Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Migiem o... Porsche 911 Carrera 4 PDK

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Migiem o... Porsche 911 Carrera 4 PDK

Migiem o... Porsche 911 Carrera 4 PDK - Więcej! Ale czego?

"Przeglądając forum, zauważyłem pojawiające się 'zarzuty' pod adresem redaktorów aG. Wynika z nich, że prezentowanie aut w najwyższych specyfikacjach wyposażeniowych i najmocniejszych wersjach silnikowych niekorzystnie wpływa na ocenę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, postanowiłem, że tym razem dla odmiany bohaterem Migiem o... będzie podstawowa wersja modelu wchodzącego właśnie do sprzedaży." - Piotr Migas

Fotogaleria: 30 zdjęć

PS. Zapraszamy do komentowania

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Uwielbiam ten model Porsche i zawsze mi mało lektury o nim. Tym razem też chciałoby się więcej poczytać o tym samochodzie. Brawo za zdjęcia z separacją czerwonego ! Spokojnie mogą stanowić doładowanie tapet. Najbardziej podoba mi się zdj.nr.11 to w pionowym kadrze z tym oświetlonym sklepieniem !
    Ostatnio edytowane przez Mario Boss ; 13-03-2013 o 16:44
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Domyślnie

Separację chyba robil niewidomy w Paincie..

Domyślnie

Piotrek ma w komórce, którą robił zdjęcia, taką opcję redukcji kolorów.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Super artykuł. Długo czekaliśmy ale było warto

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Mario Boss
    Uwielbiam ten model Porsche i zawsze mi mało lektóry o nim.
    No, litości

Nie znam się, nie interesuję się zbytnio fotografią, więc nie wiem, czy od strony fachowca to jest amatorka, czy nie. Wiem natomiast, że efekt wizualny jest świetny! Całkowicie popieram prośbę o to, by zasilić nimi tapety. Moim osobistym faworytem jest zdjęcie nr 2 (pierwsze w prawej kolumnie), na którym widać tył Porschaka między ścianami.

A o samej Carrerze trudno napisać coś oryginalnego. Bez dwóch zdań, nawet w tej "najsłabszej" odmianie jest to na swój sposób wybitne auto. Osobiście bardzo żałuję, że dotąd nie miałem szansy przejechać się Caymanem (najlepiej S), żeby porównać kwestię prowadzenia, ale przygodę za sterem GTSa poprzedniej generacji wspominam z uśmiechem na ustach. I to mimo, że trwała krótko. I mimo, że nigdy wielkim fanem Porsche nie byłem (od strony designu kiedyś wręcz uważałem je za ohydne...zresztą, o starszych modelach dalej mam podobne zdanie). Nie wątpię, że nowa seria daje co najmniej tyle samo frajdy. Carrera 4S PDK - oto "moja" konfiguracja

Auto
    Duże

Domyślnie

Bardzo ładne auto.
    Ale bez LEDów z przodu byłoby piękne
    Wciąż mam nadzieję, że ta moda przeminie. Niechże zrobią "ledowe" reflektory ale niech będą dwa i tylko dwa.

Awatar siwy03
    Auto
    Golf

Domyślnie

Porsche to Porsche, marzenie, nie wiem co tu dalej pisać. Może to, żeby Pan Migas pisał bardziej logicznie. Mniej poezji i zagadek, a więcej prostego przekazu, bo ciężko się czyta takie coś:

Czy "niemoc" dotyczy innych Porsche? Niestety tak. Wśród obecnie dostępnych modeli znalazłem dwa zainfekowane chorobą "More Power!". Wirus KM>500 błyskawicznie uzależnienia miejscem w czołówkach tabel i zaszczytnym tytułem "Strong-Cara", prowadząc donikąd. Dlatego uważam, że bez względu na liczbę koni pod maską, zarówno Cayenne Turbo S jak Panamera Turbo S mogą wkrótce okazać się "nie dość mocne". Rozumiecie już, o co mi chodzi?

Auto
    Dodge Challenger RT, Hyundai Santa Fe Ltd 3.3 V6

Domyślnie

Auto marzenie

Ale tekst kompletnie odjechany. W ogole nie zalapalem o co tam chodzi i mialem powazne problemy
    ze zrozumiem pojedynczych zdan, ktore nijak nie skladaja sie sensowna calosc

Awatar vako
    Auto
    z turbo, bo daje ludziom nadzieję;)

Domyślnie

Bo do pełnego zrozumienia tekstu potrzeba jazdy próbnej którąkolwiek z 911.

Miałem tę przyjemność, dlatego wszystko w tym tekście jest spójne i logiczne

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów