Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 8 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 71

Wątek: Dacia Sandero TCe 90 Laureate

Domyślnie Dacia Sandero TCe 90 Laureate

Dacia Sandero TCe 90 Laureate - Udany stosunek

"Weekendowy wyjazd postanowiliśmy zakończyć spacerem po starówce. Było -10 stopni, więc szybko zmarzliśmy - wstąpiliśmy wtedy do dobrej restauracji na romantyczną kolację z kuponem na 50 proc. zniżki, by na koniec pojechać do pokoju hotelowego z 'last minute'. Oczywiście Dacią Sandero" - Marcin Bochenek

Auto
    Najlepszym

Domyślnie

Dużo jeszcze macie tych Dacii w swojej stajni do testów ??

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Przynajmniej jest ich mniej niż Skody. I każda dacia wygląda 100 razy lepiej niż Skoda.

Auto
    Najlepszym

Domyślnie

Masz rację. Lodgy wygląda znacznie lepiej niż nowa Octavia. ??:

Auto
    Renault Megane Scenic I 1.6 8V LPG

Domyślnie

Mój faworyt nareszcie w teście na aG Cóż, cena powala i myślę, że ten argument daje niezaprzeczalną przewagę na konkurencją. Pozostaje pytanie, czy warto dopłacać do 0.9 TCe skoro 1.2 16V też daje radę i spala pewnie podobnie. PS Dacia nie daje innych testówek Sandero niż tej w kolorze niebiesko-granatowej?
    www.i-moto.pl - moje spojrzenie na motoryzację

"Pojawił się wujek (albo dziadek) z Niemiec i widząc utrapienie młodego mężczyzny podarował mu swojego Golfa (nie bity, jeżdżony tylko w parzyste dni słoneczne). Młodzieniec nie potrafił powstrzymać łez, w końcu wygrał życie. Dziś dumnie spogląda na świat i pewnym krokiem codzienne zmierza do parkingu."

Auto
    Volvo S60

Domyślnie

Z niecierpliwością czekałem na ten test ze względu na dużą ilość zdjęć. Nie rozczarowałem się, jak zawsze stanęliście na wysokości zadania. Nie rozumiem z kolei kolegi Zymek narzekającego na liczbę testowanych Dacii. Tego modelu nie było jeszcze na łamach Autogalerii, a silnik pojawił się wyłącznie w Clio, które jest autem wyraźnie cięższym i niższym, więc wrażenia mogą być inne. Ja mam nadzieję zobaczyć jeszcze jeden test Dacii - Logana sedan z dieslem 90 KM.

Awatar marcin0070
    Auto
    ..dwabylejakie..

Domyślnie

Czekałem na ten test i to bardzo bo jest to jedno z nielicznych nowych aut na które mogę sobie pozwolić. Większość producentów zagalopowało się wg. mnie z cenami a Dacia oferuje proste i całkiem przyjemne -już- auta.

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Oklaski dla dacii za podświetlenie zegarów, iloma bym samochodami nie jeździł, zawsze wracam do miodowego koloru w astrze z przyjemnością-zdecydowanie lepszy stosunek czytelności do męczenia oczu niż przy białym czy niebieskim.

Nie jest wspomniane o jednym-wersja 0.9tce kosztuje tysiaczka więcej niż 1.2 z fabrycznym LPG, rozsądniejszego samochodu nie ma na rynku.

Awatar okol
    Auto
    mjenki i konfotofy

Domyślnie

Dodam, ze mialem okazje jechac poprzednia wersja i o dziwo przesadnie nie pocieto nawet na wyciszeniu. Samochod byl nadspodziewanie cichy nawet do 90 km/h (szybciej nie jechalem). Mam wrazenie, ze civic sedan byl glosniejszy. Dacia zaskoczyla mnie tez pewnoscia prowadzenia... wcale nie byla jakos super miekko-niestabilna... a raczej sprezysta.

BTW... juz taka wersja jest bardzo ladna... ale czerwony Stepway naprawde zwraca uwage na ulicy i w zadnym wypadku nie wieje od niego tanioscia.

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie

mam zasadnicze pytanie, zmienili juz ten 'zapach nowości' ?
    FUCK FUEL ECONOMY
    TDi engines are for senior citizens.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów