Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: [opinie] audi 80

Awatar Matiz

Domyślnie [opinie] audi 80

wlasnie ostatnio ciagle mysle o audi 80. Jestem wlascicielem takiego wozu i jak dotad nie bylo zadnych ale to zadnych awarii a auto ma 13 lat. oczywiscie wszystko jest wymieniane na czas: olej, klocki, filtry itp. A wy co sadzicie o tej furze?? Moja audica ma 2.0 silnik na gazie i nie ma jak dotad z nim problemu, tylko ze moja wersja jest w automacie o jej osiagi nie zachwycaja(ok. 11s do 100km/h) Ale za to mam seryjny przycisk "Sport" ktory dodaje tak zwane "turbo".Ma szybsze przyspieszenie gdzies okolo 2s szybsze ale za to wiecej pali. Wypowiadajcie sie na temat mojej 80) Apropo to z 1993 r to juz jest B4:P

Awatar Grzywek
    Auto
    Brak

Domyślnie

Autko jest very good. Silnik jest dobry, ponieważ 1.9 TDI jest za mało ruchawy, a 2.0 benzin jest mocniejszy i na gazie ruwnie oszczędny.Każde auto jest mało awaryjne jak wszystko jest wymieniane na czas.

Awatar Ajronmen
    Auto
    VW Golf GTD

Domyślnie Re: audi 80

Cytat Zamieszczone przez Matiz
    Wypowiadajcie sie na temat mojej 80
    To forum jest o dyskusji na temat samochodów, a nie zachwalania czyjegoś konkretnego auta. Poza tym jeśli chcesz pokazać na forum swój samochód to jest założony odpowiedni temat. Za zdjęcia tego samochodu też nikt nie będzie na ciebie zły
    Scotch po whisky

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Pare lat temu mój tata miał Audi 80 B4 1.9TDI. Auto było troche małe ale całkiem sympatyczne. Spalanie tego auta w cyklu mieszanym z małą przewagą trasy to około 4,5l/100km. Bardzo ekonomiczny silnik. Co do wyposarzenia w większości 80-tek jest spartańskie, zdażają się modele nawet z klimatyzacją ale większość nie ma nawet el.szyb z przodu ani nawet lusterek.
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, [email protected]

Awatar G40/G60

Domyślnie

W 1992 r. już było B4...
    " The Passat Variant TD Cat. = The People' s Porsche "

Domyślnie

Audi 80 to bardzo odbry woz,moj znajomy mial 1,9TDi kombi 90 KM,moze slaby ale byl bardzo zadowolony,wyposazenie jak na swe lata jest bardzo dobre.

Domyślnie

moj tata mial Audi 80 i równiez byl zadowolony. silnik dobrze sie sprawowal.

Domyślnie

Bardzo polecam.Auta te są naprawde tanie bo mają swoje lata a silniki są jak nowki i jak sie dobrze trafi to i wyposazenie bedzie dobre i nei zjechane.Bardzo lubie to auto zwlaszcza kombli.Silnik 1.9 TDi jest troche slaby bo tylko 90 koni ale mało pali

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Jest obszerny, wygody, ze znośnym kuferkiem ale sporo dresiarni się nim bująJest też bardzo popularny a dostęp do części bardzo łatwy. Czemu? Bo to jeden z częściej kradzionych samochodów w Polsce (obok WV passata, golfa, fiatów i poloneza - nie koniecznie w tej kolejności)
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez LiveLetDie
    Jest obszerny, wygody
    Tu jest mowa o Audi 80 a nie 100 ??: No chyba że rzeczywiście wg Ciebie to auto jest takie :lol: Mój tata miał takie Audi i było ono naprawde niezbyt obrzerne i wygodne :neutral: ale za to bardzo ekonomiczne
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, [email protected]

Uprawnienia umieszczania postów