Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 52

Wątek: 2014 Audi A3 Sedan

Zbanowany
    Auto
    czterokołowe

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Piciu Zobacz posta
    Kiedy ma byc nowa A4ka?
    Nowa generacja audi A4 i A5 będzie miała premierę w przyszłym roku.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez mats Zobacz posta
    ciekawe jakie duże różnice cenowe będą miedzy modelem A4. Bo ta nowa seria A3 jest śliczna
    Audi zapowiedziało że ceny A3 Sedan będą startować od około 25 000€ [1.4TFSI | 140KM], najtańsze A4 Sedan kosztuje teraz 27 750€ [1.8TFSI | 120KM]
    Audi - Vorsprung durch Technik
    www.AudiBlogPL.com
    - Zawsze najświeższe informacje ze świata Audi. Newsy, testy, video, tapety...

Awatar Kubus
    Auto
    Różniaste

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dildo Zobacz posta
    W jakim sensie inny pomysł? Założenie to samo - mały sedan na bazie hatchbacka z tej samej klasy. PS. Mi się akurat podobają małe pupy..
    A3 sedan to normalny sedan na bazie kompatku.

CLA to nie A klasa sedan tylko fastback czy jak to teraz się nazwa 4 drzwiowe coupe.

PS. No cóż są różne zboczenia

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Wersja Ambiente jest wzbogacona w stosunku do Attraction czy do Ambition? Nie wynika to bezpośrednio z tekstu. Jeśli do Ambition - to jest to dziwny ruch ze strony Audi, ale korzystny dla klientów. Jeśli do Attraction - doposażenie o ciekawe dodatki do codziennego użytku, jednak bez rewelacji.

Ogromnie mi się A3 Sedan podoba. Wiem, że jest mnóstwo nawiązań do innych modeli w gamie, ale i tak - dla mnie - wygląda lepiej niż CLA. Bardzo klasyczny sedan o świetnych proporcjach. Po proszę 1.8 TSI Ambition.

Awatar vako
    Auto
    z turbo, bo daje ludziom nadzieję;)

Domyślnie

Wersja Attraction jest podstawą. Ambition to taka pseudo sportowa wersja, sportowe zawieszenie, trójramienna kierownica + audi select.
    Ambiente bardziej skłania się ku komfortowi, więc zawieszenie standard + 4-ramienna kierownica i parę gadżetów ekstra w porównaniu do wersji podstawowej, czyli Attraction. Ambition nie ma w podstawie tego co Ambiente i odwrotnie.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Concept był o wiele ładniejszy i szczerze mówiąc nie widzę go przy CLA. Mercedes pod względem stylistyki zawstydza Audi. Zupełnie mi to auto nie podchodzi.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

A widzisz, jak to się gusta różnią. Mi właśnie podoba się dużo bardziej niż Mercedes, który jest strasznie festyniarski.
    A na TYM ZDJĘCIU przypomina mi nawet wspomnienia z Audi 100 C2 w roli głównej, jakim jeździł kiedyś mój wujek (TYLKO ŻE ZIELONYM). Może to zasługa długości świateł.

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Że gusta są różne, to rozumiem. Ale jakim cudem ktoś dostrzega podobieństwo między tyłem A3 i 100 C2... tego już nie potrafię pojąć. Nie umiem się dopatrzeć choćby jednego elementu wspólnego
    A co do CLA i A3 - dla mnie to są tak dwie różne bajki, że nie podejmuję się porównywać. Oba mi się podobają, tyle mogę powiedzieć.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Uwierz mi, ja też nie mam pojęcia. :lol: To był ułamek sekundy. Zerknąłem na fotkę tyłu A3 i momentalnie do głowy przyszedł mi C2.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów