Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 71

Wątek: Dacia Sandero TCe 90 Laureate

Domyślnie

Tak, jest przyjemnie - w mojej testowej Lodgy pachniało przyjemnie jak w Renault.

Cytat Zamieszczone przez Zymek Zobacz posta
    Dużo jeszcze macie tych Dacii w swojej stajni do testów ??
    Nie przesadzasz? Z nowych modeli testowaliśmy jedną Lodgy i jednego Dokkera. Po dwóch testach masz dość? Mamy już umówionego Stepwaya i czekamy na nowego Logana w parku.

Cytat Zamieszczone przez i-moto Zobacz posta
    PS Dacia nie daje innych testówek Sandero niż tej w kolorze niebiesko-granatowej?
    Zaraz się okaże, że to jeden i ten sam egzemplarz. Prasowy Stepway ma silnik 1.5 dCi i jest w czerwonym kolorze.

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie

a to całkiem dobrze, bo możliwe ze bede zmieniał stajnie w przyszłym roku na dwa nowe auta
    a nigdy w zyciu nie czulem takiego obrzydliwego zapachu plastików jak w dacii. i jesli sie zmieniło jak piszesz (co sprawdzę bo salon mam z 200 metrów) to na wielki plus
    FUCK FUEL ECONOMY
    TDi engines are for senior citizens.

Auto
    Renault Megane II Grandtour

Domyślnie

Idee prostego auta w tym przypadku zabija silnik 0,9 TCE, szkoda poczciwego 1,6.

Awatar Chelini
    Auto
    Mazda 3

Domyślnie

Wlasnie bedziemy chyba takiego kupowac jako drugie auto ale skoro niema juz 1.6 to zostaje tylko 1.2 z LPG.
    Palac 7-9l gazu staje sie jednym z najoszczedniejszych aut na rynku a o to w tym przypadku chodzi.
    Boje sie tylko o trwalosc czy te 100kkm sie w miare bezawaryjnie zrobi?Bo niechcialbym tego co oszczedze na paliwie zostawiac na naprawy.

Domyślnie

Dokładnie, 1.2 16v powinien spokojnie wystarczyć do tego auta.

Co do zapachu kabiny - bez porównania z poprzednim Sandero/Loganem. Najgorzej chyba jednak czułem się w Tacie.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Mi zapach kabiny w Dacii przypominał zapach jakiś śledzi, czy czegoś. Na prawdę nie przyjemny.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

W Tacie była paskudnie. Ale co do Daćki nie przesadzajcie -całkiem normalny zapach, mnie nie drażnił i był naprawdę spoko

Honda, było poprosić żeby sprzedawca Ci nie dmuchał do auta

Auto
    Renault Scenic III ph I 1.4 Tce 2010

Domyślnie

Z tym zapachem to faktycznie jest lepiej. Jesli chodzi o silnik 0.9 Tce, to faktycznie polecam 1.2 z lpg. Silnik w clio i sandero to dwie rozne bajki, niby 0.9 ale co innego. Silnik w daci mial byc prostszy bez ASG. Co do konsumpcji to tu rowniez 1.2 z lpg wygrywa z 0.9Tce. Jak jezdzilem clio z 0.9 tce to w miescie (tryb gaz w podlodze) wychodzilo prawie 8 litrow, w trasie spokojnie rowne 5.
    Nie polecam 0.9Tce, bo to marketingowa pulapka, ktora na dluzsza mete nie wytrzyma wiecej jak 250 tys. km (zgodnie z dyrektywa UE). Jesli ktos marzy o tym silniku z lpg, to szeroko sie usmiecham :-) lepiej wziac 1.2

Pozdrawiam

Auto
    Renault Clio IV dCi

Domyślnie

Ciekawe auto za rozsądne pieniądze. Szkoda, że nie ma silnika 1.6 110 KM, bo te benzyny to propozycje dla entuzjastów bardzo spokojnej jazdy. A i dCi zbiera się jak babcia z fotela.
    Bardzo mi się podoba kolor testowanego egzemplarza - brakuje w clio takich fajnych metalików.

Awatar Chelini
    Auto
    Mazda 3

Domyślnie

No tak ten 0.9 to marketing bo niby w czym jest lepszy od 1.2 w niczym.TCE maja sens od 1.2 w gore.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów