia

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Obawiam się, że tak.

Przypomina Pablo swoimi niektórymi wypowiedziami.

Auto
    zamówione, produkuje się

Domyślnie

Patrząc na ilość ciekawych premier aut (a nie takich, które możemy obejrzeć od kilku miesięcy w salonach), tegoroczna Genewa wypada moim zdaniem dość słabo - zwłaszcza w porównaniu z Frankfurtem/Paryżem a także wcześniejszymi genewskimi targami.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

ciekawych premier aut (a nie takich, które możemy obejrzeć od kilku miesięcy w salonach)
    No moim zdaniem takich pojawiło się dużo w Genewie. Nie mogłeś je wcześniej zobaczyć w salonach:
    Dla zwykłego Kowalskiego: Golf Variant, GTI, Octavia Kombi, Rodius, Leon SC, Captur, 2008, Scenic XMOD, Nissan Note, Logan MCV, Toyota RAV4, Pro_Cee'd/ Cee'd GT, Clio RS, C3 po fl.
    Dla zamożniejszego Kowalskiego: Lexus IS, BMW 3 GT, Infiniti Q50, VW XL1, AR 4C, Mercedes A45 AMG, CLA, RS7, RS6 Avant itp. itd.
    Dla najbogatszych: LaFerrari, P1, TS Disco Volante, Corvette Stingray Coupe i Cabrio, Maserati GranTurismo MC Stradale, Jaguar XFR-S

Naprawdę to dla was mało? Do tego nie wymieniłem wszystkie premiery i nie wspomniałem o conceptach. Litości.

Domyślnie

...Rolls-Royce Wraith, Bentley Flying Spur, 911 GT3, AM Rapide FL, limitowany Vanquish, X-Bow GT, Lambo, , Suzuki SX4, Civic Wagon (niby concept, ale wiadomo jak to jest), Hyundai Grand Santa Fe, 500L Trekking.
    Na prawdę mało?

IMO najlepszy, najbogatszy, najciekawszy salon samochodowy od długich miesięcy.
    "gwiazda na masce to czujnik parkowania dla ubogich".. LiveLetDie

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Niektórzy oczekują efektów specjalnych z Hollywood i złotych posadzek żeby zwrócić na coś uwagę. Dodajmy do listy jeszcze Qorosa, który wzbudził niemałą uwagę - wszak to auto, które zgodnie z założeniami ma nadgonić Europejski poziom jakości i wykończenia oraz nawiązać godną rywalizację z konkurencją. Lista jest długa i bogata, a sam salon IMO jest obdarzony jednym z najlepszych "lineupów" w ostatnich latach.
    Drive tastefully!

Domyślnie

A ja wspomnę o autach, których mi brakło:
    - Insignia FL
    - Twingo Concept
    - Superb FL

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Akurat nad Insignią i Superbem mocno się zastanawiałem - zamaskowane egzemplarze były już praktycznie wykończone. Do tego po akcji zaginionych zderzaków w Skodzie oczekiwałem odpowiedzi ze strony Czechów w postaci gotowego egzemplarza a tu taka niespodzianka.
    Drive tastefully!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów