Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Migiem o... Porsche 911 Carrera 4 PDK

Auto
    440i

Domyślnie

fajny tekst, dobrze kontrastuje z testem Chrisa Harrisa ktory generalnie zjechal 4ke. Co do fragmentu o sensownosci high endowych wersjach Carrery nie zgodze sie, apetyt rosnie w miare jedzenia, Turbo ma sens jako 2ga, 3cia 911ka, tudziez jak sie mialo doswiadczenie z tak mocnymi furami

Domyślnie

Życzyłbym każdemu koncernowi,żeby produkował automatyczne skrzynie biegów na wzór PDK. Dla mnie ta skrzynia to mistrzostwo świata Miałem okazję jeździć 911 (w budzie 997) Carrerą 4S. Na mnie wrażenie zrobiła właśnie PDK,program SPORT PLUS oraz przełączalny wydech

Redaktor działu Migiem o... Awatar migas
    Auto
    AUDI "A coś tam;)"

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez reaver Zobacz posta
    Co do fragmentu o sensownosci high endowych wersjach Carrery nie zgodze sie, apetyt rosnie w miare jedzenia, Turbo ma sens jako 2ga, 3cia 911ka, tudziez jak sie mialo doswiadczenie z tak mocnymi furami
    osobiście czuł bym się nie tyle syty co "nażarty" mogąc sobie pozwolić na choć jedną 911 albo "chociaż" M3 E92

jasne że ma sens - nigdy nie zapomnę tego zielonego szatana Turbo!

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00134.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	43.1 KB
ID:	5063Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00144.jpg
Wyświetleń:	99
Rozmiar:	55.1 KB
ID:	5064Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110504_0321.jpg
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	151.5 KB
ID:	5065Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110507_01728.jpg
Wyświetleń:	84
Rozmiar:	169.0 KB
ID:	5066

P.S
    napomknąłem w domu o używanej BMW 135i (w granicach '4dych' nie znalazłem lepszego auta dla 3osobowej rodziny
    było fajnie dopóki nie wyszło na jaw, że silnik "ma trzy litry" i na pewno "pali jak smok" Trudno się z tym nie zgodzić w sumie... ale chciałem zapytać o Twoją 1-kę

fajna?
    nie wolałeś "trzylitrowej" ?
    chyba nie ma co schodzić poniżej 120i, co?

na razie nie żyje tym, allegro i mobile.de, ale jeśli w ogóle w przyszłości to raczej będzie "einser" !na pewno NIE diesel!

PZDR
    P.

Awatar siwy03
    Auto
    Golf

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez reaver Zobacz posta
    fajny tekst, dobrze kontrastuje z testem Chrisa Harrisa ktory generalnie zjechal 4ke.
    Jak zjechał? Za co i dlaczego?

Auto
    Na razie bez auta :-)

Domyślnie

Witam, piszę post bo ujęły mnie zdjęcia z tego artykułu. Do autora wysyłam prośbę o zamieszczenie zdjęć w rozdzielczości 1280x1024 oraz 1280x800 ponieważ chcę sobie ustawić na tapetę. W szczególności zdjęcie nr 2. Głównie chodzi mi o zdjęcia czarno białe. Genialne. Pozdrowienia dla całej redakcji i czytelników - portal ludzi z kulturą i pasją.

Auto
    440i

Domyślnie

Teraz zauwazylem ze obrotomierze skaluja do 9k, prawie jak w Hondzie Type R
    w sumie nie widzialem jeszcze testu wersji manualnej, ciekawe czy 7 biegow rzeczywiscie ma sens..

@migas a kto by nie wolal trzylitrowej? dokladnie ponizej 120i nie polecam, chyba ze do eco drivingu. Ale oddajac sprawiedliwosc dieslowi: 123d po prostu urywa glowe, i gdyby nie skomplikowana konstrukcja to bym ja rozwazyl. No i niestety ten dzwiek..

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

7 bieg ma sens raczej tylko przy uprawianiu eco drivingu na autobahnie, v-max oczywiście osiąga się na 6-tym biegu.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów