Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy 12345678
Pokaż wyniki od 71 do 74 z 74

Wątek: Skoda Octavia 2013, 1.8 TSI 180KM

Auto
    nie mam

Domyślnie

Dzięki wszystkim za wypowiedzi ,

Super ze pojawiają sie dłuższe i konkretne posty .

Przy dzisiejszych promo z wyprzedaży SII to zdecydowanie lepsza propozycja, wg mnie choćby Family - dużo lepszy w środku niż O3 elegance. IMO
    > 80 koła za O3 bym nie dał. Jak się skończą wyprzedaże może ta cena będzie inaczej się miała do ofert dzisiejszych choćby średniaków/lepiej. Na dziś jest słaba.
    http://imageshack.us/photo/my-images...axfwljzxq.mp4/

Takie słusznie wyposażone 508 z dieslem i automatem kosztowało po rabacie 90 parę tysięcy. Z THP pewnie będzie tańszy- kupno za podobne pieniądze czeskiego kompaktu z tandetnym wnętrzem i kurą na masce zakrawa o dziwactwo.
    W przeciwieństwie do wywodów użytkownika Pitter - obejrzałem i dzieki za wrzucenie to jest ten diesel 160 KM ?

Zeby skupic sie na konkretach od poniedziałku zaplanuję sobie małe tournee po salonach ,zeby otrzymac konkretne propozycje cenowe z rabatem - wtedy będzie mozna powiedziec na czym sie mniej wiecej stoi i ograniczyc sie do paru konkretnych propozycji

Auto
    Hyundai i40 1,7 CRDI

Domyślnie

kolego germanski,
    Co do Puga 508 (nad którym pod koniec roku też móżdżyłem mocno ) To całkiem fajne auto. Jakość użytych materiałów do wykończenia kabiny (deska/siedzenia/obicia drzwi) mi sie podobała, zdecydowanie lepiej niż w O3 wg mnie. Nie wiem jak THP ale HDI to dobry silnik ale i te 160 KM szału nie robi w 2.0. Owszem jedzie ale jak ktoś chce osiągi i wciskanie to min 200KM wg mnie w takim średniaku.
    Jedyny mankament 508 to beznadziejna skrzynia - konkretnie - prowadzenie lewarka, żyje to swoim życiem. Troszkę układ kierowniczy mógłby być precyzyjniejszy jakbym miał sie czepiać - skoda robi to lepiej - przynajmniej w O2 i S2 (jak w O3 nie wiem)- ale nie ma dramatu. Reszta auta mi sie widziała. Wygląd kwesta gustu, środek trzyma poziom wg mnie.
    Warto go stestować.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

160-ka nie ma robić szału tylko być optymalną jednostką i tę rolę spełnia bardzo dobrze- zupełnie wystarczający zapas mocy, autem świetnie się wyprzedza- nic więcej nie trzeba na polskie drogi. Na dodatek motor bardzo kulturalny, dźwięk dużo mniej natarczywy i mniej klekoczący w porównaniu z 2.0 TDI. Nie wiem jak z manualem, ale automat bardzo fajny. Jak chce się poszaleć to Passat 2.0 TSI lub Mondeo 2.0 240KM, ale mega wciskania w fotel przy każdej prędkości nie ma się co spodziewać i... gdzie tu szaleć? Nooo i oczywiście nie ta kaska.

Auto
    służbowe

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez germanski Zobacz posta
    W przeciwieństwie do wywodów użytkownika Pitter - obejrzałem i dzieki za wrzucenie
    Mógłbyś jaśniej? Bo to zdanie niedomaga logicznie i w zasadzie trudno wyczuć, co miałeś na myśli.

Cytat Zamieszczone przez germanski Zobacz posta
    Zeby skupic sie na konkretach od poniedziałku zaplanuję sobie małe tournee po salonach ,zeby otrzymac konkretne propozycje cenowe z rabatem - wtedy będzie mozna powiedziec na czym sie mniej wiecej stoi i ograniczyc sie do paru konkretnych propozycji
    Nareszcie jakiś konkret - mam nadzieję, że podzielisz się tutaj swoimi spostrzeżeniami.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów