Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: 2013 Mercedes-Benz CLA 45 AMG

Awatar Cutter72
    Auto
    VW Passat B4 Kombi 1.8 Benzi
    Ostatnio edytowane przez Cutter72 ; 30-03-2013 o 17:45

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie 2013 Mercedes-Benz CLA45 AMG Edition 1

Mercedes wprowadza na rynek tradycyjnie Edition 1, ale tym razem do CLA45 AMG.
    W porównaniu do wersji standardowej ten wyróżnia się błyszczącym czarnym spojlerem na klapie tylnej, bocznymi pasami w kolorze Graphite Grey i 19-calowymi felgami aluminiowymi w kolorze "Matte Black". Samochód posiada również czerwone akcenty na grillu, lusterkach i na kołach.
    We wnętrzu siedzenia sportowe oraz kierownica wykończone skórą Artico i Dinamica. Pojawiły się także kontrastowe czerwone szwy. Inne zmiany to deske rozdzielczą również pokrytą skórą Artico, pojawiły się specjalne oznaczenia i dywaniki AMG.
    Zmian w silniku nie ma. Do sprzedaży wejdzie już wkrótce.

(c) Mercedes-Benz

Awatar Razer

Domyślnie

Jest świetny, przygarnąłbym go do siebie ;]

Awatar Pink
    Auto
    Obecnie brak, testuję carsharing

Domyślnie

Wiem, że to temat o A-klasie, ale... Ja z kolei siedziałem ostatnio siedziałem w czymś dziwnym, mianowicie, w CLA 45 AMG, tyle że... z manualem. Miało to miejsce w Niemczech, ale spojrzałem na ichniejszą stronę i też nie ma takiej możliwości, do wyboru jest tylko 2-sprzęgłówka, więc do teraz jestem ... zmieszany

Swoją drogą, faktycznie miejsca z tyłu w CLA to jest jak na lekarstwo.

Domyślnie

Na pewno to było CLA45 AMG? A może po prostu AMG pakydż? Różnice są bardzo niewielkie z zewnątrz:

CLA AMG Sport Package:
    http://www.autowp.ru/mercedes-benz/c...5401/pictures/

CLA45 AMG:
    http://www.autowp.ru/mercedes-benz/c...7219/pictures/

Awatar Pink
    Auto
    Obecnie brak, testuję carsharing

Domyślnie

Głowy nie dam. Było to w salonie Mercedesa, w "sekcji AMG", obok stał np. C63 AMG. Głupio, gdyby wstawili tam raptem AMG Package, ale kto wie... Będę to musiał skonfrontować ze zdjęciem, bo powinienem jakieś mieć przy tej sztuce.

Tak czy siak siedziało się bardzo przyjemnie, przynajmniej z przodu. Z tyłu miejsca na głowę miałem na styk, na nogi lekka rezerwa, ale ja jestem raczej niski i w przypadku kogoś, kto ma np. 190cm wzrostu miejsca z tyłu absolutnie nie ma. Zresztą, i tak by się połamał wsiadając. Krótko mówiąc, potwierdzam skargi przedmówców, zwracających na to uwagę.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów