Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Passat Variant B7 2.0 TDI DSG

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

A kiedy ma trzeszczeć jak nie na dziurach? Na autostradach się przysłuchiwałeś?

Auto
    Peugeot 508/ VW Passat

Domyślnie

W normalnej jeździe, na normalnych drogach. A jeżeli przy wpadnięciu w dziurę jesteś w stanie określić skąd akurat pochodzi dźwięk to gratuluję słuchu absolutnego. Ja takich zdolności nie mam. Dla mnie trzeszczące wnętrze oznacza to, że podczas normalnego poruszania się samochodem pojawiają się w nim dziwne i przeszkadzające odgłosy. I czegoś takiego nie ma.

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez miki2 Zobacz posta
    W normalnej jeździe, na normalnych drogach. A jeżeli przy wpadnięciu w dziurę jesteś w stanie określić skąd akurat pochodzi dźwięk to gratuluję słuchu absolutnego. Ja takich zdolności nie mam. Dla mnie trzeszczące wnętrze oznacza to, że podczas normalnego poruszania się samochodem pojawiają się w nim dziwne i przeszkadzające odgłosy. I czegoś takiego nie ma.
    Panowie, nie kloccie sie. Bo jak tak dalej pojdzie, to dojdziemy do absurdu na dziurze jakiej glebokosci trzeszczy, a na ktorej nie
    Chodzi mi o normalne uzytkowanie na normalnych drogach (nie autostrady) - jesli nie trzeszczy na drobnych nierownosciach, to znaczy dla mnie ze nie trzeszczy. A jak dziura - to wiadomo, roznie bywa.
    Zona jezdzi Audi A3 z 2006, ponad 220tys przebiegu, auto na 16tkach i generalnie przy jezdzie po drobnych nierownosciach prakycznie nic nie wydaje z siebie dzwieku z okolic kokpitu - moze jakis mikro stuk z okolic schowka - reszta milczy. Czyli plastiki trzymaja sie super. Dlatego jestem uwierzyc, ze w Pasku z podobnym przebiegiem tez tak jest i nie ma co sie rozdrabniac.
    Zreszta wiadomo, niektozy maja wieksza tolerancje na stuki, inni mniejsza - ja niestety wylapuje wszelkie odglosy, co mnie strasznie wkurza, bo ostatnio w moim e90 na drobnych nierownosciach drga mi minimalnie boczna szyba i to slysze...

Auto
    Peugeot 508/ VW Passat

Domyślnie

Moim zdaniem oprócz konstrukcji samochodu to bardzo dużo zależy od tego jak auto było traktowane od początku. Jeżeli ktoś nie dbał o samochód i systematycznie zaliczał z dużą prędkością dziury to na pewno taki samochód będzie w gorszym stanie od tego, który był jeżdżony w sposób normalny. Mam kolegę który mawia, że im szybciej jedzie tym mniej trzęsie bo "dziury bierze górą". Jak trafi się auto po kimś takim, to stuki z kokpitu będą najmniejszym problemem.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Przy odrobinie szczęścia można było trafić na B6, w którym deska nie trzeszczy. Ale problem jest znany i bardzo powszechny- jakość wnętrza tego Passata pozostawia wiele do życzenia i sposób traktowania nie ma tu dużego znaczenia. Mnie najbardziej w B6 rozczarowuje to zawieszenie i ta felerna deska. No ale z tym to już powinni się uporać przy B7.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów