Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [opinie] Chevrolet Lacetti Kombi

Domyślnie [opinie] Chevrolet Lacetti Kombi

Co o nim sądzicie Silniki: 1,6 i 1,8 od najsłabszej wersji 109 do 121 KM w wersji najmocniejszej.
    Ceny:
    wersja Plus- 51 400 PLN
    wersja Star- 55 400 PLN
    wersja Elite- 57 900 PLN
    wersja Platinum- 63 950 PLN

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Z tego co widzę, to na zdjęciach jest DU Nubira :lol: Ale to przecież tylko różnica znaczków :lol: Ogólnie auto mimo nowoczesnego wnętrza nie podoba mi się. Za tą cenę wolalbym kupić kompakta, po co wozić powietrze w bagażniku. Jesli chodzi o stylistykę, to DU zrobiło duży krok naprzód, ale jak na Chevroleta to nie jest za dobrze.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (NOL 6Y06)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Koreansko-amerykanskie gowno. Samochod wyglada niezle i nie szpeci ulic naszych miast ale do wykonczenia mozna miec powazne zastrzeznia. Cienki jak barszcz plastik. Byłem w salonie z ciekawosci zeby go obadac ale uciekałem szybciej niz wszedłem. Stylizacja deski przypomina auta z segentu B a nie duze kombi. Jak widze ta nedzna gałke do zmniany biegow to... :lol: . Szczerze mowiac nic w tym aucie nie ma fajnego z wyjatkiem ceny.

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Samochod bardzo symatyczny, ciekawie prezentuje sie w najbogatszej wersji wyposazeniowej w jakism ciemnym kolorze.. Nie mialem okazji jechac, ale siedzialem i bardzo milo bylem zaskoczony, bo poprzednicy to istne dno... Jednak na tle konkurencji to nie jest nic rewelacyjnego, nawet za ta cene... Jednyne co mnie bardzo drazni i nie moge tego przezyc, to ta tapicerka na boczkach drzwi i fotelach (na zdjeciu) przeciez to tam tak pasuje, ja kolorowe paznokcie u faceta... jejku czy stylisci z tej firmy konkretnie nie maja gustu??? Wystarczylo tam wszyc jakich prosty, ciemny material, a nie tego typu dziwactwa... Bleee...

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT
    Z tego co widzę, to na zdjęciach jest DU Nubira :lol: Ale to przecież tylko różnica znaczków :lol: Ogólnie auto mimo nowoczesnego wnętrza nie podoba mi się. Za tą cenę wolalbym kupić kompakta, po co wozić powietrze w bagażniku. Jesli chodzi o stylistykę, to DU zrobiło duży krok naprzód, ale jak na Chevroleta to nie jest za dobrze.
    Tak masz rację to są zdjęcia Nubiry bo nie znalazłem ciekawych zdjęć Lacetti

Uprawnienia umieszczania postów